Коміри для високопрофільованої покрівлі

Коміри для високопрофільованої покрівлі

Комір - це система жолобів для водонепроникного з'єднання вікна з будь-яким покрівельним матеріалом. Ущільнюючий комір Fakro EH або Velux EDW 2000 для високопрофільованого покрівельного матеріалу (керамічна, цементно-піщана черепиця, металочерепиця, профнастил) з висотою профіля до 90 мм у Fakro і до 120 мм у Velux. Алюмінієвий профіль спеціальної форми, покритий модифікованим поліестером сіро-коричневого кольору, стійкий до дії атмосферних чинників та Уф променів.

 

Комір Fakro EH для керамічної черепиці.
Комір Fakro EH для керамічної черепиці. Необхідним елементом для правильного встановлення мансардного вікна в площину даху є ущільнюючий комір. Точно запроектовані системні елементи комір..
Комір Velux EDW 2000 для керамічної черепиці.
В коробці з коміром Velux EDW 2000 знаходиться комплект для додаткової гідро- та теплоізоляції (BDX 2000). Комплект складається з теплоізоляційного контуру, гідроізоляційного фартуху та посиленого ..
Velux EDW 2000 для профільованого покрівельного матеріалу.
Для монтажу мансардних вікон VELUX необхідні спеціальні коміри. Гідроізоляційний комір Velux EDW для встановлення мансардних вікон лінії VELUX Premium в профільовані покрівельні матеріали (натураль..
Коміри для високопрофільованої покрівлі
/ 10 основано на коментарях
використовуйте інтернет магазин Dahovi-Vikna: Коміри для високопрофільованої покрівлі