Roto Designo R75 K

Отримати продукцію можна в м.:
Київ
Львів
Одеса
Харків
Дніпро

Вікно Designo R75 K ROTO з припіднятою віссю обертанняЯкісне пластикове дахове вікно Roto. Високоосне вікно Roto Designo R75 у порівнянні з традиційни..
В наявності
0 грн


Додати в обране
Добавити до порівняння
  • Переглядів:   23217
  • Модель:   Roto_R75_K

Контакти
Доставка
Наша адреса

Вікно Designo R75 K ROTO з припіднятою віссю обертання

Якісне пластикове дахове вікно Roto. Високоосне вікно Roto Designo R75 у порівнянні з традиційним поворотним вікном відрізняється кращою функціональністю та більшою простотою використання. Вузькі каркасні профілі дозволяють ідеально освітлити горище. Це цікава пропозиція для офісу, де ми можемо зручно відкрити вікно за допомогою нижньої ручки, і завдяки осі обертання вікна, розташованій на висоті, відкрита стулка "не потрапляє в кімнату". Це забезпечує вільний та безпечний доступ до відкритого вікна у вертикальному положенні. Вікно характеризується сучасним дизайном зовнішньої обшивки в унікальних антрацитових металевих кольорах. Це ідеальне доповнення до дахових вікон Designo R4 у декількох з'єднаннях.

Ці вікна встановлюють стандарт якості. Вони є ідеальним рішенням для клієнтів, які покладаються на німецьке інженерне мистецтво і не приймають жодних компромісів. Навіть основні моделі вікон цього еталонного класу містять усе, що виділяє Roto: преміум якість за розумною ціною Roto відомий своєю німецькою якістю. Як технологічний лідер у своїй галузі, вона зосереджена на використанні високоякісних матеріалів, міцній обробці, сучасному склінні, простоті у використанні, ергономіці, позачасовому та модному дизайні, а також гарантує позитивний прийом продукції також з точки зору ціни. Рото - це гарантія найвищої якості, яка стосується всіх продуктів, незалежно від локації в світі.

ПЕРЕВАГИ:

  • вільний доступ до відкритого вікна у вертикальному положенні завдяки високій осі обертання, розташованій на 3/4 висоти стулки
  • безпечний та зручніший доступ до зовнішньої панелі зсередини завдяки самопозиційному замку стулки в положенні (120°)
  • 15-річна гарантія та найвища якість продукту забезпечують безпроблемне використання роками
  • система регулювання вікон - зменшує ефекти навантаження ферми на даху
  • 3 точки блокування вікна - герметичність і підвищений захист від злому
РОЗМІРИ ВІКОН R75:

Roto Designo R75 K

Переглянуті товари

Roto Designo R75 K

Roto Designo R75 K