VELUX PREMIUM Стандарт

VELUX PREMIUM Стандарт

Лінія VELUX PREMIUM включає в себе моделі дахових вікон преміум сегменту. Мансардні вікна лінії VELUX PREMIUM відрізняються стильним дизайном і сучасними техноголічними рішеннями, які дозволяють керувати мансардними вікнами з пульта (сенсорний екран),або програмувати вікно на провітрювання. Нова система ізоляції ThermoTechnology і рама, виготовлена з термічно обробленої деревини, ефективно захистять кімнату від холоду. Для максимальної економії енергії в лінійці PREMIUM є Екстра теплі вікна з двокамерним склопакетом, які виконані в дереві або дерев'яне вікно з поліуритановим покриттям. Кому важливо відчуття єднання з навколишнім світом панорамний вид дарують мансардні вікна, які відкриваються назовні по верхній осі.

Velux GLL 1061 двокамерний склопакет
stars rating
Вікно з доступним енергозберігаючим двокамерним склопакетом – рішення спеціально для тих, хто прагне покращити енергоефективність мансардного поверху. ..
Вікно Velux GZL 1051
Мансардні вікна Velux GZL з верхньою ручкою відкривання і обертанням по центральній осі. Додаткова система термоізоляції TermoTechnology забезпечує екстра захист та високу енергоефективність вікна ..
Вікно Velux GZL 1051B, нижня ручка відкривання.
Мансардні вікна Velux GZL B з нижньою ручкою відкривання і обертанням по центральній осі. Додаткова система термоізоляції TermoTechnology забезпечує екстра захист та високу енергоефективність вікна..
VELUX PREMIUM Стандарт
/ 10 основано на коментарях
використовуйте інтернет магазин Dahovi-Vikna: VELUX PREMIUM Стандарт