Roto Designo R79 K WD

Отримати продукцію можна в м.:
Київ
Львів
Одеса
Харків
Дніпро

Roto Designo R7 німецькі мансардні вікна. Roto R79 K двокамерне пластикове мансардне вікно в якому комфорт та висока енергоефективність в одній мод..
В наявності
0 грн


Додати в обране
Добавити до порівняння
  • Переглядів:   28676
  • Модель:   Roto_R79_K

Контакти
Доставка
Наша адреса

Roto Designo R7 німецькі мансардні вікна. Roto R79 K двокамерне пластикове мансардне вікно в якому комфорт та висока енергоефективність в одній моделі - головна перевага нового вікна Roto R79. Вікна Designo Рото R79 К - це модель двокамерного вологостійкого пластикового мансардного вікна без вентиляційної щілини і віссю повороту стулки на 1/3 висоти вікна, термоізоляцыйним блоком WD і пароізоляцією. Управління вікна здійснюється багатофункціональною ручкою, яка розміщена в нижній частині вікна.

WD блок на вікні мансардному Roto R79 забезпечує додаткову теплоізоляцію вікна, підвищує енергоефективність вікна до 15%, підвищує температуру в місці стику рами з відкосом приблизно на 5 градусів, виготовлений з твердого і гнучкого поліуритану.

Воно ідеально відповідає поточним потребам будівельного ринку вікон для пасивного будівництва. Вікно Roto R79 має характерну вісь обертання, розташовану у три чверті вікна, що забезпечує оптимальне провітрювання та освітлення мансарди і забезпечує високий комфорт під час експлуатації.

Елементи потрійного захисту:

● двохкамерний склопакет з криптоном, (4/10/4/10/2х2)

● термоізоляційний блок WD

● паронепроникна плівка.

Все це гарантує відмінний енергетичний баланс вашого будинку. Сучасний дизайн, а також продуманий колір зовнішніх накладок роблять вікна Roto Designo R7 ідеальним для кожного мансардного приміщення. Мансардне вікно Designo R79 К також стане відмінним доповненням у комбінаціях по вертикалі до мансардних вікон Designo R7 в місцях з ускладненим доступом для користувача.

Двокамерні вікна Roto Designo R79 доступні:

  • - в дереві (сосна) та з ПВХ-профілю;
  • - з термоізоляційним WD блоком, встановленим на заводі;
  • - з дистанційним управлінням - Designo R7 RotoTronic.

 

Технічні характеристики Roto Designo R79 К: 
Матеріал:Пластик
Вісь обертання:Вікривання по 3/4 висоти вікна
Вентиляційний клапан:Не має
Склопакет:Двокамерний, (4/10/4/10/2х2), Криптон
Ручка відкривання:Знизу, з 1 мікропровітрюванням
Термоізоляційний блок WD:Має WD+ пароізоляцію
Кут нахилу даху:15-85º
Термоізоляція вікна Uw1,0
: 
Roto Designo R79 K WD

Переглянуті товари

Roto Designo R79 K WD

Roto Designo R79 K WD