Дещо про грамотний вибір мансардних вікон

Опубліковано: | від 28 Вересень, 2017 . .

Організація затишного мансардного приміщення у вигляді, наприклад, спальні, вітальні, дитячої, кухні, ванної, робочого кабінету або навіть невеликого тренажерного залу чи комфортабельної бібліотеки – це чудове рішення для власників приватних заміських будинків або осель дачного різновиду. Адже в такий спосіб переобладнання верхньої ділянки будівлі виявляється чудова можливість експериментувати з оригінальними дизайнерськими ідеями, збільшувати необхідні квадратні метри ефективної житлової площі.

У подібних випадках рекомендується добре подбати про організацію якісного постачання денного світла. Таким чином пригодяться модернізовані дахові віконні вироби нового покоління, якими наразі наповнений сучасний ринок будівельної віконної продукції. Для прикладу, купити вікна fakro або velux від досить-таки затребуваних польських компаній вважається вигідним та конструктивним рішенням.

Підбирати конкретні модельні варіації віконних механізмів для світлового оформлення мансарди необхідно, враховуючи декілька важливих нюансів. По-перше, в обов’язковому порядку до уваги береться конструкційна та архітектурна специфіка конкретного горищного приміщення. Тут слід акцентувати на кутовий нахил мансардної кімнати, рівень можливого постачання денного світла, що випливає з географічного розташування приватного житлового помешкання (мається на увазі східний, західний, південний чи північний бік розміщення).

По-друге, в процесі замовлення та подальшого встановлення мансардних віконних виробів перевіреної часом і досвідом якості рекомендується враховувати широкий асортимент модельних варіантів мансардних вікон. Справа в тому, що сучасні дахові віконні продукти поділяються на чимало видів.

Залежно від конструкційних особливостей модернізовані дахові вікна можуть бути карнизними (являє собою так званий допоміжний сегмент до базової мансардної віконної конструкції; їх традиційно монтують у вертикальній позиції, таким чином можна насолоджуватися краєвидами по той бік вікна), балконними (ексклюзивні моделі, які допомагають влаштовувати мобільну терасу, що може складатися у вигляд більш-менш класичного вікна або розкладатися до балконного формату), у вигляді світлових тунелів (традиційно їх монтують з метою якісного світлового оснащення горищного простору), класичними мансардними засобами.     

Поза тим, відповідно до експлуатаційного призначення та врахування того чи іншого різновиду горищного приміщення мансардні вікна можуть бути звичайними та вологостійкими. Коли йдеться про грамотне облаштування санвузла у верхній ділянці заміської будівлі, тоді знадобиться високоякісна віконна продукція вологостійкого формату. До слова, купити вікно в ванну відповідного спрямування рекомендуємо у каталозі нашого інтернет магазину з урахуванням демократичної ціни та спрощених умов замовлення в режимі онлайн.

При виборі мансардних вікон нового покоління варто також добре орієнтуватися у різноманітних методах відкривання віконного пристрою. Наразі сучасний ринок мансардної віконної продукції насичений висококласними вікнами з центральною або комбінованою віссю обертання, обертальними, відхильно-обертальними. Існують ще так звані мансардні люки, спеціальні дахові конструкції тощо. 

Вибираючи той чи інший різновид мансардного вікна, важливо особливу вагу приділяти якісним аксесуарам. Скажімо, сьогодні досить популярними серед чималого сегменту споживачів вважаються різноманітні шторки для вікон у вигляді класичних жалюзі або більш оригінальних засобів (ролети, складчасті шторки тощо), а також москітні сітки, маркізи, відкоси.

Замовляючи надсучасні мансардні вікна від популярних європейських виробників, в обов’язковому порядку рекомендується добре звертати увагу на рівень якості склопакета, всіх допоміжних комплектуючих та аксесуарів. Також важливе значення має грамотний підхід до аналізу та вибору моделі віконного механізму. В цьому аспекті необхідно добре прорахувати специфіку архітектури та конструкції всієї покрівельної площини та горищного приміщення.  

Крім того, не зайвою буде ретельна перевірка наявності та відповідного рівня ефективного функціонування вмонтованого ущільнюючого коміра, а також вентиляційні й теплоізоляційні параметри конкретного різновиду мансардного віконного механізму.

В умовах насиченого сьогодення доволі розповсюдженою вважається наступна тенденція, коли паралельно з одним-двома чи декількома класичними мансардними вікнами встановлюють одну чи дві одиниці віконних пристроїв традиційного вертикального формату. Подібні рішення для здорового забезпечення мансарди денним світлом стають особливо актуальними, коли мансардна кімната вирізняється чималою квадратурою, коли є місце для монтажу відразу декількох модельних віконних варіантів. 

Останнє оновлення: 09 Серпень, 2018

Рекомендовані товари:

Вологостійке вікно Fakro PTP/PI
Вологостійкі дахові пластикові вікна Fakro PTP з завісами посередині висоти вікна, приз..
Вікно Velux GZL 1051
Мансардні вікна Velux GZL з верхньою ручкою відкривання і обертанням по центральній осі. Додатков..
Вологостійке вікно Velux GGU
Дахове мансардне вологостійке вікно Velux GGU з відкриванням по центральній осі і ручкою відкрива..
Зовнішня ролокасета Fakro ARZ
Зовнішня ролокасета Fakro ARZ-H з ручним управлінням за допомогою ручки, забезпечує комфорт прожи..