Якщо Ви мрієте про комфортабельну мансарду

.

Затишок та комфорт у кімнатному просторі на горищі може формуватися з урахуванням декількох найважливіших факторів. Все залежить від функціонального призначення мансарди, географічного розташування приватного житлового помешкання, сировини, з якої зведений будинок, зокрема його верхня, дахова частина. Крім того, суттєву роль у гарантії комфортабельного проживання у мансардному приміщенні відіграє якісний рівень освітлення. Звісно, що у цьому питанні ключовими сегментами являються вікна дахові, а саме їхній грамотний підбір, професійне встановлення.

Чому впродовж останніх десятиліть купівля та монтаж мансардних вікон набуває все більшої популярності серед забудовників? Відповідь стосується усіх моментів, що майстерно поєднують вигоду для споживачів. Зокрема у статті більш детально виокремимо та почергово обґрунтуємо позитивні аспекти замовлення дахових вікон нового покоління.

1. Допоміжна конструктивна площина.

Додатковий рівень освітлення, яке виникає в результаті наявності таких віконних елементів, як факро чи велюкс мансардні, спроможний створювати внутрішнє кімнатне наповнення у винятковий спосіб. З допомогою вмонтованих віконних конструкцій Ваше мансардне приміщення суттєво видозмінюється. Характер, атмосфера, відтінки стін, стелі, меблів, – усе набуває іншого, набагато розкішнішого забарвлення. Подібні модифікації спричиняються появою додаткової порції світла.

І тут, власне, з’являється важлива деталь. Для того щоб освітлення у мансардній кімнаті максимально вигідно підкреслювало всі переваги простору, потрібно знати, де монтувати мансардні вікна. Звісно, найкращим виходом із ситуації стане консультація з фахівцями у відповідній будівельній сфері. Адже саме від вдалого місця розташування віконних дахових виробів буде залежати рівень комфортабельності й затишку в кімнаті.

Принагідно зазначимо, що віконні механізми для мансарди спроможні пропускати крізь себе аж на 35-40% більше кількості світла, ніж це можуть реалізовувати звичайні вікна вертикального типу.

2. Імпровізація з інтер’єром у приміщенні під дахом.

Справа в тому, що завдяки встановленню мансардних вікон нового покоління можна по-різному експериментувати з місцем розташування кожного побутового чи естетичного атрибуту. Оскільки мансардні вікна факро, купити які можна у нашому інтернет магазині, значно підвищують рівень освітленості, такий фактор краще використати на користь візуального розширення мансардного простору. Це особливо зручно, коли приміщення не є великим, а хочеться якимось чином його трохи збільшити. Як бачимо, віконні мансардні вироби чудово справляються з функцією візуального збільшення квадратних метрів.

3. Невибагливий та простий монтаж. 

Сучасні дахові вікна враховують усі моменти для подальшого встановлення з мінімальними затратами часу та ресурсів. Позитивно, що вікна для мансарди від популярних та перевірених компаній продаються в готовому форматі, з усім необхідним начинням та сегментами. Забудовнику залишається попіклуватися тільки про визначення параметрів отвору та про місце розміщення майбутнього віконного виробу. 

4. Значні заощадження сировини і часу.

Якщо замовляти готові віконні конструкції для мансардної кімнати, можна зекономити чимало як фінансових, так і сировинних ресурсів. Якщо формувати слухове вікно самотужки, це займатиме набагато більше часу, коштів та матеріалів на кшталт термічної ізоляції, допоміжних елементів для кріплення вікна тощо. Крім того, необхідно буде вибивати більший отвір у стіні чи стелі для майбутнього мансардного вікна. В цьому контексті придбання готових віконних виробів для мансарди – вигідне рішення для тих, хто цінує власний час, надаючи перевагу якості, професіоналізму, відмінній експлуатації замовленої продукції.  

5. Широкий вибір модельного ряду.

Виробники сучасних мансардних вікон пропонують забудовникам широкий асортимент виробів на основі найрізноманітнішої сировини. Сьогодні досить популярними вважаються дерев’яні, пластикові, металопластикові вікна для мансарди; з автономною системою регулювання та без неї; за звичайним принципом відкривання, з відкриванням по центральній осі або за комбінованою системою відкривання. І це не весь перелік розмаїття мансардних вікон нового покоління!    

6. Простий догляд.

Готові мансардні вікна не є вибагливими у догляді та користуванні. Для презентабельного зовнішнього вигляду достатньо раз на півроку протирати скло та раму трохи зволоженими матеріалами на основі м’яких тканин. Зручна система відкривання дозволяє безпечно мити вікна як з внутрішнього, так і з зовнішнього боку. При цьому не потрібно виходити на вулицю: вікна зручно чистити, не виходячи з мансардного приміщення.

Продукти до теми