Мансардні вікна

Мансардні вікна стали неодмінним атрибутом сучасного будівництва. Сучасні технічні рішення, дизайн, надійність і зручність експлуатації протягом довгих років- основні вимоги, яким повинно відповідати якісне мансардне вікно. Вікно, яке вмонтоване в площину даху пропускає більше світла при меншій площі отвору, в порівнянні з традиційними вікнами, забезпечуючи відмінне природне освітлення і природну вентиляцію приміщення навіть при повністю закритому вікні за рахунок вбудованого вентиляційного клапана (вентиляційна щілина). Мансардні вікна у Львові знайшли широке застосування як в сучасній архітектурі при будівництві житлових будинків, офісних і торговельних центрів, так і при реконструкції старих горищних приміщень в центральній частині міста. На ринку України представлені моделі мансардних вікон Roto Velux, Fakro.

Відомий у Франції архітектор Франсуа Мансара був першим, у кого виникла ідея переобладнати горище в житлове приміщення, мансарду (яка завдячує своїм іменем французу). Протягом кількох століть мансарди були темними та спекотними кімнатами без вентиляції, де жили лише бідні люди. Та все змінилося. Для забезпечення природного освітлення в мансарду і доступу свіжого повітря почали встановлювати в приватні будинки мансардні вікна. Це надало мансарді зовсім іншого значення: з похмурого приміщення вона перетворилася на повноцінну світлу та затишну кімнату. Крім естетичних якостей, мансарда - економне рішення для максимально ефективного використання площі будинку.

З 18 століття в цілому світі великої популярності набувають мансардні вікна. Львівархітектурна столиця України є місцем, де мансардні вікна часто використовують при створенні стильного дизайну будівель. Облаштовуючи інтер’єр мансардної кімнати, можна втілити в життя безліч оригінальних ідей, вигідно використавши як просторі мансардні вікна так і унікальну форму приміщення. А як приємно через мансардне вікно споглядати на нічне зоряне небо та милуватися краєвидами!

Які особливості про вікна для мансарди слід знати? Насамперед, давайте розберемося, що ж відрізняє мансардне вікно в покрівлі від звичайного вертикального вікна в стіні будівлі? Мансардне вікно, що розташоване в схилі покрівлі, пропускає на 40 % більше світла, що є його значною перевагою. Вертикальні вікна не зможуть забезпечити мансарду необхідною кількістю денного світла і достатнім провітрюванням. Також, не слід забувати, що мансардне вікно повинне бути максимально захищеним від різноманітних погодних умов (вода, вітер, сніг, сонячне випромінювання). Його призначенням є витримування тих навантажень, що і дах будинку. Ось чому вибір вікна для мансарди повинен бути більш ретельним.

При виготовленні мансардного вікна, виробники користуються найновішими технологіями, використовують найсучасніше обладнання і найякісніші матеріали. Вимоги, яким повинне відповідати мансардне вікно (щоб забезпечити надійність і довговічність в експлуатації) це відповідність встановленим нормам таких  показників як:

  • опір вітровим навантаженням,
  • коефіцієнт світлопропускання,
  • вологопроникність,
  • повітропроникність,
  • звукоізоляція,
  • опір теплопередачі,
  • довговічність (умовні роки експлуатації) склопакетів та ущільнюючих прокладок.

Важливими є точність підібраних розмірів вікна (граничні відхилення ± 2мм), та якість усіх комплектуючих складових виробу. Комплектація мансардного вікна сучасних виробників включає: деталі зовнішнього облицювання, елементи для кріплення, інструкції з експлуатації та монтажу виробу, паспорт виробу. Сучасні вікна мають високі класи безпеки - гарантують захист жителям будинку, оскільки для їх виготовлення використовують спеціальні протизламні системи та загартоване скло. Зловмисники не зможуть заподіяти шкоди, відкривши вікно зовні - мансардним вікнам від провірених виробників не страшні жодні інструменти для злому чи механічні пошкодження. Тому можете спати спокійно.

Велике значення також має вентиляційна підсистема, що вмонтована всередину дахового вікна. Неналежний повітрообмін в мансарді не тільки спричинить шкоду вашому здоров’ю, а й матиме негативні наслідки для будівельних конструкцій. Ефективна вентиляція запобігатиме утворенню конденсату на вікнах (накопичення конденсату призводить до появи плісняви та грибка на стінах мансардних приміщень).

 Власники приватних будинків часто сумніваються, обираючи між люкарною та мансардним вікном. Люкарна зазвичай має складну конструкцію, тим самим змінюючи вигляд даху, її важче якісно утеплити, ну і, звичайно, люкарна є більш вартісним видом мансардних вікон. Безперечним аргументом на користь мансардного вікна є те, що для його установки не потрібно значних зусиль, незалежно від кута нахилу та типу конструкції виробу.

