Fakro (Факро)

Fakro (Факро)
Дахові вікна Fakro беззаперечно підійдуть до будь-якого мансардного приміщення, адже вони володіють численними перевагами. Однією з них є їхній оригінальний дизайн для різних типів кімнат. Такі вікна досить добре освітлюють кімнату та забезпечують чудовий зоровий контакт із навколишнім середовищем. Їхня конструкція дає змогу якісно провітрювати мансарду. Компанія Fakro дбає про здоров’я своїх клієнтів та навколишнє середовище, тому виробляє дахові вікна лише із екологічно чистої дерев’яної сировини.
В залежності від характеристик, способів відчинення, комплектацій, є різні моделі дахових вікон, які пропонує фірма Fakro. Зокрема, це такі:
 • Відхилено-обертальне вікно preselect. Тип цього вікна володіє двома функціями відчинення, що, власне, вказує  його назва: відхилена, коли вікно відчиняється по поверхні осі та обертальна, відчинення по середній осі. Така система відчинення дозволяє зручно підійти до вікна, щоб без перешкод милуватися краєвидами. Для того, щоб змінити спосіб відчинення, посередині бокової частини коробки існує перемикач. Такий тип вікон не обмежує простір мансард та здійснює мікропровітрювання. 
 • Обертальні вікна досить поширені, адже виділяються зручністю в користуванні, оскільки ручка розміщена внизу вікна.
 • Обертальне з елекроуправлінням Electro володіє тими самими характеристиками, в додаток до яких встановлено електрообладнання, а саме центр управління. І коли, наприклад, падає дощ – вікно автоматично зачиняється.
 • Вологостійке обертальне вікно призначене, насамперед, для приміщень з підвищеною вологістю повітря.
 • Суперенергозберігаюче обертальне  вікно має спеціальну конструкцію, яка забезпечує максимальну теплоізоляцію і не допускає можливості проходження холоду, оскільки у вікні розміщено 5 ущільнювачів.
 • Антизламне обертальне вікно Secure володіє міцнішою конструкцією, порівняно з іншими, та ручкою, яка блокує вікно при необхідності. Перевагою цих вікон є те, що для них не потрібно встановлювати додаткових замків чи інших систем захисту від потрапляння у ваш будинок небажаних гостей. 
 • Аркове вікно фірми Fakro вашій мансарді додасть оригінальності, адже особливий його дизайн у формі арки зробить вашу кімнату сучаснішою.
 • Вікно з підвищеною віссю обертання схоже до попередніх вікон, однак сама назва вказує, що вісь обертання розміщена дещо вище ніж в інших.
 • Панорамне дахове вікно має два способи відчинення, один з яких має великий кут відхилення, що забезпечує необмежений вид з вікна. Ще одна особливість цих вікон – це великі розміри, тому вони будуть особливо гарно виглядати у більших мансардах. 
 • Вікно-балкон Galeria відрізняється від інших своєю незвичайною конструкцією. Його дизайн особливий тим, що у ньому відчиняється верхня і нижня рами таким чином, що створюється ефект балкону.
 • Карнизні вікна встановлюються в карнизній стіні в мансарді. Вони можуть слугувати як додаток до мансардних вікон різних конструкцій. Завдяки карнизним вікнам освітлення у приміщенні стає набагато кращим.
 • Верхівки – це вікна у формі трикутника або арки, які встановлюються над даховими вікнами. Верхівки не відчиняються, адже зроблені з ординарного дерев’яного профілю. Такі вікна нададуть неповторного стилю вашій мансарді та забезпечать ще більше світла.
Окремо від цих видів виділяються нестандартні дахові вікна, які мають оригінальні конструкції, кольори та неповторні склопакети з різноманітними візерунками. Такі мансардні вікна Fakro підійдуть для сміливих дизайнерських ідей.
Перед тим, як ви вирішите купити мансардні вікна факро, зверніть увагу на величину вашої кімнати, а також висоту стіни та даху, оскільки дуже важливо підібрати правильну величину вікна. Краще освітлення забезпечать кілька малих вікон, ніж одне велике. Тому розміри вікна Fakro будуть залежати, насамперед, від площі вашої мансарди та індивідуальних уподобань.
Монтаж дахового вікна Fakro виконується з попереднім вимірюванням кута нахилу даху, тому що саме від цього чинника залежить, якою буде висота вашого вікна. Бо чим менший кут нахилу – тим вищим має бути вікно. Встановлення вікна Fakro в площину даху залежить від відстані нижньої частини вікна до підлоги, яка повинна становити не менше, ніж 85 см. Однак, чим більша ця відстань, тим краще буде освітлення у вашій мансарді.
Дахові вікна Fakro, ціни на які відрізняються в залежності від моделі та величини, можна придбати в інтернет-магазині на нашому сайті. Бо фірма цього виробника має відмінну європейську якість і в Україні. Fakro - лідер серед продажу дахових вікон, і це підтверджує їхня надійність, гарантія та багаторічний досвід. Наш сайт дає можливість придбати дахові вікна Fakro. Львів – це одне із міст, у якому розміщене представництво фірми Fakro. 
Вікна Fakro подарують неповторний вигляд вашому будинку, мансарда якого буде виокремлюватись оригінальністю та набагато кращим освітленням. Крім того, дахові вікна цієї фірми мають якісну вентиляцію та виготовлені з екологічно чистого матеріалу, що забезпечить свіжість у приміщенні.
 

