Здорове світлове оформлення Вашої мансарди

Опубліковано: | від 06 Вересень, 2017 . .

Хороший рівень освітлення у винятковій ділянці приватного житлового помешкання зі своєрідною скошеною покрівельною будовою спроможні забезпечувати висококласні мансардні вікна велюкс та факро від всесвітньо відомих будівельних компаній Європи.

Відомо, що мансардне приміщення у ролі кімнати для гостей, відпочинку, кухні, ванної, дитячої, домашнього офісу, бібліотеки, тренажерного залу вирізняється унікальним плануванням, нетрадиційною конструкційною будовою та архітектурними штрихами. Власне, через такі нюанси підхід до купівлі й встановлення дахових віконних засобів нового покоління потребує особливого клопотання. Адже в більшості випадків модернізована віконна продукція покликана гарантувати не лише якісне й регулярне провітрювання, але й постачати необхідні пропорції корисного денного світла до унікального куточка під скошеною покрівлею.

Власне, більший чи менший рівень освітленості у мансардах залежить від різновиду, параметрів та кількості вмонтованих у покрівельну структуру дахових віконних механізмів. В цьому контексті важливими є як фактор особистісних смакових уподобань, так і чинник, що концентрується навколо конструкційних, архітектурних, дизайнерських особливостей тієї чи іншої мансардної кімнати.

Для того щоб організувати максимально якісну, безпечну та здорову атмосферу у верхньому секторі приватного будинку зі скошеним дахом, рекомендується також в обов’язковому порядку враховувати наявність таких допоміжних елементів, як аксесуари для вікон. Завдяки їхній присутності можна оформити мансардну спальню, дитячу, вітальню, кухню, бібліотеку, домашній кінотеатр чи ванну з урахуванням оптимального рівня комфортабельності, затишку, безпеки.  

Загалом, окрім базових експлуатаційних напрямків типу забезпечення здорового мікроклімату у приміщення під дахом, регулярного постачання природного денного світла, надсучасні віконні вироби для оснащення мансардної кімнати функціонують також з метою виділення нестандартного формату мансарди. Тому щоб ефективно й ефектно здійснити грамотне світлове оздоблення простору у верхній ділянці заміського будинку, потрібно добре враховувати специфіку конструкцій, покрівельних матеріалів, якими оформлений дах будинку.   

Традиційно вікна пластикові мансардні або дерев’яні монтуються безпосередньо в каркасну покрівельну структуру. При цьому не настільки важливо, яким саме покрівельним матеріалом захищений дах. Це може бути як профнастил, так і будь-які варіації черепиці. Тут більшої важливості набуває естетичний бік медалі. Скажімо, аби рама вдало поєднувалася з даховою площиною, рекомендується добре прораховувати співпадіння кольорової палітри самої рами та забарвлення покрівельної площини відповідно. На щастя, новітній ринок віконних виробів для світлового оснащення мансардного простору пропонує зацікавленим споживачам великий вибір дахових вікон відповідно до будь-якого формату мансарди, кольорової палітри покрівлі та фінансових можливостей покупця.      

Серед широкого асортименту моделей віконних засобів особливо затребуваними на сьогодні являються дахові вікна від найпопулярніших в усій Європі будівельних брендів типу Факро та Велюкс. Їх дуже вигідно замовляти та всиновлювати, тому що вироби цієї категорії від згаданих престижних компаній передбачають різнотипні варіанти функціонування віконного засобу. Для прикладу, в умовах сучасності доволі актуальними вважаються мансардні вікна зі способом відкривання по центральній осі. Купувати й монтувати подібні вікна дуже актуально, зокрема у ситуаціях, коли кутовий нахил покрівельної площини сягає позначок до 90 градусів.

Споживачі також можуть обирати віконні механізми з комбінованою системою відмикання. Це є ідеальним рішенням для мансардних приміщень, що характеризуються невеликим кутовим нахилом. Поза тим, в будь-якій екстремальній ситуації подібний віконний механізм може надійно слугувати за аварійний вихід.

Вікна на кшталт виходу на дах можуть експлуатуватися для оснащення покрівельної площини різноманітного формату. Ними можна вдало підкреслити конструкційні та дизайнерські особливості ексклюзивної кімнати на мансарді.

Вікна-балкони – ще один досить-таки вигідний та надзвичайно оригінальний метод виокремити мансардне приміщення серед ряду класичних будинків та мансард. В разі потреби чи бажання, такі віконні пристрої можуть швидко та без зайвих труднощів на очах перевтілюватися в комфортабельні й дуже вишукані балкончики-тераси. Вийшовши на такий засклений невеликий простір, мешканцям та гостям приватного житла розкинеться перед зором красива панорама. Чудове рішення для тих, хто цінує затишок, комфорт та довершену естетику.     

В процесі безпосереднього вибору того чи іншого різновиду модернізованого мансардного вікна для оформлення ексклюзивного куточка під дахом дуже важливо враховувати позитивні аспекти цієї віконної продукції.

По-перше, віконні засоби від згаданих будівельних виробників вирізняються відмінними показниками вологостійкості. Це питання відіграє особливу роль у випадках оздоблення кімнат з підвищеним рівнем вологості (кухні, ванни, санвузли, бані, басейни, тренажерні зали). По-друге, перманентне вентилювання. Справа в тому, що новітні мансардні вікна спроможні забезпечувати регулярне провітрювання мансарди навіть у зачиненому режимі.

Поза тим, варто також пам’ятати про відмінні теплоізоляційні та звукоізоляційні можливості сучасних дахових вікон.  

Останнє оновлення: 06 Вересень, 2017

Рекомендовані товари:

Вологостійке вікно Fakro PTP/GO
Вологостійкі дахові пластикові вікна Fakro PTP з відкриванням посередині висоти вікна, призначені..
Вікно Velux GPU "Панорама"
Біле мансардне вікно Velux GPU "Панорама"- дерев'яне вологостійке дахове вікно, що має дві ручки ..
Зовнішня ролета Velux SSL
Velux SSL ролети для мансардного вікна ..