Вікна Fakro DEC-C P2 120x220

Отримати продукцію можна в м.:
Київ
Львів
Одеса
Харків
Дніпро

Відкрийте для себе переваги вікон FAKRO DEC-C P2 120x220 для плоского дахуУ будівлях з плоским дахом часто трапляється, що всередині є приміщення, де ..
В наявності
113 600 грн


Додати в обране
Добавити до порівняння
  • Переглядів:   1059
  • Модель:   DECC/P2_120x220

Контакти
Доставка
Наша адреса

Відкрийте для себе переваги вікон FAKRO DEC-C P2 120x220 для плоского даху

У будівлях з плоским дахом часто трапляється, що всередині є приміщення, де неможливо використовувати стандартні вертикальні вікна. У кожній кімнаті має бути джерело природного світла, щоб вам було в ньому комфортно. Ідеальним рішенням у таких випадках є установка спеціально розроблених вікон для плоских дахів.

Вікна для плоского даху FAKRO освітлюють внутрішній простір природним світлом, забезпечують можливість провітрювання приміщення та поєднують високу функціональність та чудові теплоізоляційні параметри. Тепер будь-яке приміщення під плоским дахом може бути теплим і наповненим природним світлом.

Ці вікна мають дуже високий клас B реакції на вогонь відповідно до стандарту PN-EN 13501-1. Цей клас свідчить про низьке поширення вогню цим виробом.

Вони характеризуються найвищим класом ударостійкості SB1200 відповідно до EN 1873.


Віконна конструкція

Каркас плоских дахових вікон виготовляється з багатокамерних ПВХ-профілів, заповнених теплоізоляційним матеріалом. Віконна рама і склопакет закриті зверху куполом. Завдяки спеціально розробленим формам профілів вікна для плоских дахів мають до 16% більшу площу скління порівняно з рішеннями-конкурентами.

Прозорий купол захищає від снігу та дощу

Вікна для плоского даху типу С мають прозорий купол з міцного полікарбонату, який характеризується високою стійкістю до ударів і погодних умов. Спеціальні покриття на зовнішній і внутрішній поверхні навісу захищають від УФ-випромінювання.


Пакет протизломного скління

  • Вікна з протизламним склопакетом з коефіцієнтом тепловіддачі на все вікно U = 1,2 Вт/м2К згідно ст. EN 12567-2
  • Eлектрично відкриваються в бездротовій системі Z-Wave.
  • Внутрішнє скло протизломне, клас Р2А.
  • Комфортне провітрювання приміщення

У електричній версії вікнами на плоскому даху керують за допомогою пульта в бездротовій системі Z-Wave. Привод розміщений у стулці, що зменшує несприятливий вплив погодних умов, збільшуючи термін його служби та безвідмовну роботу. Додатково вікна оснащені датчиком дощу, який автоматично активує функцію закриття стулок під час дощу.

Крило відкривається на 15 см.


Важлива інформація щодо встановлення

Вікна можуть бути встановлені на додаткову XRD базу висотою 15 см, що дозволяє підняти вікно, що дозволяє встановити його, наприклад, на зеленому даху.

Вікна Fakro DEC-C P2 120x220

Переглянуті товари