Roto Designo R88C H WD дві осі відкривання

Отримати продукцію можна в м.:
Київ
Львів
Одеса
Харків
Дніпро

Roto Designo R8 Quadro німецькі мансардні вікна. Roto R88C H WD  вікно з енергоефективним однокамерним склопакетом 8С, дерев'яне мансардне вікно з ..
В наявності
0 грн


Додати в обране
Добавити до порівняння
  • Переглядів:   19054
  • Модель:   Roto_R88_H

Контакти
Доставка
Наша адреса

Roto Designo R8 Quadro німецькі мансардні вікна. Roto R88C H WD  вікно з енергоефективним однокамерним склопакетом 8С, дерев'яне мансардне вікно з комбінованою системою вікривання (двома осями)  в якому комфорт та висока енергоефективність в одній моделі - головна перевага нового вікна Roto R88С. Вікна Designo Рото R88C H WD - це модель дерев'яного мансардного вікна без вентиляційної щілини і двома осями - відкривання по верхній осі і відкривання стулки на 1/3 висоти вікна, що забезпечує необмежений вид через відкрите вікно та вільний безпечний доступ до природнього світла завдяки куту повороту 45 градусів, термоізоляцыйним блоком WD і пароізоляцією. Управління вікна здійснюється багатофункціональною ручкою, яка розміщена в нижній частині вікна.

WD блок на вікні мансардному Roto R79 забезпечує додаткову теплоізоляцію вікна, підвищує енергоефективність вікна до 15%, підвищує температуру в місці стику рами з відкосом приблизно на 5 градусів, виготовлений з твердого і гнучкого поліуритану.

Рото R88C H WD ідеально відповідає поточним потребам будівельного ринку вікон для пасивного будівництва. Мансардне вікно Roto R88C H WD має характерну дві осі обертання, розташовану в верхній і три чверті вікна, що забезпечує оптимальне провітрювання та освітлення мансарди і забезпечує високий комфорт під час експлуатації.

Елементи потрійного захисту:

● енергоефективний однокамерний склопакет з криптоном

● термоізоляційний блок WD

● паронепроникна плівка.

Все це гарантує відмінний енергетичний баланс вашого будинку. Сучасний дизайн, а також продуманий колір зовнішніх накладок роблять вікна Designo R8 ідеальним для кожного мансардного приміщення. Вікно Designo R8 також стане відмінним доповненням у комбінаціях по вертикалі до мансардних вікон Designo R8 Quatro в місцях з ускладненим доступом для користувача.

Вікна Roto Designo R8 Quatro доступні:

  • - в дереві (сосна) та з ПВХ-профілю;
  • - з термоізоляційним WD блоком, встановленим на заводі;
  • - з двокамерним склопакетом 9G;
  • - з двокамерним склопакетом 9P;

 

Технічні характеристики Roto Designo R88C H WD: 
Матеріал:Дерево
Вісь обертання:Вікривання по двох осях (верхня і 3/4 висоти вікна)
Вентиляційний клапан:Не має
Склопакет:Однокамерний, (4/10/2х2), Криптон
Ручка відкривання:Знизу, з 1 мікропровітрюванням
Термоізоляційний блок WD:Має WD+ пароізоляцію
Кут нахилу даху:20-65º
Термоізоляція вікна Uw1,1
: 
Roto Designo R88C H WD дві осі відкривання

Переглянуті товари