Вікно Fakro DXW DW6

Отримати продукцію можна в м.:
Київ
Львів
Одеса
Харків
Дніпро

Вікно Fakro DXW DW6 - сучасні рішенняСучасні матеріали та мінливі технології в будівництві дозволяють будувати будівлі з плоскими дахами. У цьому типі..
В наявності
0 грн


Додати в обране
Добавити до порівняння
  • Переглядів:   121
  • Модель:   DXW/DW6

Контакти
Доставка
Наша адреса

Вікно Fakro DXW DW6 - сучасні рішення

Сучасні матеріали та мінливі технології в будівництві дозволяють будувати будівлі з плоскими дахами. У цьому типі архітектури часто трапляється, що всередині будівлі є приміщення, де неможливо використовувати стандартні мансардні вікна. У кожній кімнаті має бути джерело природного світла, щоб вам було в ній комфортно. Ідеальним рішенням в таких випадках є монтаж спеціально розроблених виробів для плоских дахів.

Вікно для плоского даху DXW, яке завдяки особливій конструкції з підвищеною несучою здатністю і протиковзким покриттям дозволяє легко ходити по ньому забезпечуючи безперебійне пересування по терасах або дахах. Завдяки тому, що поверхня вікна DXW знаходиться на одному рівні з покриттям даху, ці вікна не тільки створюють безпечний простір тераси, який можна використовувати але й не порушувати його естетику. Тому це відмінне рішення для будівництва тераси або зеленого даху, забезпечує ідеально рівну поверхню даху при збереженні властивостей мансардного вікна.


Будова

Каркас плоского дахового вікна виготовляється з багатокамерних ПВХ профілів, частково виготовлених із переробленої сировини. Внутрішня поверхня рами білого кольору. Матеріал, з якого виготовлені профілі, характеризується високою стійкістю до кислот і дуже низьким вологопоглинанням, тому вікно можна використовувати в будь-якому приміщенні.

Внутрішня частина профілів заповнена ізоляційним матеріалом, що додатково покращує параметри виробу. Додаткові профілі, що притискають матеріал під карнизом каркаса, полегшують обробку з’єднання між мансардним вікном і покриттям даху. Вікна мають безпечний і теплий двокамерний склопакет з коефіцієнтом проникнення Ug = 0,5 м2 / К.


Функціональність

Завдяки спеціальній посиленій структурі та протиковзкому покриттю вікно підходить для легкої ходьби по ньому. Це дуже важливо у випадку підсобних терас / дахів, де вікно, врівень з поверхнею даху, не тільки дозволяє вільно та безпечно переміщатися по поверхні тераси / даху / вікна, але й не порушує її естетичний вигляд. Завдяки цьому функціональна функція тераси/даху безумовно покращується.

Оптимізована конструкція вікна для плоского даху дозволяє встановити внутрішні аксесуари.

Стандартні профілі, полегшують з’єднання вікна з плоскими дахами.

Завдання вікна – забезпечити природне освітлення приміщень під плоским дахом.


Безпека

Завдяки посиленій конструкції, протиковзкому покриттю, безпечному склопакету з зовнішнім багатошаровим склом вікно DXW є безпечним продуктом, який дозволяє вільно переміщатися по своїй його поверхні.

Тепловтрати

Вікна плоского даху сконструйовані таким чином, щоб мінімізувати втрати тепла в приміщенні. Внутрішня сторона профілів заповнена ізоляційним матеріалом, що додатково покращує теплові параметри виробу. Вікно DXW доступне з двокамерним пасивним пакетом з коефіцієнтом Ug = 0,5 м2 / К.

Вікно Fakro DXW DW6

Переглянуті товари

Вікно Fakro DXW DW6

Вікно Fakro DXW DW6