Коміри для пласкої покрівлі

Коміри для пласкої покрівлі

Комір для мансардного вікна- це система жолобів для водонепроникного з'єднання вікна з будь-яким покрівельним матеріалом. Комір Fakro ESV або Velux EDS для плаского тонкого покрівельного матеріалу (Бітумна черепиця, рубероїд) товщиною до 10 мм (2х5мм). Алюмінієвий профіль спеціальної форми, покритий модифікованим поліестером сіро-коричневого кольору, стійким до дії атмосферних чинників та Уф променів.

Комір Fakro ES для бітумної черепиці.
Комір Fakro ES для бітумної черепиці. Необхідним елементом для правильного встановлення мансардного вікна в площину даху є ущільнюючий комір.Точно запроектовані системні елементи коміра гарантують ..
Комір Velux EDS для бітумної черепиці.
Комір Velux EDS для встановлення в плаский покрівельний матеріал товщиною до 16 мм (2*8 мм) (бітумна черепиця, сланець). Конструкція коміра виключає проникнення вологи до дерев'яних конструкцій вік..
Velux ESR для плаского покрівельного матеріалу.
Для монтажу мансардних вікон VELUX необхідні спеціальні коміри. Гідроізоляційний комір Velux ESR для встановлення мансардних вікон лінії VELUX OPTIMA в плоскі покрівельні матеріали (бітумна черепиц..
Velux EDS 2000 для плаского покрівельного матеріалу.
Для монтажу мансардних вікон VELUX необхідні спеціальні коміри. Гідроізоляційний комір Velux EDS 2000 для встановлення мансардних вікон лінії VELUX Premium в плоскі покрівельні матеріали (бітумна ч..
Коміри для пласкої покрівлі
/ 10 основано на коментарях
використовуйте інтернет магазин Dahovi-Vikna: Коміри для пласкої покрівлі