Вікна Fakro DXC-C P4 Secure

Отримати продукцію можна в м.:
Київ
Львів
Одеса
Харків
Дніпро

Вікно для плоского даху DXC-C P4 Secure Fakro, що не відкриваєтьсяВікна для плоских дахів DXC-C P4 Secure від Fakro – це найвища якість та параметри т..
В наявності
0 грн


Додати в обране
Добавити до порівняння
  • Переглядів:   128
  • Модель:   DXCC/P4/Sec

Контакти
Доставка
Наша адреса

Вікно для плоского даху DXC-C P4 Secure Fakro, що не відкривається

Вікна для плоских дахів DXC-C P4 Secure від Fakro – це найвища якість та параметри теплоізоляції, а також сучасний дизайн у багатьох варіантах. Завдяки цьому ви завжди знайдете рішення, яке вам ідеально підійде.


Ваші вимоги, і в той же час відповідають характеру вашого будинку. Вікна з плоскою покрівлею Fakro – один з найефективніших методів забезпечення додаткового освітлення інтер’єру під плоским дахом. Розробка форми віконного профілю та рам дозволила отримати на 16% більше світлопроникної поверхні, ніж у більшості конкуруючих рішень, доступних на польському ринку.

  • Купольний полікарбонат
  • Ще інтенсивніше освітлення - поверхня скла збільшена на 16%
  • Не можна відкрити купол
  • Найвища ударостійкість - SB1200 відповідно стандарту EN 1873
  • З покриттям від шкідливої дії УФ-променів
  • Монтаж в дахи нахилом від 0° до 15°

Вікна типу C відносяться да класу В пожежостійкості (відповідно стандарту PN-EN 13501-1).

Вікна типу С є дуже хорошим джерелом природного світла в кімнатах під плоским дахом.

ПВХ-профілі, з яких виготовлені рами, оснащені камерами, заповненими теплоізоляційним матеріалом, завдяки чому вікна мають ще вищі параметри збереження тепла в інтер’єрі.


Пакет скління

DXC-C Secure оснащений протизламним склопакетом P4, для якого коефіцієнт теплопередачі Uw = 1,2 Вт / м2К, згідно EN 12567-2, внутрішнє скло з класом протизломності P4 A;

Термоізоляція

Завдяки багатокамерним ПВХ-профілям, з яких виготовлені каркаси, а також завдяки тому, що ці камери заповнені теплоізоляційним матеріалом, їх параметри збереження тепла в приміщеннях значно підвищилися.

Акустична ізоляція

Вікна типу C були перевірені на звукоізоляцію, пов’язану з опадами, такими як сильний дощ або град – відповідно до стандарту ISO 10140-1 / A2: 2014, завдяки чому відомо, що вони мають дуже високий коефіцієнт Rw – 35 дБ

Протизламна та пожежна безпека

Вікна серії Secure відповідають вимогам європейського стандарту на зломостійкість класу 2 RC 2 згідно EN 1627.

Вони належать до класу B (один з найвищих), який визначає ступінь стійкості до вогню (за стандартом PN-EN 13501-1), що означає більш тривалий час стійкості до впливу полум'я, запобігаючи його поширенню.

Вікна Fakro DXC-C P4 Secure

Переглянуті товари

Вікна Fakro DXC-C P4 Secure

Вікна Fakro DXC-C P4 Secure