VELUX Оптіма

VELUX Оптіма

Лінія мансардних вікон VELUX Оптіма розрахована на клієнтів, для яких важлива ціна. Мансардні вікна VELUX Оптіма є базовим набором характеристик, необхідних для практичного викоритстання.

VELUX Оптіма включає в себе три моделі мансардних вікон: серія вікон Velux GZR 3050- дерев'яні мансардні вікна з центральною віссю відкривання, ручкою відкривання яка може бути розташована в верхній або нижній частині вікна; серія вікон Velux GLP 0073 B білі пластикові мансардні вікна з центральною віссю відкривання, ручкою відкривання в нижній частині вікна;

Верхня ручка дозволяє встановити вікно на оптимальній висоті (90-120 см від рівня підлоги). За необхідності модель GZR 3050 можна обрати і з нижньою ручкою- Velux GZR 3050 B (вікно монтується на висоті 130-160 см). Модель мансардного вікна Велюкс GZR виконана з клеєної сосни, вкритої подвійним шаром прозорого лаку і двома контурами ущільнення завдяки чому не потребує косметичного ремонту протягом багатьох років. Вікно обладнане вентиляційним пристроєм, розташованим у верхній його частині. Мансардне вікно Velux GLP 0073 B для вологих приміщень з нижньою ручкою відкривання.

Вікно Velux GZR 3050 B, нижня ручка.
stars rating
Мансардні вікна Velux GZR з нижньою ручкою відкривання і обертанням по центральній осі. Якщо мансардне вікно розташовано високо і до верху вікна не дотягнутися, зручніше використовувати вікна з руч..
Вікно Velux GLP 0073 B, пластикове, нижня ручка.
Мансардні вікна Velux GLP, пластикові з нижньою ручкою відкривання і обертанням по центральній осі. Якщо мансардне вікно розташовано високо і до верху вікна не дотягнутися, зручніше використовувати..
VELUX Оптіма
/ 10 основано на коментарях
використовуйте інтернет магазин Dahovi-Vikna: VELUX Оптіма