Обираємо віконну продукцію для мансарди

.

Новітні технології, необмежені можливості, унікальні дизайнерські підходи дозволяють вдаватися до найбільш сміливих та оригінальних ідей для оформлення кімнати у верхній частині заміського будинку. Якщо говорити про вдале освітлення в укомплектованому горищі, важливу роль відіграє правильний вибір мансардних вікон. Адже сучасний ринок будівельної галузі рекомендує широкий модельний ряд віконної продукції для мансарди.  Відтак пропонуємо визначатися з найбільш вигідними варіаціями дахових вікон відповідно до призначення Вашої мансарди. 

Скажімо, якщо у верхній частині приватної оселі функціонує спальня або зала для гостей, з метою забезпечення потрібного рівня світла та можливості переглядати красиві панорами, доцільно буде збільшити обсяги заскленої площини. Як варіант, можна вдатися до збільшення кількості скляних дахових виробів або придбати одне, проте велике, вікно. Якщо у мансарді присутній похилий дах, краще вдатися до монтажу декількох дахових виробів похилого типу замість прилаштування традиційних засклених елементів вертикального формату.    

У випадку комплектування затишної спальні в мансарді доречним стане пристосування допоміжних аксесуарів: жалюзі, шторки на мансардні вікна, ролети тощо. Подібна фурнітура гарантуватиме комфортабельність, прихованість мансардної кімнати від сторонніх поглядів.

Сьогодні досить затребуваними вважаються своєрідні ексклюзивні моделі віконної продукції на кшталт вікон-балконів та іншої продукції терасного типу. Цікаво, що мансардні вікна балконного різновиду мають доволі оригінальний та презентабельний вигляд. Проте, незважаючи на складність зовнішніх конструкцій, насправді у вікон-балконів передбачений легкий принцип експлуатації. Достатньо лише відчинити верхню частину вікна. Тоді автоматично активізується й нижня рама. Подібні процеси швидко приведуть у дію бічні перила. Відтак комфортабельний балкон готовий до виконання свого призначення.   

Якщо Ви прагнете розширити можливості як мансарди, так і віконних виробів, можна застосувати зручну терасну систему. Її створюють з використанням комбінації дахових та звичайних вікон вертикального типу, які монтують близько один біля одного.

Перевагою так званої тераси є відносно невимогливий монтаж. Подібний механізм приєднується в дахову структуру. Важливо, що в процесі встановлення тераси немає потреби зменшувати внутрішній простір мансардної кімнати.

Сучасна терасна система дуже вигідна у кімнатах відпочинку, розташованих у верхній частині приватної оселі. Завдяки подібним механізмам з’являється чудова нагода насолоджуватися розкішними пейзажами по той бік тераси. Поза тим, конструкції такого різновиду мають ще одну суттєву перевагу – практичність та невибагливість у догляді. Верхню частину терасного різновиду можна легко обертати на 180 градусів. Це дозволяє без проблем чистити, протирати, мити віконні вироби.

Мансардні вікна терасного типу, а також багато моделей сучасних вікон для мансарди мають у своєму складі мобільний вентиляційний елемент, що здатен фільтрувати повітря. Таким чином, Вашу спальню, вітальню чи дитячу кімнату на горищі можна безпечно провітрювати навіть у тих ситуаціях, коли мансардне вікно зачинене.   

У випадках формування на мансарді дитячої, офісного приміщення чи бібліотеки необхідно також враховувати достатній рівень освітлення. Менше вікон буде негативно впливати на продуктивність робочого процесу чи для здоров’я маленьких мешканців будинку. Як варіант, монтується декілька звичайних вікон вертикального типу, що розміщуються близько один до одного. Проте найкраще застосовувати мансардні вікна, якщо, звісно, дозволяють похилі площини стелі. 

Плануючи у мансардному просторі офісне приміщення, необхідно також враховувати вдале розташування меблів. Приміром, стіл для роботи краще функціонуватиме біля самого вікна. Натомість для мансардної спальні біля вікон можна сміливо прилаштовувати меблі для сну. Це гарантуватиме мрійливу атмосферу з унікальною можливістю переглядати небо із зорями, лежачи на ліжку.    

Також сьогодні популярністю користується оформлення ванної кімнати у мансарді. В цьому аспекті важливо враховувати монтаж спеціальних віконних виробів, які майстерно справлятимуться з великою кількістю вологи у приміщенні. Для прикладу, необхідними стануть вологостійкі мансардні вікна, які відмінно виконують своє функціональне призначення у кімнатних просторах з надміру підвищеним рівнем вологості.

Крім того, сучасний ринок віконної продукції для мансарди пропонує забудовникам широкий асортимент добірних вікон, які спроможні монтуватися досить високо у похилі площини покрівлі. В такому разі механізми мансардних вікон передбачають можливість дистанційного керування. До подібних віконних товарів обов’язково входить пульт дистанційного керування, спеціальний шнур або стержень.

Продукти до теми