Ущільнюючі коміри

Ущільнюючі коміри

Ізоляційний оклад (ущільнюючий комір) є незамінним елементом загальної комплектації сучасних мансардних вікон. Без нього неможливий якісний монтаж вікон. Адже основна функція ущільнюючого коміра полягає у відведенні великих об’ємів водних, снігових мас та вітру.   

Ущільнюючі коміри до мансардних вікон традиційно виготовляють з алюмінієвої бляхи, яку покривають шаром поліестерового лаку у сіро-коричневих тонах. Така спеціально підібрана кольорова гама чудово комбінуються зі стандартним забарвленням дахових покриттів.

Комплект ізоляційних окладів fakro переважно характеризується наступними показниками:

 • відмінний матеріал – ущільнюючий комір, розміри якого спеціально підганяються під параметри конкретного різновиду мансардного вікна, виготовляють з високоякісної міді або алюмінію;
 • кут дахового нахилу – ізоляційний оклад розрахований на даховий кут нахилу в діапазоні від 15° до 90°;
 • параметри ущільнюючого коміра – висота 98 см, ширина 78 см.

Загалом до складу ізоляційного окладу входять наступні незамінні елементи:

 • нижня частина окладу з гнучким фартухом завдовжки 2,2 см – його підбирають під конкретний різновид покрівельного покриття. Нижня частина наповнена масою з бутилу, яку приклеюють в нижньому секторі. Завдяки цій масі оклад надійно прилягає до дахового покриття. Крім того, нижній елемент коміра доповнений допоміжною ринвою з метою недопускання конденсованих краплин води з дахової плівки, та ущільнюючими клинками, які вберігають вікно від потрапляння речовин знадвору (листя, вода, сніг тощо);
 • бічні елементи – завдяки ньому зберігається вільне місце між ущільнюючим коміром та віконним коробом. Це дозволяє більш якісно утеплити підведені частини коміра;
 • верхній елемент окладу – дозволяє вберегти вільний простір між окладом та віконним коробом;
 • планка, що відводить воду, – розрахована на більш ефективну гідроізоляцію мансардного вікна. Планку рекомендують монтувати під невеликим нахилом заввишки приблизно 30 см над вікном;
 • захисні клини – покликані захищати всю покрівельну систему в районі мансардного вікна від потрапляння таких зайвих природних чинників, як листя, пил, бруд, сніг тощо;
 • спеціальні куточки – з їх допомогою можна сміливо коригувати кут нахилу вікна відповідно до площини даху.

Наведемо основні типи ізоляційних окладів залежно від різновидів покрівельного матеріалу:

 • ущільнюючі коміри для плоского покрівельного матеріалу – складаються з чотирьох головних елементів (нижній, верхній, боковий та смужки з алюмінію для закріплення коміра). Нижній елемент наповнений бутиловою масою, яка допомагає щільно прикріпити комір до дахового покриття. Ізоляційний оклад під бітумну черепицю дозволяє міцно приєднати вікно до таких плоских покрівельних матеріалів, як руберойд, бітумні гонти, плоска черепиця завтовшки до 10 мм;
 • ущільнюючі коміри для профільного покриття – складаються з наступних елементів: нижній елемент окладу з гнучким фартухом завдовжки 1,65 см, верхній та бокові елементи, смужки з алюмінію для надійного кріплення окладу, спеціальна ринва з метою відведення води, своєрідні ущільнюючі клини. З допомогою цього різновиду окладу можна надійно з’єднувати мансардне вікно з профільним покрівельним матеріалом (черепиця, металочерепиця). Цікаво, що ізоляційний оклад під металочерепицю вважається універсальним, оскільки він підходить не лише для профільного покриття, але й, у разі потреби, – для інших покрівельних матеріалів, висота профілю яких не перевищує 4,5 см. Зазначимо, що ущільнюючі коміри для профільного покриття традиційно застосовують для встановлення одинарного вікна в площині даху;
 • коміри для високопрофільного покриття – до складу входить чотири елементи (верхній, нижній та бокові). Важливо підкреслити, що кожен елемент має по боках профільне закінчення, з допомогою якого можна легко поєднати комір з даховим покриттям. Ці елементи приєднують до бляхи, застосовуючи метод фальцування. Комір рекомендують застосовувати для високопрофільного дахового покриття, де товщина профілю сягає близько 0,9 см. Традиційно оклади для високопрофільного покриття використовують з метою встановлення одинарного вікна в площині даху. Крім того, модель окладу передбачає сполучення вікон у горизонтальному, вертикальному та комплексному положеннях. Важливо підкреслити: найкраще монтувати мансардне вікно на даху з кутом нахилу від 15º до 90º.

