VELUX (Велюкс)

VELUX (Велюкс)

Як перетворити звичайне незатишне горище в упорядкований офіс чи привітну кімнату для відпочинку? Існує безліч варіантів. Проте Velux знає краще за інших, яким чином можна здійснити ці зміни.

Мансардні вікна velux – вікна нового покоління, що відповідають усім європейським стандартам. Завдяки надійній та різноманітній продукції компанії Velux, розміри яких завжди можна підібрати відповідно до параметрів Вашого дому, занедбане горище сміливо можна перевтілити у комфортабельне житлове приміщення чи навіть робочий кабінет. І не лише!

Якщо встановити у горищному приміщенні мансардне вікно velux, ціна якого є демократичною у нашому інтернет-магазині, Ви незабаром відчуєте суттєві зміни у мікрокліматі як горища, так і всього дому. Постійна циркуляція свіжого повітря, приємне сонячне світло, чудова модифікація  інтер’єру – стане далеко не всім переліком приємних перевтілень Вашого горища після встановлення мансардних вікон velux.

Виробники мансардних вікон та аксесуарів фірми Velux знають, як втілити в реальність оригінальні рішення для віталень у мансарді, спалень і дитячих кімнат у мансарді, ванних кімнат, а також креативні й ефективні ідеї для приміщень із верхнім світлом.

У чому полягає унікальність мансардних вікон Velux? Насамперед, у їхній високій якості та довготривалій експлуатації. Пропонуємо детальніше ознайомитися з перевагами і багатофункціональними можливостями вікон та аксесуарів фірми Velux:

 • Наявність додаткової комплектації

Velux має у своєму асортименті такі додаткові аксесуари для мансардного вікна, як штори velux, рулонні штори velux, москітна сітка velux, ролет, захисний комір, фірмові відкоси тощо. Також передбачається легкий монтаж: velux вміє швидко та якісно робити свою справу.

Зазначимо, що звичайні склопакети містять так звані «слабкі місця» у зоні периметрів скла. Щоб уникнути утворення «слабких місць», компанія Velux давно знайшла ефективне рішення: звичайну алюмінієву роздільну рамку замінити на цільну тонкостінну сталеву раму із заокругленими сегментами по кутиках. Така інновація є цінною через те, що відтепер конденсат не буде утворюватися по периметру скла. Крім того, всередині склопакет наповнює інертний газ (аргон) і герметизований силікон (його гарантійний термін експлуатації сягає близько 20 років).

Цікаво, що згідно з результатами випробовувань склопакети фірми Velux вважаються надзвичайно стійкими до морозів (експеримент робили при температурі -55С̊).

 • Широкий асортимент товару, розрахований на різну функціональність і типи вікон

Справа в тому, що є різні типи мансардних вікон. Наприклад:  

 1. Вікна, що відчиняються по центральній осі.
 2. Вікна, що відчиняються двома різними способами.
 3. Вікна як варіант аварійного виходу.
 4. Вікна, розраховані на нежитлове горище.
 5. Вікно-балкон плюс тераса.
 6. Вікна для плоских дахів.

Враховуючи нюанси вищезазначених типів, монтаж мансардного вікна velux здійснюється швидко та ефективно.

 • Зручність у догляді

З допомогою зручної ручки вікна легко відкриваються та миються.  

 • Креативний дизайн, сміливі рішення

Виробники мансардних вікон Velux подбали не лише про комфорт, але й про високі естетичні цінності. Завдяки оригінальному дизайну вікна та аксесуари velux відіграють чималу роль в унікальності та здоровому мікрокліматі мансардних кімнат нового покоління.    

Встановлення вікон velux

Для того щоб якісно встановити мансардне вікно, потрібно використовувати оклад: velux завжди дбає про якість та комфорт для своїх споживачів. Оклад вікна velux гарантує простий і герметичний монтаж вікна в покрівлю. Також оклад velux розрахований на всі види покрівельного покриття. Конструкція окладів передбачає захист вікна від потрапляння вологи ззовні.

Головні кроки монтажу мансардних вікон:

 1. Встановлення віконної рами.
 2. Розрахунок ущільнюючого коміру. 
 3. Герметичне з’єднання вікна з покрівельною конструкцією.

Під час встановлення мансардного вікна треба розраховувати, щоб нижня частина віконної рами була розміщена не вище, ніж 1м від рівня підлоги. Ця відстань потрібна для найкращої можливості насолоджуватися пейзажами за вікном (цьому сприятиме правильно підібраний кут встановленого вікна), а також для довготривалої і вірної експлуатації вікна.   

