Вікна Fakro DXF DU8

Отримати продукцію можна в м.:
Київ
Львів
Одеса
Харків
Дніпро

Інноваційні вікна для плоского даху Вікна Fakro DXF DU8 характеризуються дуже хорошими параметрами теплоізоляції та сучасним дизайном. Склопакет кріпи..
В наявності
0 грн


Додати в обране
Добавити до порівняння
 • Переглядів:   105
 • Модель:   DXF/DU8

Контакти
Доставка
Наша адреса

Інноваційні вікна для плоского даху Вікна Fakro DXF DU8 характеризуються дуже хорошими параметрами теплоізоляції та сучасним дизайном. Склопакет кріпиться із застосуванням сучасних технологій склеювання скла, що забезпечує високу довговічність та естетичний вигляд. Зовнішнє світловідбиваюче скло загартоване, а внутрішнє протизламне, клас P2A. Якщо внутрішнє скло ламається, шматочки скла не становлять небезпеки, оскільки залишаються на фользі.


Вікно з чотирисклопакетом DU8 з коефіцієнтом тепловіддачі на все вікно U = 0,76 Вт/м2К, за ст. EN 12567-2.

Вікно з пасивним склопакетом, НЕ ВІДКРИВАЄТЬСЯ, для плоских дахів типу F – це сучасний погляд на продукт. Відрізняється дуже хорошими теплоізоляційними параметрами та сучасним виглядом. Конструкція рами схожа на вікна з куполом. Основною відмінністю є склопакет, який виготовлений із застосуванням сучасних технологій склеювання скла, що забезпечує високу довговічність вікна та естетичний вигляд.

Вікна для плоского даху типу F мають дуже високу реакцію на вогонь класу B відповідно до стандарту PN-EN 13501-1. Цей клас свідчить про низьке поширення вогню цим виробом, - вони характеризуються найвищим класом ударостійкості SB1200 згідно EN 1873.


Плоскі дахові вікна F-типу:

 • мають дуже високий клас B реакції на вогонь відповідно до стандарту PN-EN 13501-1. Цей клас доводить низьке поширення вогню цим продуктом,
 • характеризується найвищим класом ударостійкості SB1200 відповідно до EN 1873.
Характеристика:

 • Багато природного світла. Завдяки спеціально розробленим формам профілів вікна для плоских дахів мають до 16% більшу площу скління в порівнянні з конкуруючими рішеннями.
 • Каркас плоского дахового вікна виготовлений з багатокамерних ПВХ-профілів, заповнених теплоізоляційним матеріалом. Верхня частина вікна – це інноваційний плоский склопакет. Зовнішнє, що відбиває сонячне випромінювання, світловідбиваюче скло загартоване, а внутрішнє протизломне, клас P2A. Якщо внутрішнє скло ламається, шматочки скла не становлять небезпеки, оскільки залишаються на фользі. 
 • Вікна F-типу, крім стандартних розмірів, можуть бути виготовлені в будь-яких розмірах (в діапазоні від 60х60 -120х220 см). Це дозволяє замінити наявні мансардні вікна
 • Вікна можна встановити на додаткову базу XRD висотою 15 см, що дозволяє підняти вікно, дозволяючи встановити його, наприклад, на зеленому даху.
 • Якщо нахил даху менше 2° або доцільно збільшити кут кріплення, використовуйте кутову монтажну раму XRD, яка, встановлена ​​безпосередньо під вікном, збільшить монтажний кут на 3°.
 • Встановлюються в дахах з ухилом 2-15 градусів або 0-15 градусів з XRD.
 • Конструкція вікон дозволяє встановити як внутрішні, так і зовнішні аксесуари.

Вікна Fakro DXF DU8

Переглянуті товари

Вікна Fakro DXF DU8

Вікна Fakro DXF DU8