Рекомендуємо купити ущільнюючий комір на нашому сайті. Ізоляційний оклад, ціна якого є демократичною, представлений широким видовим діапазоном. У нас Ви можете замовити високоякісний ізоляційний оклад: інтернет магазин радо допоможе у виборі найбільш актуального продукту. Поза тим, можлива доставка товару до найбільших міст України (Харків, Київ, Одеса, Львів). 

 

Коміри для сполучень вікон Fakro
Система сполучень Fakro- це готові рішення комірів для сполучень вікон в групи: горизонтальні, вертикальні або блочні. В ситемі сполучень відстань між вікнами по горизонталі і по вертикалі стандарт..
Комір Fakro EZ для металочерепиці.
stars rating
Комір Fakro EZ для металочерепиці, профнастилу. Необхідним елементом для правильного встановлення мансардного вікна в площину даху є ущільнюючий комір. Точно запроектовані системні елементи коміра ..
Комір Fakro EHV-AT Thermo з термоізоляцією.
Новий універсальний ущільнюючий комір Fakro EHV-AT Thermo з додатковою термоізоляцією гарантує щільне і "тепле" з'єднання мансардного вікна з площиною даху. Ущільнюючий комір EHV-AT Thermo ширший з..
Комір Fakro ES для бітумної черепиці.
Комір Fakro ES для бітумної черепиці. Необхідним елементом для правильного встановлення мансардного вікна в площину даху є ущільнюючий комір.Точно запроектовані системні елементи коміра гарантують ..
Комір Fakro EH для керамічної черепиці.
Комір Fakro EH для керамічної черепиці. Необхідним елементом для правильного встановлення мансардного вікна в площину даху є ущільнюючий комір. Точно запроектовані системні елементи комір..
Комплект Velux BDX 2000
Комплект Velux BDX 2000 допомагає зменшити тепловтрати по периметру вікна і забезпечити якісне виконання гідро- та теплоізоляції мансардного вікна. До складу BDX входить: теплоізоляційний контур із..
Velux EWR 0000 для профільованого покрівельного матеріалу (до 120 мм)
Для монтажу мансардних вікон VELUX необхідні спеціальні коміри. Гідроізоляційний комір Velux EWR 0000 для встановлення мансардних вікон лінії VELUX OPTIMA в профільовані покрівельні матеріали (нату..
Velux EDZ 0000 для профільованого покрівельного матеріалу (до 45 мм)
Для монтажу мансардних вікон VELUX необхідні спеціальні коміри. Гідроізоляційний комір Velux EDZ 0000 для встановлення мансардних вікон лінії VELUX Стандарт в профільовані покрівельні матеріали (на..
Velux EZR 0000 для профільованого покрівельного матеріалу (до 45 мм)
Для монтажу мансардних вікон VELUX необхідні спеціальні коміри. Гідроізоляційний комір Velux EZR 0000 для встановлення мансардних вікон лінії VELUX OPTIMA в профільовані покрівельні матеріали (нату..
Комір Velux EDW 2000 для металочерепиці
В коробці з коміром Velux EDW 2000 знаходиться комплект для гідро- та теплоізоляції (BDX 2000). Комплект складається з теплоізоляційного контуру, гідроізоляційного фартуху та посиленого дренажного ..
Velux ESR 0000 для плаского покрівельного матеріалу.
Для монтажу мансардних вікон VELUX необхідні спеціальні коміри. Гідроізоляційний комір Velux ESR 0000 для встановлення мансардних вікон лінії VELUX OPTIMA в плоскі покрівельні матеріали (бітумна че..
Комір Velux EDS 0000 для бітумної черепиці.
Комір Velux EDS 0000 для встановлення в плаский покрівельний матеріал товщиною до 16 мм (2*8 мм) (бітумна черепиця, сланець). Конструкція коміра Velux EDS 0000 виключає проникнення вологи до дерев'..
Комір Velux EDW 2000 для керамічної черепиці.
В коробці з коміром Velux EDW 2000 знаходиться комплект для додаткової гідро- та теплоізоляції (BDX 2000). Комплект складається з теплоізоляційного контуру, гідроізоляційного фартуху та посиленого ..
Ущільнюючі коміри
/ 10 основано на коментарях
використовуйте інтернет магазин Dahovi-Vikna: Ущільнюючі коміри