Вікна FAKRO DXF DU6 Secure

Отримати продукцію можна в м.:
Київ
Львів
Одеса
Харків
Дніпро

FAKRO DXF DU6 SecureЗахищені вікна для плоскої покрівлі FAKRO DXF DU6 Secure – це спеціальні вікна у протизломному виконанні. Вікна мають ряд рішень, ..
В наявності
0 грн


Додати в обране
Добавити до порівняння
  • Переглядів:   114
  • Модель:   DXF/DU6/Secure

Контакти
Доставка
Наша адреса

FAKRO DXF DU6 Secure

Захищені вікна для плоскої покрівлі FAKRO DXF DU6 Secure – це спеціальні вікна у протизломному виконанні. Вікна мають ряд рішень, що підвищують протизламну безпеку виробів. Обидва вікна типу F (DMF DU6 Secure, DXF DU6 Secure) і вікна типу C (DXC P4 Secure, DMC P4 Secure) відповідають європейському 2-му класу протизломності RC 2 відповідно до EN 1627.

Fakro DXF DU6 Secure – це інноваційні вікна, що не відкриваються, для плоских дахів, які характеризуються сучасним дизайном і дуже хорошими параметрами теплоізоляції.

Багато природного світла. До 16% більша площа скління в порівнянні з конкурентними рішеннями завдяки спеціально розробленим формам віконних профілів.


Каркас плоского дахового вікна виготовляється з багатокамерних ПВХ-профілів, заповнених теплоізоляційним матеріалом. Верхня частина вікна – це інноваційний склопакет, який кріпиться із застосуванням сучасних технологій склеювання скла, що забезпечує високу довговічність та естетичний вигляд. Зовнішнє світловідбиваюче скло загартоване, а внутрішнє протизломний клас P4A. Якщо внутрішнє скло ламається, шматочки скла не становлять небезпеки, оскільки залишаються на фользі.

Склопакет: 6H -18-4HT -20-44.2T, 6H -18-4HT -20-55.2T * з внутрішнім протизламним склом класу P4A


Енергозберігаючий, потрійний склопакет DU6 з коефіцієнтом тепловіддачі для всього вікна Uw = 0,70 Вт / м2к згідно EN 14351-1.

Вікно для плоского даху DEF із двокамерним склопакетом DU6 перевірено на звукоізоляцію під час сильних опадів. Отриманий результат LIA = 34 [дБ] * підтверджує високий рівень стійкості до проникнення звуків дощу, тому це вікно ідеально підходить для тих місць, де тиша і спокій «вітаються».

Вікна можуть бути встановлені на додаткову XRD базу висотою 15 см, що дозволяє підняти вікно, що дозволяє встановити його, наприклад, на зеленому даху. Можна з'єднати дві бази рентгенівської дифрактограми.

Крім стандартних розмірів, вікна F можуть виготовлятися і в нестандартних розмірах (в діапазоні від 60x60–120x220 см). Це дозволяє замінити існуючі мансардні вікна, часто нестандартних розмірів, які не відповідають поточним вимогам до теплоізоляції.

Конструкція вікон дозволяє встановлювати як внутрішні, так і зовнішні аксесуари.

Вікна FAKRO DXF DU6 Secure

Переглянуті товари

Вікна FAKRO DXF DU6 Secure

Вікна FAKRO DXF DU6 Secure