Roto Designo R75 H

Отримати продукцію можна в м.:
Київ
Львів
Одеса
Харків
Дніпро

Roto Designo R7 дерев'яне мансардне вікно із піднятою віссю повороту стулки.Мансардне вікно з піднятою віссю повороту Roto Designo R7 - унікал..
В наявності
0 грн


Додати в обране
Добавити до порівняння
  • Переглядів:   23464
  • Модель:   Roto_R75_H

Контакти
Доставка
Наша адреса
Roto Designo R7 дерев'яне мансардне вікно із піднятою віссю повороту стулки.
Мансардне вікно з піднятою віссю повороту Roto Designo R7 - унікальне функціональне рішення. Ця модель відрізняється від традиційних поворотних вікон більш високою функціональністю і комфортом у використанні. 
Вісь повороту стулки розміщена на ¾ висоти вікна. Стулка вікна з легкістю виштовхується назовні за допомогою газових амортизаторів, жорсткість яких регулюється, а її більша частина не потрапляє в робочу площину мансардного приміщення, забезпечуючи користувачу комфортний доступ до відкритого вікна. Завдяки газовим амортизаторам усувається можливість самовільного закривання вікна, що захищає користувачів від травмування, а вузькі профілі рами вікна забезпечують прекрасне освітлення мансардного приміщення. Наявність спеціальної фурнітури від компанії Roto, дозволяє повертати стулку вікна на 135° у положення для миття, що забезпечує легкий і простий догляд за вікном.
 
Вікна із центральною віссю повороту стулки Roto Designo R4 доступні:
- в дереві (сосна) та з ПВХ-профілю;
- з термоізоляційним WD блоком, встановленим на заводі;
 

 

Roto Designo R75 H

Переглянуті товари

Roto Designo R75 H

Roto Designo R75 H