Коміри для профільованої покрівлі

Коміри для профільованої покрівлі

Комір для мансардного вікна- це система жолобів для водонепроникного з'єднання вікна з будь-яким покрівельним матеріалом. Ущільнюючий комір Fakro EZ або Velux EDW для профільованого покрівельного матеріалу (металочерепиця, профнастил) з висотою профіля до 45 мм у Fakro і до 120 мм у Velux. Алюмінієвий профіль спеціальної форми, покритий модифікованим поліестером сіро-коричневого кольору, стійкий до дії атмосферних чинників та Уф променів.

Комір Fakro EZ для металочерепиці.
stars rating
Комір Fakro EZ для металочерепиці, профнастилу. Необхідним елементом для правильного встановлення мансардного вікна в площину даху є ущільнюючий комір. Точно запроектовані системні елементи коміра ..
Комір Fakro EHV-AT Thermo з термоізоляцією.
Новий універсальний ущільнюючий комір Fakro EHV-AT Thermo з додатковою термоізоляцією гарантує щільне і "тепле" з'єднання мансардного вікна з площиною даху. Ущільнюючий комір EHV-AT Thermo ширший з..
Velux EWR 0000 для профільованого покрівельного матеріалу (до 120 мм)
Для монтажу мансардних вікон VELUX необхідні спеціальні коміри. Гідроізоляційний комір Velux EWR 0000 для встановлення мансардних вікон лінії VELUX OPTIMA в профільовані покрівельні матеріали (нату..
Velux EDZ 0000 для профільованого покрівельного матеріалу (до 45 мм)
Для монтажу мансардних вікон VELUX необхідні спеціальні коміри. Гідроізоляційний комір Velux EDZ 0000 для встановлення мансардних вікон лінії VELUX Стандарт в профільовані покрівельні матеріали (на..
Velux EZR 0000 для профільованого покрівельного матеріалу (до 45 мм)
Для монтажу мансардних вікон VELUX необхідні спеціальні коміри. Гідроізоляційний комір Velux EZR 0000 для встановлення мансардних вікон лінії VELUX OPTIMA в профільовані покрівельні матеріали (нату..
Комір Velux EDW 2000 для металочерепиці
В коробці з коміром Velux EDW 2000 знаходиться комплект для гідро- та теплоізоляції (BDX 2000). Комплект складається з теплоізоляційного контуру, гідроізоляційного фартуху та посиленого дренажного ..
Комір Velux EDW для металочерепиці
Комір Velux EDW для встановлення в профільованийний покрівельний матеріал з висотою профілю до 120 мм (черепиця, металочерепиця, профнастил). Конструкція коміра виключає проникнення вологи до дерев..
Velux EDW 2000 для профільованого покрівельного матеріалу.
Для монтажу мансардних вікон VELUX необхідні спеціальні коміри. Гідроізоляційний комір Velux EDW для встановлення мансардних вікон лінії VELUX Premium в профільовані покрівельні матеріали (натураль..
Коміри для профільованої покрівлі
/ 10 основано на коментарях
використовуйте інтернет магазин Dahovi-Vikna: Коміри для профільованої покрівлі