Організація мансарди з підвищеною вологістю

Опубліковано: | від 28 Серпень, 2017 . .

З метою грамотного оснащення верхнього сегменту приватного житлового помешкання в ролі ванної, санвузла, невеликого домашнього басейну чи бані рекомендується послуговуватися спеціальними даховими вікнами вологостійкого формату.

Зазвичай у подібних кімнатних просторах на горищі немає потреби встановлювати декілька віконних механізмів. Можна обійтися одним-двома засобами для забезпечення необхідного мінімуму природного світла знадвору. Коли йдеться про світлове оснащення надто великого мансардного приміщення, тоді, ймовірно, в нагоді стане придбання та встановлення не одного, а відразу двох-трьох віконних механізмів. При цьому досить вигідними вважаються вологостійкі вікна velux ggu та інші моделі, подібні до згаданої своїми стабільними й довговічними експлуатаційними можливостями.

Загалом модерні дахові віконні пристрої являються високоефективними конструкціями, що своєю структурою здатні гарантувати не тільки попадання необхідних порцій денного світла, але й забезпечувати продуктивне вентилювання, добірну термічну ізоляцію виняткового приміщення під дахом. Позитивно, що надсучасні мансардні вікна fakro та velux виробляються з урахуванням досить-таки широкого модельного різноманіття. Відтак кожен зацікавлений реципієнт має чудову нагоду без зайвого клопоту замовити й вмонтувати мансардні вікна, зокрема вологостійкого формату, які зможуть підійти до покрівельної структури з будь-якою конфігурацією та з наявністю різного типу покрівельного покриття.

Більшість класичних та вологостійких віконних механізмів враховують принцип монтажу безпосередньо в скатну покрівельну площину, дотримуючись при цьому кутового нахилу від 15 і більше градусів. Так, враховуючи кут нахилу, можна гарантувати аж на 35-40% більше світлового постачання до специфічних кімнат на мансарді з підвищеним рівнем вологості.  

Принагідно зазначимо, що встановлення вологостійких вікон у вищій позиції буде забезпечувати більший ступінь освітлення всього мансардного простору. Тому краще монтувати віконні вироби цієї категорії з урахуванням відстані мінімум від 90 до 115 сантиметрів від основи під ногами. За умов максимально правильного встановлення, по-справжньому якісне вологостійке мансардне вікон velux, ціна якого зафіксована на сторінках нашого інтернет магазину, буде надійно і стабільно виконувати своє функціональне призначення протягом тривалого часу (орієнтовно від тридцяти до сорока і більше років).   

Традиційні та вологостійкі дахові вікна нового покоління характеризуються рядом суттєвих переваг.

По-перше, з їхньою допомогою можна надійно та майстерно захищати верхню частину заміського будинку від будь-яких негативних чинників навколишнього середовища. Завдяки якісному сировинному забезпеченню вікон, зокрема вологостійкого різновиду, мешканці приватної оселі можуть не хвилюватися щодо захисту мансарди навіть від дуже екстремальних погодних сценаріїв. В цьому контексті варто згадати висококласні комплектуючі, якими традиційно оформляються добірні дахові віконні засоби. Так, замовляючи допоміжні аксесуари типу класичних жалюзі, ролет, москітних сіток, можна залишатися впевненим на всі сто щодо гарантії комфортабельних умов перебування у мансардній ванні, кухні чи навіть басейні.  

По-друге, механізм надсучасних вологостійких та звичайних віконних пристроїв враховує всі ймовірні експлуатаційні запити споживачів. Таким чином конструкція мансардних вікон передбачає наявність захисних елементів від злому та небажаного попадання знадвору. Справа в тому, що модернізовані віконні продукти класичного або вологостійкого спрямування мають у своєму складі специфічні кріпильні елементи, високоефективне загартоване скло з посиленим рівнем міцності, а також захисний замок, який зачиняється зсередини. Всі ці запчастини сприяють надійній експлуатації віконного механізму, попереджаючи будь-які небажані проникнення з вулиці.    

По-третє, новітні мансардні вікна вологостійкого та звичайного формату вважаються доволі витривалими до різкого температурного коливання. Якщо враховувати той факт, що верхня частина приватного житлового помешкання зі скошеним дахом особливо піддається сезонним температурним перепадам, то відповідний захист у вигляді дахових вікон стане найактуальнішим та найбільш переконливим.   

По-четверте, всі мансардні вікна вирізняються унікальною характеристикою на кшталт безперешкодної нагоди провітрювати ванну, кухню під дахом навіть за умов повністю зачиненого вікна. Провітрювання реалізовується з допомогою вмонтованого вентиляційного клапана, який міститься у верхній ділянці віконного пристрою.   

По-п’яте, не забуваймо про високі естетичні можливості надсучасних мансардних вікон як вологостійкого, так і традиційного різновиду. На щастя, сучасний ринок дахових вікон насичений великим вибором товарів, які вирізняються винятковими дизайнерськими штрихами. Таким чином можна замовляти та монтувати віконні механізми, вигідно підкреслюючи всі переваги та «фішки» того чи іншого мансардного простору.

По-шосте, на сьогодні прогресивні європейські виробники надсучасних дахових вікон пропонують споживачам широкий асортимент продукції як в аспекті зовнішнього вигляду, так і в контексті розмірів. Поза тим, існують різноманітні методи відкривання вікон, завдяки чому можна без труднощів підібрати вікна для мансарди будь-яких параметрів та спрямування.  

Останнє оновлення: 28 Серпень, 2017

Рекомендовані товари:

Вологостійке вікно Fakro PTP/PI
Вологостійкі дахові пластикові вікна Fakro PTP з завісами посередині висоти вікна, приз..
Вологостійке вікно Velux GGU
Дахове мансардне вологостійке вікно Velux GGU з відкриванням по центральній осі і ручкою відкрива..
Velux DKL штора затемнююча "Сієста"
Velux DKL шторка затемнююча "Сієста"   Кольори зат..