VELUX Стандарт Плюс

VELUX Стандарт Плюс

Лінія VELUX Стандарт Плюс включає в себе моделі дахових вікон з енергоефективними двокамерними склопакетами. Мансардні вікна лінії VELUX Стандарт Плюс відрізняються стильним дизайном і сучасними енергоефективними рішеннями, які забезпечують екстра захист та високу енергоефективність при екстримальних погодніх умовах. Нова система ізоляції ThermoTechnology, додатковий контур ущільнення, і рама виготовлена з термічно обробленої деревини, ефективно захистять кімнату від холоду. Мансардні вікна VELUX Стандарт Плюс дерев'яні GLL 1061 з верхньою ручкою і GLL 1061 B з нижньою ручкою, а також вологостійкі вікна GLU 0061 та GLU 0061 B з двокамерним склопакетом, які виконані в дереві з поліуритановим покриттям.

Velux GLL 1061 двокамерний склопакет
stars rating
Вікно Velux GLL з енергозберігаючим двокамерним склопакетом – рішення спеціально для тих, хто прагне покращити енергоефективність мансардного поверху. Двокамерні мансардні вікна Velux GLL з верхньо..
Velux GLL 1061B двокамерний склопакет
Вікно Velux GLL B з енергозберігаючим двокамерним склопакетом – рішення спеціально для тих, хто прагне покращити енергоефективність мансардного поверху. Двокамерні мансардні вікна Velux GLL B з ниж..
VELUX Стандарт Плюс
/ 10 основано на коментарях
використовуйте інтернет магазин Dahovi-Vikna: VELUX Стандарт Плюс