Вікна Fakro DEF DU8

Отримати продукцію можна в м.:
Київ
Львів
Одеса
Харків
Дніпро

Вікна для плоских дахів від Fakro DEF DU8 – це найвища якість та параметри теплоізоляції, а також сучасний дизайн у багатьох варіантах. Завдяки цьому ..
В наявності
0 грн


Додати в обране
Добавити до порівняння
  • Переглядів:   113
  • Модель:   DEF/DU8

Контакти
Доставка
Наша адреса

Вікна для плоских дахів від Fakro DEF DU8 – це найвища якість та параметри теплоізоляції, а також сучасний дизайн у багатьох варіантах. Завдяки цьому ви завжди знайдете рішення, яке вам ідеально підійде.

Вікна Fakro DEF DU8 – один з найефективніших методів забезпечення додаткового освітлення інтер’єру під плоским дахом. Розробка форми віконного профілю та рам дозволила отримати на 16% більше світлопроникної поверхні, ніж у більшості конкуруючих рішень, доступних на нашому ринку.

  • Вікна типу F є дуже хорошим джерелом природного світла в кімнатах під плоским дахом.
  • Завдяки спеціальному дизайну, збільшенню скляної поверхні, досягнуто значне збільшення параметрів освітлення приміщення.
  • Завдяки багатокамерним ПВХ-профілям, з яких виготовлені каркаси, а також завдяки тому, що ці камери заповнені теплоізоляційним матеріалом, їх параметри збереження тепла в приміщеннях значно підвищилися.
Інноваційний пакет скління

Верхня частина вікна складається з високоякісного склопакета, зовнішнє скло відбиває більшу кількість сонячних променів, а також це загартоване скло, що значно підвищує безпеку виробу. Внутрішнє скло, з іншого боку, має клас протизломності P2A. Крім того, внутрішнє скло закріплюється спеціальною фольгою, завдяки якій навіть у разі розбиття скла воно не становитиме загрози, тому що фольга надійно залишиться в стулці вікна.

Подвійне скління

Варіант DU8 має енергозберігаючий пакет із трьох камер, коефіцієнт тепловтрат якого обмежено дуже низьким значенням, Uw = 0,64 Вт/м2К.

Термоізоляція

Завдяки багатокамерним ПВХ-профілям, з яких виготовлені каркаси, а також завдяки тому, що ці камери заповнені теплоізоляційним матеріалом, їх параметри збереження тепла в приміщеннях значно підвищилися.

Акустична ізоляція

Вікна типу F були перевірені на коефіцієнт акустичної ізоляції, пов'язаний з опадами, такими як сильний дощ або град - відповідно до стандарту ISO 10140-1/A2:2014. Ви можете придбати додаткову базу XRD для вікна, яка піднімає конструкцію на 15 см, що дає можливість монтувати нетипові покриття даху, наприклад, зелені дахи.


Пожежна безпека

Вікна типу F характеризуються дуже високою якістю – мають клас В у категорії реакції на вогонь (відповідно до стандарту PN-EN 13501-1). Це пов’язано з тим, що вікна такого типу будуть протистояти впливу полум’я довше стандартного часу, тому не прискорять поширення вогню.

Протизламна безпека

Вони мають найвищий, тобто 5-й, клас ударної міцності (950 мм за стандартом EN 14351-1).

Будь-який розмір

Крім стандартних розмірів, доступних в пропозиції, також можна замовити вікно будь-якого розміру від 60х60 см до 120х120 см. Оскільки існуючі нормативи, що визначають параметри теплоізоляції будівель, за останні роки значно підвищилися, вікна старого зразка часто не відповідають цим нормам. З цієї причини виробник вирішив розширити стандартний розмірний ряд таким чином, щоб дозволити замінити часто нестандартні розміри вікон на нові, що відповідають встановленим нормам, і таким чином підвищити теплоізоляційні параметри будівель.

Монтажна рама

У разі дахів з кутом нахилу не більше 2о або в ситуації, коли є вказівка ​​на збільшення кута монтажу, можна використовувати кутову монтажну раму XRD, яка при монтажі під вікном збільшує кут нахилу всієї конструкції на 3о.

Якщо вікно буде встановлено в даху з кутом ухилу від 2о до 15o або від 0o до 15o, то рекомендується використовувати монтажну раму XRD.

Вікна Fakro DEF DU8

Переглянуті товари

Вікна Fakro DEF DU8

Вікна Fakro DEF DU8