Крім того, потрібно чітко визначити ширину кроку крокв – щоб добре зафіксувати віконну раму і не пошкодити покрівельну структуру. В цьому випадку треба знати, що відстань між кроквами повинна перебільшувати ширину вікна мінімум на 4 см.

Пропонуємо купити мансардні вікна velux у нашому інтернет-магазині. Для цього потрібно зайти на наш сайт: velux радо запропонує широкий асортимент високоякісного товару. Крім того, купити вікна velux можна у звичайних магазинах, а служба доставки привезе замовлення до потрібного місця призначення у великих містах України (Харків, Київ, Одеса, Львів).  

Вікно Velux GZR 3050 B, нижня ручка.
stars rating
Мансардні вікна Velux GZR з нижньою ручкою відкривання і обертанням по центральній осі. Якщо мансардне вікно розташовано високо і до верху вікна не дотягнутися, зручніше використовувати вікна з руч..
Velux GLL 1061 двокамерний склопакет
stars rating
Вікно Velux GLL з енергозберігаючим двокамерним склопакетом – рішення спеціально для тих, хто прагне покращити енергоефективність мансардного поверху. Двокамерні мансардні вікна Velux GLL з верхньо..
Velux GLL 1061B двокамерний склопакет
Вікно Velux GLL B з енергозберігаючим двокамерним склопакетом – рішення спеціально для тих, хто прагне покращити енергоефективність мансардного поверху. Двокамерні мансардні вікна Velux GLL B з ниж..
Вікно Velux GZL 1051
Мансардні вікна Velux GZL з верхньою ручкою відкривання і обертанням по центральній осі. Додаткова система термоізоляції TermoTechnology забезпечує екстра захист та високу енергоефективність вікна ..
Вікно Velux GLU 0051 B нижня ручка, вологостійке
Мансардне дерев`яне вологостійке Velux GLU B 0051 з відкриванням по центральній осі і ручкою відкривання, що розташована в нижній частині рами вікна. Вікно Velux GLU 0051 B рекомендовано використов..
Вікно Velux GLU 0051 вологостійке
Мансардне дерев`яне вологостійке Velux GLU 0051 з відкриванням по центральній осі і ручкою відкривання, що розташована в верхній частині рами вікна. Вікно Velux GLU 0051 рекомендовано використовува..
Комплект Velux BDX 2000
Комплект Velux BDX 2000 допомагає зменшити тепловтрати по периметру вікна і забезпечити якісне виконання гідро- та теплоізоляції мансардного вікна. До складу BDX входить: теплоізоляційний контур із..
Вилаз на дах Velta VLT (склопакет)
Вихід на дах Velta VLT (Velux) для приміщень що не опалюються, з відкриванням по верхній або боковій осі. Коробка вікна дерев'яна з вбудованим універсальним коміром, поворотна рама алюмінієва із ск..
Вікно Velux GLP 0073 B, пластикове, нижня ручка.
Мансардні вікна Velux GLP, пластикові з нижньою ручкою відкривання і обертанням по центральній осі. Якщо мансардне вікно розташовано високо і до верху вікна не дотягнутися, зручніше використовувати..
Вікно Velux GZL 1051B, нижня ручка відкривання.
Мансардні вікна Velux GZL B з нижньою ручкою відкривання і обертанням по центральній осі. Додаткова система термоізоляції TermoTechnology забезпечує екстра захист та високу енергоефективність вікна..
Світловий тунель Velux TWF
Конструкція світлового тунелю Velux TWF на гнучкій трубі з напиленням срібла, встановлюється в дах, так само як і мансардне вікно Velux. Тунель має інтегрований комір. Світло, в моделі, Velux TWF, ..
Velux EWR 0000 для профільованого покрівельного матеріалу (до 120 мм)
Для монтажу мансардних вікон VELUX необхідні спеціальні коміри. Гідроізоляційний комір Velux EWR 0000 для встановлення мансардних вікон лінії VELUX OPTIMA в профільовані покрівельні матеріали (нату..
Velux EDZ 0000 для профільованого покрівельного матеріалу (до 45 мм)
Для монтажу мансардних вікон VELUX необхідні спеціальні коміри. Гідроізоляційний комір Velux EDZ 0000 для встановлення мансардних вікон лінії VELUX Стандарт в профільовані покрівельні матеріали (на..
VELUX (Велюкс)
/ 10 основано на коментарях
використовуйте інтернет магазин Dahovi-Vikna: VELUX (Велюкс)