Коміри для сполучень вікон Fakro

Отримати продукцію можна в м.:
Київ
Львів
Одеса
Харків
Дніпро

Система сполучень Fakro- це готові рішення комірів для сполучень вікон в групи: горизонтальні, вертикальні або блочні. В ситемі сполучень відстань ..
В наявності
0 грн


Додати в обране
Добавити до порівняння
  • Переглядів:   25144
  • Модель:   B

Контакти
Доставка
Наша адреса

Система сполучень Fakro- це готові рішення комірів для сполучень вікон в групи: горизонтальні, вертикальні або блочні. В ситемі сполучень відстань між вікнами по горизонталі і по вертикалі стандартно становить 10 см.

Система ізоляційних окладів «Комбі» дозволяє встановлювати мансардні вікна в групи: горизонтальні, вертикальні або комбіновані. У комплексах мансардних вікон стандартна відстань між вікнами по вертикалі і горизонталі повинна бути не менше 10 см. Якщо на комплекс вікон планується додатково монтаж ролети, відстань між вікнами має бути не менше 20 см.
 
Для замовлення певної системи комбінованих окладів досить знати індекс комплексу, наприклад, В 3/2, де перша цифра означає кількість вікон по горизонталі, а друга - по вертикалі. Кожен блок складається з відповідних модулів (наприклад, KZ1, KZ3), упакованих окремо і мають свій номер в каталозі. Блок може бути горизонтальним, вертикальним або комбінованим.
Коміри для сполучень вікон Fakro

Переглянуті товари