Мансардні вікна Факро це оптимальне рішення для сучасного будівництва. Дахові вікна освітлюють приміщення, забезпечуючи зоровий контакт з навколишнім середовищем, а також дозволяють ефективно провітрювати мансарду. В модельному ряді дахових вікон Fakro є моделі з різними характеристиками, комплектаціями, способом відчинення. Завдяки такому широкому асортименту моделей вікон Fakro, можна обрати для себе необхідне вікно: для ванної кімнати, кухні - вологостійке дахове вікно; для дитячої, спальні - дерев'яне дахове вікно.

Ми офіційний диллер продукції FAKRO

 

Вікно Fakro FTZ
Дахове вікно Fakro FTZ з завісами посередині висоти вікна і ручкою відкривання типу "Стандарт", що розміщена в нижній частині рами і має два положення для мікровентиляції. Легкий спосіб миття зовні..
Вікно Fakro FTS-V
Популярна конструкція дерев'яних мансардних вікон Fakro з завісами посередині висоти вікна і ручкою відкривання, типу "Стандарт", яка розміщена в нижній частині рами і має два положення для мікрове..
Вікно Fakro FTS-V U4, двокамерний склопакет
Конструкція енергозберігаючих дерев'яних мансардних вікон Fakro з завісами посередині висоти вікна двокамерним склопакетом і ручкою відкривання, типу "Стандарт", яка розміщена в нижній частині рами..
Вікно Fakro FTS
stars rating
Дахові вікна Fakro FTS з завісами посередині висоти вікна і ручкою відкривання типу "Стандарт", що розміщена в нижній частині рами і має два положення для мікровентиляції. Легкий спосіб миття зовні..
Мансардне вікно Fakro FTS 78*118+EZV=6600,0
Вигідна пропозиція на дерев'яне мансардне вікно Fakro FTS в розмірі 78х118 і гідроізоляційним коміром для профільованого покрівельного матеріалу. Дахові вікна Fakro FTS з завісами посередині ви..
Мансарне вікно Fakro FTS-V 78*118+EZV=6975,0
Вигідна пропозиція на дерев'яне мансардне вікно Fakro FTS-V в розмірі 78х118 і гідроізоляційним коміром для профільованого покрівельного матеріалу. Популярна конструкція дерев'яних мансардних в..
Мансардне вікно, двокамерний склопакет, Fakro FTS-V U4 78*118+EZV=9750,0
Вигідна пропозиція на дерев'яне мансардне вікно з двокамерним склопакетом Fakro FTS-V U4 в розмірі 78х118 і гідроізоляційним коміром для профільованого покрівельного матеріалу. Конструкція енер..
Вікно Fakro FTP-V U3 Z-Wave
Дахове вікно Fakro FTP-V Z-Wave фабрично укомплектоване електрообладнанням, яке дозволяє дистанційно за допомогою пульта, відчиняти або зачиняти вікно, а також управляти аксесуарами. Вікно обладнан..
Вологостійке вікно Fakro PTP
stars rating
Вологостійкі дахові пластикові вікна з завісами посередині висоти вікна, призначені для приміщень з підвищеною вологістю, ручка відкривання, типу "Елегант біла", розміщена в нижній частині рами і м..
Вологостійке вікно Fakro PTP-V U4 (двокамерний склопакет)
Вологостійкі двокамерні дахові пластикові вікна Fakro PTP-V U4 з завісами посередині висоти вікна, призначені для приміщень з підвищеною вологістю, ручка відкривання, типу "Елегант біла", розміщена..
Вікно Fakro FPP-V
Мансардне дерев'яне вікно Fakro FPP-V з двома функціями відкривання. Функція відхиляння в діапазоні 0-35º дає можливість зручно підійти до відчиненого вікна з необмеженим оглядом назовні, обер..
Енергозберігаюче вікно Fakro FTT U6
Енергозберігаюче вікно Fakro FTT U6 призначене для енергозберігаючого і пасивного будівництва. Двокамерний склопакет U6 (Uw=0.8 W/м2K) на мансардному вікні розміщений в спеціально запроектованій ра..
Вікно-балкон Fakro FGH-V P2 Galeria
Вікно-балкон Galeria FGH-V це велике дахове вікно, виготовлене із соснової деоевини, у якому відкриті рами утворюють балкон. Верхня рама відчиняється відхильним способом вверх, а нижня- відхильно в..
Енергозберігаюче вікно Fakro FTT U8 Thermo
Енергозберігаюче вікно Fakro FTT U8 призначене для енергозберігаючого і пасивного будівництва. В комплектацію дахового вікна Fakro FTT U8 входить ущільнюючий гідроізоляційний комір EHV-AT Thermo, с..
Комір Fakro EZ для металочерепиці.
stars rating
Комір Fakro EZ для металочерепиці, профнастилу. Необхідним елементом для правильного встановлення мансардного вікна в площину даху є ущільнюючий комір. Точно запроектовані системні елементи коміра ..
Fakro (Факро)
9.5 / 10 основано на 206 коментарях
використовуйте інтернет магазин Dahovi-Vikna: Fakro (Факро)