Особливості облаштування мансарди з балконом

Опубліковано: | від 31 Серпень, 2017 . .

У сучасному житловому будівництві верхня ділянка приватної оселі зі скошеною покрівельною структурою все регулярніше застосовується в якості затишної та комфортабельної кімнати. Звісно, що подібні експлуатаційні альтернативи вважаються доволі вигідними. Адже в такий спосіб для мешканців власної будівлі з’являється виняткова можливість виокремити ще одне додаткове приміщення, в якому можна комфортно проводити час, відпочиваючи, працюючи, спілкуючись із друзями чи навіть займаючись улюбленою йогою або пілатесом.

Отож, коли йдеться про реорганізацію колишнього складського горищного простору під ексклюзивні та домашні спальні, зали для гостей, дитячі, ванни, санвузли, невеликі басейни або бані, більярдні, робочі кабінети, тоді доцільно враховувати наявність у винятковому куточку під дахом балкону. Звісно, якщо дозволятимуть конструкційні особливості конкретного мансардного приміщення, тоді все-таки варто передбачити появу та облаштування такого різновиду доступу до свіжого повітря та насолоди чудовими панорамами по той бік помешкання.

Загалом надсучасні мансардні вікна velux представлені на новітньому ринку віконної продукції в широкому модельному різноманітті. Тому кожен зацікавлений споживач матиме нагоду вибрати найбільш підходящий серійний вид дахових віконних механізмів, які найкраще вписуватимуться в інтер’єр того чи іншого мансардного типу.   

Зокрема серед широкого асортименту модернізованих дахових вікон від престижних польських виробників Велюкс та Факро все більшої популярності у використанні набувають так звані вікна балконного типу. В умовах насиченого сьогодення відповідний віконний механізм балконного формату вважається цілком практичним, вигідним та прогресивним рішенням.

Таке унікальне мансардне вікно, ціна якого представлена на сторінках нашого онлайн магазину, доволі зручне, естетично довершене та оптимізоване під найважливіші споживацькі запити. Комфортабельність та практичність новітнього балконного віконного пристрою полягає в тому, що за наявності вигляду класичного дахового вікна цей механізм в будь-який момент спроможний легко та без зайвих труднощів перевтілитися на затишний балкончик, на якому можна милуватися краєвидами навколишнього середовища, дихати свіжим повітрям, не виходячи з будинку.

Принагідно зазначимо, що з метою високоефективного та максимально зручного облаштування віконних механізмів балконного різновиду часто стають в нагоді добірні шторки для мансардних вікон. З їхньою допомогою можна своєчасно приховувати укомплектований мансардний простір від надто активного сонячного проміння, а також від небажаних сторонніх поглядів по той бік вікна-балкону.   

Надаючи перевагу специфічним мансардним віконним конструкціям балконного типу, рекомендується добре розібратися в усіх технологічних та експлуатаційних особливостях даного механізму.   

Приміром, класична модель вікна-балкона для облаштування верхнього сегменту приватного будинку зі скошеним дахом вирізняється двостулковою конструкційною специфікою. Тому коли виникає бажання чи необхідність здійснити провітрювання мансарди, достатньо лише відчинити верхню частину віконного пристрою.

Так звані вікна-балкони спроможні легко та безперешкодно перетворюватися на компактний і комфортабельний повноцінний балкон. Скажімо, для цього треба потягнути трохи вперед нижній сегмент стулки, фіксуючи її у вертикальній позиції. Натомість верхню стулку слід затримати в горизонтальному положенні. Після обережного втілення описаних махінацій мансардне вікон майстерно перевтілиться в затишний та оригінальний балкончик.  

Більшість моделей надсучасних вікон-балконів передбачають рух нижньої стулки по периметру нижніх петель. До речі, фіксувати нижню стулку у стабільній та нерухомій позиції можна з урахуванням найрізноманітнішого кута, який виявиться максимально зручним та вигідним у конкретній ситуації.

Звернемо увагу на верхній сегмент стулки. Як правило, йому властивий комбінований принцип відкривання, коли по верхній осі застосовується підвісний метод відкриття вікна, а по центральній осі – обертальний принцип. До речі, метод відкривання мансардного вікна балконного типу зазвичай здійснюється автоматично.   

Цікаво, що у функціональній позиції балкону даний інноваційний механізм передбачає у своєму складі наявність двох ручок відкривання, а також охайні та міцні поручні в якості огорожі, що невимушено виступають по обидва боки загальної конструкції.  

Також необхідно знати, що більшість модернізованих та виняткових вікон-балконів передбачають присутність спеціалізованих вентиляційних клапанів автоматичного принципу функціонування. Завдяки таким клапанам гарантується стабільний захист віконного механізму та всієї мансардної кімнати від появи небажаного конденсату.   

Серед суттєвих переваг встановлення новочасних вікон балконного типу варто виділити факт наявності спеціальної системи, яка надійно захищає всю конструкцію від зломів. Доглядати за віконними пристроями цієї категорії досить легко та просто.

В процесі встановлення мансардного вікна-балкону важливо брати до уваги виняткову утеплювальну конструкцію. У більшості випадків так званий теплоізоляційний оклад пропонується в комплекті разом із вікном. При монтажі такого вікна потрібно застосовувати спеціальну теплоізоляційну окладну конструкцію, що, як правило, постачається в комплекті.

Останнє оновлення: 31 Серпень, 2017

Рекомендовані товари:

Вікно Fakro FTS-V
Популярна конструкція дерев'яних мансардних вікон Fakro з завісами посередині висоти вікна і ручк..
Вікно Velux GPU "Панорама"
Біле мансардне вікно Velux GPU "Панорама"- дерев'яне вологостійке дахове вікно, що має дві ручки ..
Velux RFL рулонна шторка на напрямляючих
Velux RFL рулонна шторка, для мансардного вікна, яка при відкриванні рухається по алюмінієвих нап..