Вікна Fakro DXG P2

Отримати продукцію можна в м.:
Київ
Львів
Одеса
Харків
Дніпро

Вікно Fakro DXG P2 – не відкривається. У цьому типі вікон був використаний ряд рішень, відомих із вікон типу C і типу F, що робить вироби технічно про..
В наявності
0 грн


Додати в обране
Добавити до порівняння
  • Переглядів:   413
  • Модель:   DXG/P2

Контакти
Доставка
Наша адреса

Вікно Fakro DXG P2 – не відкривається. У цьому типі вікон був використаний ряд рішень, відомих із вікон типу C і типу F, що робить вироби технічно просунутими, забезпечуючи високі робочі параметри та привабливу пропозицію для освітлення приміщень під плоским дахом. Сучасний дизайн відсилає до відзначених нагородами виробів із плоских мансардних вікон F-типу.

Конструкція вікон D_G заснована на рішеннях, відомих з вікон типу C. Верх вікна покритий спеціальним скляним сегментом, що складається із загартованого скла завтовшки 4 мм або 6 мм, залежно від розміру, та спеціально підготовлений чорний алюмінієвий профіль. Скляний сегмент встановлюється на вікно заводу, що значно скорочує час установки вікна.


Конструкція вікна забезпечує гарну теплоізоляцію. Завдяки використанню перевіреної віконної конструкції, що складається з багатокамерних ПВХ-профілів, заповнених теплоізоляційним матеріалом. Коефіцієнт теплопередачі Uw для всього вікна становить 0,92 Вт/м2 К, що на 35% краще, ніж у конкуруючих рішень.

Багато природного світла. Завдяки спеціально розробленій формі профілів, плоскі мансардні вікна мають до 16% більшу площу скління порівняно з рішеннями конкурентів.

Вікна пропонуються з безпечним склопакетом P2 із внутрішнім багатошаровим склом класу P2A, що забезпечує безпеку використання та захист від уламків скла у разі пошкодження. Опціонально доступний протизламний пакет P4 із плівкою класу P4A.

Вікна доступні в 11 типових розмірах від 60х60 см до 120х220 см. За спеціальним замовленням можливе виготовлення вікон нестандартних розмірів. Це дозволяє замінювати існуючі світлові люки, часто нестандартні розміри, що не відповідають поточним вимогам теплоізоляції.

Вікна можуть бути встановлені на додатковому підставі XRD висотою 15 см, що дозволяє підняти вікно, що дозволяє встановити його, наприклад, на зеленому даху.


Завдяки запатентованому методу відведення дощової води з поверхні вікна установка можлива на даху з ухилом всього 2°.

Конструкція вікон допускає встановлення внутрішньої фурнітури.

Аксесуари

Конструкція вікна дозволяє встановити як внутрішні, так і зовнішні аксесуари. Зовнішній тент захищає від перегріву приміщення, а внутрішні аксесуари захищають від сильного сонячного світла та є декоративним елементом.


Монтажний кут

Плоске мансардне вікно типу F призначене для дахів із ухилом 2-15 градусів.

Вікна Fakro DXG P2

Переглянуті товари

Вікна Fakro DXG P2

Вікна Fakro DXG P2