Вікна Fakro DEG P2

Отримати продукцію можна в м.:
Київ
Львів
Одеса
Харків
Дніпро

FAKRO DEG P2Нова лінійка вікон Fakro DEG P2 є розширенням асортименту продукції FAKRO для плоских дахів, оригінальною пропозицією додаткового освітлен..
В наявності
0 грн


Додати в обране
Добавити до порівняння
  • Переглядів:   105
  • Модель:   DEG/P2

Контакти
Доставка
Наша адреса

FAKRO DEG P2

Нова лінійка вікон Fakro DEG P2 є розширенням асортименту продукції FAKRO для плоских дахів, оригінальною пропозицією додаткового освітлення приміщення під плоским дахом та новаторським підходом до дизайну.

У цьому типі вікон реалізовано ряд рішень, відомих для вікон типу C і типу F, завдяки яким вироби є технологічними, гарантують високі функціональні характеристики і є цікавою пропозицією для освітлення кімнат під плоским дахом. Інноваційний дизайн натхненний відзначеними нагородами виробами вікна з плоским дахом F-типу.


Вікна для плоского даху Fakro DEG P2 були перевірені на звукоізоляцію під час опадів, відповідно до ISO 10140-1/A2: 2014, з надзвичайно хорошими результатами.

Рішення Fakro DEG P2 є технологічно передовими, тому мають одні з найкращих параметрів теплоізоляції на ринку. Алюмінієвий віконний профіль покритий кольором RAL 9005 (чорний).

Конструкція вікна гарантує виключно правильну теплоізоляцію. Завдяки використанню перевіреної віконної конструкції, що складається з багатокамерних ПВХ-профілів, заповнених теплоізоляційним матеріалом. Коефіцієнт тепловіддачі Uw для всього вікна становить 0,92 Вт/м2К, що на 35% краще, ніж у конкурентних рішень.


Конструкція вікон заснована на рішеннях, відомих з вікон типу C. Верхня частина вікна покрита спеціальним сегментом скла, що складається із загартованого скла товщиною 4 мм або 6 мм, залежно від розміру, і спеціально підготовлений алюмінієвий профіль. Скляний сегмент кріпиться на вікні заводським способом, що значно скорочує час монтажу вікна.

Блок скління кріпиться за допомогою технології прогресивного склеювання, що забезпечує високу міцність і естетичний вигляд. Зовнішнє світловідбиваюче скло загартоване, а внутрішнє протизламне, клас P2A. У разі поломки внутрішнього скла шматочки скла не становлять загрози, оскільки залишаються на фользі. Опціонально доступний протизламний комплект P4 з ламінатом класу P4A.

Завдяки запатентованому методу відведення дощової води з віконної поверхні можливий монтаж на даху з ухилом від 2 рівнів або від 0 градусів за допомогою монтажної рами XRD.

Вікна доступні в 11 типових розмірах від 60x60см до 120x220см. Крім характерних розмірів, вікна G можуть бути виготовлені в нестандартних розмірах (в діапазоні 60x60–120x220 см). Це дозволяє замінити наявні мансардні вікна, часто нестандартних розмірів, які не відповідають поточним вимогам до теплоізоляції.

Конструкція вікон дозволяє встановити внутрішні та зовнішні аксесуари.

  • електрично відкривається в системі Z-Wave,
  • в комплект входить блок живлення, привод і датчик дощу,
  • відкривання крила 15 см,
  • в комплект не входить пульт

Вікна Fakro DEG P2

Переглянуті товари

Вікна Fakro DEG P2

Вікна Fakro DEG P2