Вікна Fakro DMF DU6 Secure

Отримати продукцію можна в м.:
Київ
Львів
Одеса
Харків
Дніпро

FAKRO DMF DU6 SecureЗахищені вікна для плоского даху — це спеціальні вікна у протизламних варіантах. Вікно Fakro DMF DU6 Secure має ряд рішень, які пі..
В наявності
0 грн


Додати в обране
Добавити до порівняння
  • Переглядів:   109
  • Модель:   DMF/DU6/Secure

Контакти
Доставка
Наша адреса

FAKRO DMF DU6 Secure

Захищені вікна для плоского даху — це спеціальні вікна у протизламних варіантах. Вікно Fakro DMF DU6 Secure має ряд рішень, які підвищують захист продуктів від злому. У той же час вікна типу F (DMF DU6 Secure, DXF DU6 Secure) і вікна типу C (DXC P4 Secure, DMC P4 Secure) відповідають європейському 2-му класу протизлому RC2 відповідно до EN1627.

FAKRO DMF DU6 Secure – це новітні вікна для плоских дахів, що характеризуються сучасним дизайном, а також винятково хорошими теплоізоляційними параметрами.


Велика кількість природного освітлення. До 16% більша площа скління в порівнянні з конкурентними рішеннями завдяки спеціально розробленим формам віконних профілів.

Каркас плоского дахового вікна виготовляється з багатокамерних ПВХ-профілів, заповнених теплоізоляційним матеріалом. Верхня частина вікна являє собою інноваційний комплект скління, який кріпиться за допомогою прогресивної техніки склеювання, що гарантує високу довговічність та естетичний вигляд. Зовнішнє світловідбиваюче скло загартоване, а внутрішнє протизломного класу P4A. Якщо внутрішнє скло ламається, шматочки скла не становлять небезпеки, оскільки залишаються на фользі.


Енергозберігаючий, двокамерний склопакет DU6 з коефіцієнтом тепловіддачі для всього вікна Uw = 0,70 Вт/м2к згідно EN 14351-1.

Вікно для плоского даху DMF із двокамерним склопакетом DU6 перевірено на звукоізоляцію під час сильних опадів. Отриманий результат LIA = 34 [дБ] * підтверджує високий рівень стійкості до проникнення звуків дощу, тому це вікно ідеально підходить для тих місць, де тиша і спокій «вітаються».

Вікна можуть бути встановлені на додаткову XRD-основу висотою 15 см, що дозволяє підняти вікно та встановити його, наприклад, на зеленому даху.

Крім типових розмірів, вікна типу F можуть виготовлятися нестандартних розмірів (від 60x60–120x220 см). Це дозволяє замінити існуючі мансардні вікна, часто нестандартних розмірів, які не відповідають поточним вимогам до теплоізоляції.

Конструкція вікон дозволяє встановити як внутрішні, так і зовнішні аксесуари.

Вікна Fakro DMF DU6 Secure

Переглянуті товари

Вікна Fakro DMF DU6 Secure

Вікна Fakro DMF DU6 Secure