Перевірена продукція за демократичною ціною

.

Альтернативні видозміни занедбаного горищного приміщення на укомплектовану кімнату під дахом давно стали популярною тенденцією. Перевтілення складського горища на комфортабельну мансарду дозволяє більш практично використовувати житловий простір. Адже у Вашому будинку з’явиться ще одна повноцінна кімната з ексклюзивним конструкційним рішенням та неповторним дизайном.

Тому якщо Ви вирішили переобладнати верхній простір будівлі під дахом, ймовірно, чи не найважливішим постане питання якісного освітлення мансарди. В цьому контексті на допомогу можуть прийти надсучасні факро мансардні вікна від перевіреного польського виробника, продукція якого представлена у каталозі нашого інтернет магазину.

Традиційно вибір віконних виробів дахового чи звичайного вертикального типу багато в чому залежить від особливостей покрівлі, конструкції самого горищного простору, будівельних матеріалів, які були використані під час формування верхньої частини приватного житлового помешкання тощо.

Серед різноманітних варіацій оформлення ще одного функціонального та комфортного приміщення під дахом існують варіанти, коли фахівці монтують виключно вертикальні вікна або тільки дахові. Також бувають випадки, коли вдаються до комбінації віконних засобів як мансардного, так і вертикального різновиду. Якщо конструкція даху, квадратні метри приміщення дозволяють, то подібне поєднання класичних і мансардних віконних продуктів виявиться найбільш доцільним і досконалим рішенням.

В будь-якому разі не варто нехтувати можливістю встановлення похилих дахових вікон. Справа в тому, що сучасні, приміром, вікна велюкс, монтаж яких не є надміру ускладненим, спроможні забезпечувати мансардний простір набагато більшою кількістю необхідного денного світла, ніж це можуть робити віконні товари вертикальної модифікації. Це відіграє особливо вагому роль в тих випадках, якщо оформлення Вашої мансардної кімнати планується у вигляді вітальні, дитячої чи, скажімо, домашнього робочого офісу. Адже в подібних ситуаціях з метою зручного, комфортабельного та здорового проживання мешканці потребуватимуть значно більше світла, ніж для спальні чи ванної під дахом.

Тому нижче пропонуємо більш детально переглянути та проаналізувати найвагоміші позитивні моменти застосування мансардних вікон нового покоління від престижних брендів на кшталт факро та велюкс, продукція якої користується неабияким успіхом на території всієї Європи та за її межами.

По-перше, виробники модерних дахових вікон пропонують широкий асортимент продукції з урахуванням найрізноманітніших варіацій експлуатації. Наприклад, існує великий вибір вікон для мансарди звичайного та вологостійкого формату. Останній вид найбільш доцільно використовувати у кімнатних просторах під дахом з підвищеним рівнем вологості. Це можуть бути кухні, санвузли, бані, басейни.

В такому разі найоптимальнішим виявиться мансардне вікно пластикове вологостійке. Цей різновид віконної продукції для приміщення під дахом має у своєму складі спеціальний полівінілхлорид-профіль, який зумисне створюють для максимального якісного функціонування вікон у мансардних кімнатах з підвищеним ступнем вологості. У вологостійких віконних виробах надійно продумана технологія зменшення витрат тепла, яка досягається за рахунок монтажу допоміжних ізоляційних сегментів у віконний пристрій. Поза тим, впроваджується ще одна технологічна «фішка», яка дозволяє блокувати формування конденсованих часточок на вікні.     

По-друге, більшість засклених продуктів нового покоління, які ми пропонуємо у каталозі нашого інтернет магазину, оснащені подвійним захистом мансардного простору від можливого інтенсивного пошкодження. Що мається на увазі? Моделі новітніх дахових вікон, які зазначені на нашому сайті, оформляються спеціальним технологічним новаторством під назвою «триплекс». Нова технологія захисту означає застосування спеціалізованого ламінованого скла, завдяки якому суттєво зменшується ризик розбиття чи пошкодження внутрішнього скла.

Ця технологія настільки унікальна та безпечна, що спроможна попереджати небажані наслідки пошкодження віконного пристрою. Мова йде про надто сильні ударні втручання в віконний механізм. Якщо раптом відбувається подібний небажаний казус і скло розбивається, тоді уламки не будуть розпадатися по кімнаті, а залишаться всередині віконного пристрою, на плівковій структурі.         

Відтак замовляти надсучасні мансардні вікна з вмонтованою технологічною «фішкою» «триплекс» особливо актуально в тих ситуаціях, коли приміщення під дахом експлуатується в ролі ігрової чи дитячої кімнати, коли ризик пошкодити вікно збільшується в декілька разів.

Ще однією перевагою купівлі модерних дахових вікон є широкий асортимент необхідних аксесуарів. Це може бути сітка москітна на вікно, класичні жалюзі, ролети, шторки, маркізи, відкоси, сходинки тощо.  

Поза тим, суттєвою перевагою придбання віконних механізмів для мансарди є наявність спеціального вентиляційного клапану, завдяки якому з’являється унікальна можливість провітрювати мансардне приміщення навіть тоді, коли вікна зачинені. Це досить зручна новітня технологія, яка допомагає зберігати здоровий мікроклімат, свіже провітрене приміщення у всіх життєвих випадках, особливо коли Ви спите чи всі мешканці дому відсутні.    

Кожне мансардне вікно, яке представлене у каталозі нашого інтернет магазину, має у своєму складі високоякісний фільтр, спроможний пропускати крізь себе потоки свіжого повітря, блокуючи потрапляння пилу чи комах. Відтак майстерна комбінація вентиляційного клапану і фільтру гарантує якісну та здорову експлуатацію вікон для мансарди. Адже з допомогою вентиляційного пристрою є чудова нагода провітрювати кімнату під дахом, не відмикаючи вікно, а фільтр, в разі потреби, буде перешкоджати попаданню пилу, комах всередину мансардного приміщення.  

Тож, як бачимо, прогресивні виробники надсучасних вікон для мансарди подбали про максимальний комфорт, безпеку й затишок для своїх клієнтів. Вікна, які ми рекомендуємо на нашому сайті, вирізняються технологічною досконалістю та помірною вартістю. Все, що треба для комфортабельного та надійного проживання на мансарді.    

Продукти до теми