VELUX Стандарт

VELUX Стандарт

Лінія Velux Стандарт включає в себе моделі мансардних вікон серії Velux GZL. Мансардні, дахові вікна Velux GZL представлені дерев'яними вікнами в комплектації з верхньою ручкою відкривання GZL 1051 і нижньою ручкою відкривання GZL 1051 B а також для приміщень з високою вологістю біле вікно з верхньою ручкою Velux GLU 0051. Моделі мансардних вікон Velux, лінії Velux Стандарт комплектуються додатковим контуром ущільнення ThermoTechnology, виготовлені із клеєної сосни, що забезпечує стійкість до температурних коливань. Вентиляційний клапан має два положення для провітрювання, виконаний в лаконічному стилі з м’якими лініями і заокругленими краями. Можливість встановлення аксесуарів.

Вікно Velux GZL 1051
Мансардні вікна Velux GZL з верхньою ручкою відкривання і обертанням по центральній осі. Додаткова система термоізоляції TermoTechnology забезпечує екстра захист та високу енергоефективність вікна ..
Вікно Velux GLU 0051 B нижня ручка, вологостійке
Мансардне дерев`яне вологостійке Velux GLU B 0051 з відкриванням по центральній осі і ручкою відкривання, що розташована в нижній частині рами вікна. Вікно Velux GLU 0051 B рекомендовано використов..
Вікно Velux GLU 0051 вологостійке
Мансардне дерев`яне вологостійке Velux GLU 0051 з відкриванням по центральній осі і ручкою відкривання, що розташована в верхній частині рами вікна. Вікно Velux GLU 0051 рекомендовано використовува..
Вікно Velux GZL 1051B, нижня ручка відкривання.
Мансардні вікна Velux GZL B з нижньою ручкою відкривання і обертанням по центральній осі. Додаткова система термоізоляції TermoTechnology забезпечує екстра захист та високу енергоефективність вікна..
VELUX Стандарт
/ 10 основано на коментарях
використовуйте інтернет магазин Dahovi-Vikna: VELUX Стандарт