Вікна Fakro DMC-C P2

Отримати продукцію можна в м.:
Київ
Львів
Одеса
Харків
Дніпро

FAKRO DMC-C P2 - прозорий куполFakro DMC-C P2 – це інноваційні вікна для плоских дахів, що характеризуються сучасним дизайном і дуже хорошими параметр..
В наявності
0 грн


Додати в обране
Добавити до порівняння
  • Переглядів:   105
  • Модель:   DMCC/P2

Контакти
Доставка
Наша адреса

FAKRO DMC-C P2 - прозорий купол

Fakro DMC-C P2 – це інноваційні вікна для плоских дахів, що характеризуються сучасним дизайном і дуже хорошими параметрами теплоізоляції, що відкриваються вручну (за допомогою прикріпленого стрижня довжиною 2,2 м). Вікно нахилено на 30 см.

Вікно з плоскою покрівлею типу C оснащено куполом з міцного полікарбонату, який характеризується високою стійкістю до ударів і погодних умов. Купол має спеціальні покриття на зовнішній і внутрішній поверхнях купола, які захищають його від УФ-випромінювання. Купол може бути прозорим D_C-C або матовим D_C-M


Вікно з протизламним склопакетом P2 з коефіцієнтом тепловіддачі для всього вікна U = 1,2 Вт / м2К згідно ст. EN 12567-2. Це на 14% кращий результат, ніж у конкуруючих рішень.

Вікно для плоского даху типу С призначене для ухилу даху від 0 до 15 градусів.

Каркас вікна типу С виготовлений з багатокамерних ПВХ профілів, заповнених теплоізоляційним матеріалом. Віконна рама і склопакет закриті зверху куполом. Завдяки спеціально розробленим формам профілів вікна для плоских дахів мають до 16% більшу площу скління порівняно з рішеннями-конкурентами.

Вікно оснащено інноваційним склопакетом P2, змонтованим із застосуванням сучасних технологій склеювання скла, що забезпечує високу довговічність та естетичний вигляд. Зовнішнє світловідбиваюче скло загартоване, а внутрішнє протизламне, клас P2A. Якщо внутрішнє скло ламається, шматочки скла не становлять небезпеки, оскільки залишаються на фользі.


Склопакет Fakro P2

Скління Р2 з коефіцієнтом теплопередачі Uw = 1,1 Вт/м2к згідно EN 14351-1.

Вікна D_C-C мають дуже високий клас B реакції на вогонь відповідно до стандарту PN-EN 13501-1. Цей клас свідчить про низьке поширення вогню цим виробом. Він також характеризується найвищим класом ударостійкості SB1200 відповідно до EN 1873.

Вікна можна встановити на додаткову XRD базу висотою 15 см, що дозволяє підняти вікно, що дозволяє встановити його, наприклад, на зеленому даху. Можна з'єднати дві бази рентгенівської дифрактограми.

Віконна конструкція дозволяє встановлювати як внутрішні, так і зовнішні аксесуари, наприклад, зовнішній тент AMZ / C Z-Wave, який захищає приміщення від яскравого світла. Запатентована профільна система забезпечує монтаж тента під куполом мансардного вікна, що захищає його від пошкоджень, спричинених, наприклад, сильним вітром.

Вікна Fakro DMC-C P2

Переглянуті товари

Вікна Fakro DMC-C P2

Вікна Fakro DMC-C P2