Атрибути комфорту у Вашій мансарді

.

Чи не найважливішими елементами практичного й комфортабельного проживання у верхній частині приватного будинку є добірні мансардні вікна, які забезпечують хороший рівень освітленості у приміщенні під дахом. Також суттєву роль для формування затишної атмосфери відіграють допоміжні аксесуари: різнотипні жалюзі, рулонні штори для мансардних вікон, москітні сітки, маркізи тощо.

Головне функціональне призначення сучасних жалюзі полягає в регулюванні пропорцій світла всередині мансардної кімнати, а також в захисті верхньої частини приватної будівлі та її мешканців від надмірного впливу яскравого сонця. З допомогою жалюзі та спеціальних штор можна забезпечити більш інтимну атмосферу, приховуючи свій простір від зайвих поглядів знадвору.     

Модерні жалюзі, штори, ролокасети на вікна – Львів пропонує забудовникам широкий асортимент добірної продукції від перевірених світових брендів – характеризуються наступними показниками:

  • високий рівень естетичних можливостей – усі різновиди сучасних захисних механізмів для дахових вікон розробляються фахівцями з урахуванням найрізноманітніших смакових тенденцій споживачів. Відтак кожен потенційний покупець має чудову нагоду придбати таку модель жалюзі чи, скажімо, рулонних штор, яка повністю відповідатиме інтер’єру конкретної мансардної кімнати, вигідно підкреслюючи всі її переваги;
  • широкий асортимент сировини – сучасні захисні аксесуари для мансардних вікон виготовляються з різних матеріалів, що дозволяє споживачеві грамотно комбінувати власні смакові уподобання, фінансові можливості, специфіку дизайну мансардної кімнати тощо. Приміром, більшість жалюзі на мансардні вікна velux та fakro, які представлені у каталозі нашого інтернет магазину, створюються із застосуванням алюмінію, полівінілхлориду, якісної деревини (наприклад, бамбука);
  • великий вибір модельних варіацій – знову ж таки, враховуючи особливості інтер’єру та функціонального призначення Вашої мансарди, можна підібрати жалюзі, рулонні штори вертикального, горизонтального чи римського типу;
  • простота під час експлуатації – більшість моделей модерних захисних виробів для дахових вікон виробляються з подальшим використанням в автоматичному режимі. Існують також традиційні серії. Відтак кожен забудовник може вибрати найзручніший та найвигідніший варіант для власних потреб.   

Загалом сучасна продукція для захисту та комфорту у мансардній кімнаті розподіляється на декілька основних видів:

1. Жалюзі, штори горизонтального типу

Цей модельний ряд захисної продукції для мансардних вікон має у своєму складі тонкі делікатні пластинки, які формуються у горизонтальному порядку та прикріплюються до основи з дерева. Позитивними моментами цього різновиду жалюзі є нагода змінювати кут нахилу відповідно до власних потреб. Таким чином можна без проблем варіювати ступінь освітленості у кімнаті.

Обираючи захисні аксесуари горизонтального типу, варто знати, що їхня добірність залежить від матеріалу, з якого вони виробляються. Скажімо, штори на алюмінієвій основі вважаються більш ефективним захисником під час спеки. Натомість жалюзі з полівінілхлориду є стійкішими та сильнішими згідно зі своєю структурою, проте вони не настільки якісно захищають приміщення від активних сонячних променів. А вироби на дерев’яній основі гарантуватимуть затишок та неповторну естетику.

В процесі вибору вертикальних жалюзі треба також звертати увагу на ширину пластинок. Справа в тому, що жалюзі з тоншими смужками виглядають привабливо, але вартують дорожче через використання більшої кількості матеріалу.

2. Жалюзі, штори суцільного типу

Ця модель вважається досить затребуваною на ринку сучасних аксесуарів для дахових вікон. Їхніми перевагами є регулювальний механізм функціонування, відсутність зайвих деталей, універсальна структура. Наприклад, штори цього різновиду можна без проблем монтувати у мансардних приміщеннях з будь-якими параметрами.  

Жалюзі суцільного типу зазвичай створюють з використанням якісних міцних тканин, бамбука та іншої деревини. Пропонуються у широкому асортименті кольорової палітри, візерунків тощо. 

3. Жалюзі, штори вертикального типу

Наповнені широкими тканинними смужками, що прикріплюються до несучої шини, яка спроможна надійно тримати весь пристрій.

4. Жалюзі, штори римського типу  

Вирізняються ексклюзивними дизайнерськими відтінками. У процесі підйому штори формулюються так звані закладки горизонтального типу (їх ще називають плісе). Подібний варіант захисного механізму дозволяє отримати особливі відчуття комфорту й затишку у мансардній кімнаті. 

Насамкінець виокремимо декілька важливих рекомендацій щодо практичного монтажу захисних аксесуарів. Скажімо, різноманітні жалюзі та рулонні штори для дахових вікон можна прикріплювати у різний спосіб: до стельової поверхні, до стінної площини, поміж двома стінами чи до основи мансардного вікна. В будь-якому разі краще отримати консультацію від фахівців. Адже правильний монтаж захисних виробів гарантуватиме їхню безпечну, якісну та довготривалу експлуатацію.   

Продукти до теми