Вікно Fakro DMG P2

Отримати продукцію можна в м.:
Київ
Львів
Одеса
Харків
Дніпро

Вікно для плоского даху Fakro DMG P2Вікна Fakro DMG P2 оснащені однокамерним склопакетом з протизламними властивостями (P2), крім того, вікно характер..
В наявності
0 грн


Додати в обране
Добавити до порівняння
  • Переглядів:   110
  • Модель:   DMG/P2

Контакти
Доставка
Наша адреса

Вікно для плоского даху Fakro DMG P2

Вікна Fakro DMG P2 оснащені однокамерним склопакетом з протизламними властивостями (P2), крім того, вікно характеризується на 35% більшим коефіцієнтом теплоізоляції порівняно з аналогічними, конкурентоспроможними рішеннями на нашому ринку.

Вікно для плоского даху

  • Відчиняється вручну - телескопічна ручка 2,2м
  • Склопакет безпечного скління P2 з внутрішнім ламінованим склом
  • Сегмент скла із зовнішнім загартованим склом (4 або 6 мм)
  • Багатокамерні ПВХ профілі з теплоізоляцією
  • Ще більша площа засклення
  • Система дощового дренажу
Вікна типу G поєднують в собі найважливіші рішення, які добре зарекомендували себе в лініях C і F, тому вони однаково високої якості, пропонують найвищі параметри продуктивності, збагачені сучасним дизайном лінії F, яка була удостоєна багатьох нагород.


Вікна для плоских дахів від Fakro – це найвища якість та параметри теплоізоляції, а також сучасний дизайн у багатьох варіантах. Завдяки цьому ви завжди знайдете рішення, яке вам ідеально підійде.

Ваші вимоги, і в той же час відповідають характеру вашого будинку. Вікна з плоскою покрівлею Fakro – один з найефективніших методів забезпечення додаткового освітлення інтер’єру під плоским дахом. Розробка форми віконного профілю та рам дозволила отримати на 16% більше світлопроникної поверхні, ніж у більшості конкуруючих рішень.


Пакет засклення

Верхня частина вікна (елемент даху) закріплюється скляним сегментом, який складається із загартованого скла 4 або 6 мм (залежно від розміру вікна) та алюмінієвого профілю, пофарбованого в чорний колір. Скляний сегмент та алюмінієвий профіль поставляються у заводському виконанні, що не тільки гарантує більшу довговічність, але й скорочує час покрівельних робіт та полегшує його.

Термоізоляція

Конструкція вікна була розроблена для максимальної теплоізоляції. Багатокамерні ПВХ профілі збагачені наповнювачем теплоізоляційним матеріалом, завдяки чому параметри тепловіддачі Uw становлять 0,92 Вт/м²К, а значить, показники зростуть на цілих 35% порівняно зі стандартними рішеннями.


Природне світло

Спеціально розроблена профільна система, яка збільшує площу скління, забезпечує ще ефективніший доступ сонячного світла в інтер’єр.

Безпека

Вікна оснащені пакетом скління P2, що підвищує безпеку, в якому внутрішнє скло забезпечено плівкою класу P2 A, що забезпечує безпеку використання та запобігає ризику можливого пошкодження, усуваючи ризик падіння осколків скла - плавка збереже фрагменти у віконній рамі. За бажанням Ви також можете вибрати протизломний пакет класу Р4 з плівкою Р4 А.

Акустична ізоляція

Плоскі дахові вікна лінії D_G також мають дуже сприятливий показник акустичної ізоляції, напр. шум від опадів - коефіцієнт LIA для вікон DMG P2 становить 42,1 дБ, відповідно до ISO 10140-1/A2: 2014.

Дренаж

Вони оснащені інноваційною системою відводу дощової води з поверхні, завдяки якій вікна G-line можна успішно використовувати навіть у разі дахів з кутом нахилу всього 2° або навіть 0° з монтажною рамою XRD. Крім того, якщо є така потреба, можна збільшити монтажний кут за допомогою кутової монтажної рамки XRD, що підвищує кут кріплення на 3°.

Вікно Fakro DMG P2

Переглянуті товари

Вікно Fakro DMG P2

Вікно Fakro DMG P2