Вікна FAKRO DMF DU6 90x90

Отримати продукцію можна в м.:
Київ
Львів
Одеса
Харків
Дніпро

Відкрийте для себе переваги вікон FAKRO DMF DU6 90x90 для плоского дахуУ будівлях з плоским дахом часто трапляється, що всередині є приміщення, де нем..
В наявності
54 300 грн


Додати в обране
Добавити до порівняння
  • Переглядів:   230
  • Модель:   DMF/DU6_90x90

Контакти
Доставка
Наша адреса

Відкрийте для себе переваги вікон FAKRO DMF DU6 90x90 для плоского даху

У будівлях з плоским дахом часто трапляється, що всередині є приміщення, де неможливо використовувати стандартні вертикальні вікна. У кожній кімнаті має бути джерело природного світла, щоб вам було в ньому комфортно. Ідеальним рішенням у таких випадках є установка спеціально розроблених вікон для плоских дахів.

Плоскі дахові вікна FAKRO DMF DU6 90x90 освітлюють внутрішній простір природним світлом, забезпечують можливість провітрювання приміщення та поєднують високу функціональність та чудові теплоізоляційні параметри. Тепер будь-яке приміщення під плоским дахом може бути теплим і наповненим природним світлом.


Інноваційні вікна для плоского даху типу F характеризуються дуже хорошими параметрами теплоізоляції та сучасним дизайном.

Склопакет кріпиться із застосуванням сучасних технологій склеювання скла, що забезпечує високу довговічність та естетичний вигляд. Зовнішнє світловідбиваюче скло загартоване, а внутрішнє протизламне, клас P2A. Якщо внутрішнє скло ламається, шматочки скла не становлять небезпеки, оскільки залишаються на фользі.


Ці вікна мають дуже високий клас B реакції на вогонь відповідно до стандарту PN-EN 13501-1. Цей клас свідчить про низьке поширення вогню цим виробом.

Вони також характеризуються найвищим класом ударостійкості SB1200 відповідно до EN 1873.

Віконна конструкція

Каркас плоских дахових вікон виготовляється з багатокамерних ПВХ-профілів, заповнених теплоізоляційним матеріалом. Верхня частина вікна – це інноваційний плоский склопакет. Завдяки спеціально розробленим формам профілів вікна для плоских дахів мають до 16% більшу площу скління в порівнянні з конкуруючими рішеннями.

Енергозберігаючий, інноваційний плоский склопакет


Вікна з енергозберігаючим пакетом DU6 відкриваються вручну за допомогою прикріпленої штанги довжиною 2,2 м. Стулка відкривається на 30 см.

Коефіцієнт тепловіддачі для всього вікна становить U = 0,70 Вт / м²К відповідно до EN 14351-1.

Зовнішнє світловідбиваюче скло підсилене.

Внутрішнє скло протизламне, клас Р2А.

Важлива інформація щодо встановлення

*Кутова монтажна рама XRD дозволяє встановити вікно, якщо нахил даху менше 2° або доцільно збільшити кут монтажу.

Вікна можуть бути встановлені на додаткову XRD базу висотою 15 см, що дозволяє підняти вікно та встановити його, наприклад, на зеленому даху.

Вікна FAKRO DMF DU6 90x90

Переглянуті товари