Не можна обійтися і без аксесуарів для мансардних вікон. Розрізняють внутрішні та зовнішні аксесуари. Зовнішні, такі як маркіза і зовнішня ролокасета будуть надійно оберігати вас від літньої спеки. Внутрішні аксесуари потрібні для регулювання кількості та інтенсивності світла, що потрапляє в мансарду, для захисту від ультрафіолетових променів, для створення неповторного стилю в мансарді та для забезпечення приватності (захисту від сторонніх поглядів ззовні). Жалюзі та штори відмінно справлятимуться з цими завданнями. Чудовим аксесуаром є і протимоскітні сітки, функцією яких є надійна охорона мешканців будинку від комарів та інших комах. А для мансардних вікон, що встановлені високо, провідні виробники встановили електронну систему управління (керування за допомогою пульта або настінного перемикача). При відсутності електроуправління, на допомогу прийде телескопічний стержень, аксесуар, що дозволить відкривати та закривати високо встановлені вікна а також керувати жалюзі без жодних проблем.

Купити мансардні вікна та аксесуари для них ви можете в нашому Інтернет – магазині. Ми надаємо вам великий вибір від відомих європейських виробників. Ціна мансардних вікон влаштує навіть найприскіпливішого клієнта, а якість обраного товару дозволить безтурботно користуватися вікнами протягом тривалого часу.

Вікно Fakro FTZ
Дахове вікно Fakro FTZ з завісами посередині висоти вікна і ручкою відкривання типу "Стандарт", що розміщена в нижній частині рами і має два положення для мікровентиляції. Легкий спосіб миття зовні..
Мансардне вікно, двокамерний склопакет, Roto Designo R79 H WD 74*118+ZIE
Вигідна пропозиція на дерев'яне двокамерне мансардне вікно Roto Designo R79 в розмірі 74х118 з блоком WD і гідроізоляційним коміром для профільованого покрівельного матеріалу. Roto Designo R7 н..
Вікно Fakro FTS-V
Популярна конструкція дерев'яних мансардних вікон Fakro з завісами посередині висоти вікна і ручкою відкривання, типу "Стандарт", яка розміщена в нижній частині рами і має два положення для мікрове..
Вікно Fakro FTS-V U4, двокамерний склопакет
Конструкція енергозберігаючих дерев'яних мансардних вікон Fakro з завісами посередині висоти вікна двокамерним склопакетом і ручкою відкривання, типу "Стандарт", яка розміщена в нижній частині рами..
Roto Designo R79 H WD
Roto Designo R7 німецькі мансардні вікна. Roto R79 H двокамерне дерев'яне мансардне вікно в якому комфорт та висока енергоефективність в одній моделі - головна перевага нового вікна Roto R79. Вікна..
Roto Designo R79 K WD
Roto Designo R7 німецькі мансардні вікна. Roto R79 K двокамерне пластикове мансардне вікно в якому комфорт та висока енергоефективність в одній моделі - головна перевага нового вікна Roto R79. Вікн..
Roto Designo R88C H WD дві осі відкривання
Roto Designo R8 Quadro німецькі мансардні вікна. Roto R88C H WD  вікно з енергоефективним однокамерним склопакетом 8С, дерев'яне мансардне вікно з комбінованою системою вікривання (двома осями..
Вікно Fakro FTS
stars rating
Дахові вікна Fakro FTS з завісами посередині висоти вікна і ручкою відкривання типу "Стандарт", що розміщена в нижній частині рами і має два положення для мікровентиляції. Легкий спосіб миття зовні..
Мансарне вікно Fakro FTS-V 78*118+EZV=6975,0
Вигідна пропозиція на дерев'яне мансардне вікно Fakro FTS-V в розмірі 78х118 і гідроізоляційним коміром для профільованого покрівельного матеріалу. Популярна конструкція дерев'яних мансардних в..
Мансардне вікно, двокамерний склопакет, Fakro FTS-V U4 78*118+EZV=9750,0
Вигідна пропозиція на дерев'яне мансардне вікно з двокамерним склопакетом Fakro FTS-V U4 в розмірі 78х118 і гідроізоляційним коміром для профільованого покрівельного матеріалу. Конструкція енер..
Вологостійке вікно Fakro PTP
stars rating
Вологостійкі дахові пластикові вікна з завісами посередині висоти вікна, призначені для приміщень з підвищеною вологістю, ручка відкривання, типу "Елегант біла", розміщена в нижній частині рами і м..
Вологостійке вікно Fakro PTP-V U4 (двокамерний склопакет)
Вологостійкі двокамерні дахові пластикові вікна Fakro PTP-V U4 з завісами посередині висоти вікна, призначені для приміщень з підвищеною вологістю, ручка відкривання, типу "Елегант біла", розміщена..
Вікно Fakro FPP-V
Мансардне дерев'яне вікно Fakro FPP-V з двома функціями відкривання. Функція відхиляння в діапазоні 0-35º дає можливість зручно підійти до відчиненого вікна з необмеженим оглядом назовні, обер..
Енергозберігаюче вікно Fakro FTT U6
Енергозберігаюче вікно Fakro FTT U6 призначене для енергозберігаючого і пасивного будівництва. Двокамерний склопакет U6 (Uw=0.8 W/м2K) на мансардному вікні розміщений в спеціально запроектованій ра..
Вікно-балкон Fakro FGH-V P2 Galeria
Вікно-балкон Galeria FGH-V це велике дахове вікно, виготовлене із соснової деоевини, у якому відкриті рами утворюють балкон. Верхня рама відчиняється відхильним способом вверх, а нижня- відхильно в..
Мансардні вікна
9.8 / 10 основано на 245 коментарях
використовуйте інтернет магазин Dahovi-Vikna: Мансардні вікна