Velux GLU 0061 двокамерний склопакет, вологостійке

Отримати продукцію можна в м.:
Київ
Львів
Одеса
Харків
Дніпро

Мансардне вікно Velux GLU 0061 - це біле дерев'яно-поліуретанове вікно, ідеально підходить для кухні та ванної кімнати, а також для місць із підвищено..
В наявності
0 грн


Додати в обране
Добавити до порівняння
  • Переглядів:   17467
  • Модель:   GLU_0061

Контакти
Доставка
Наша адреса
Мансардне вікно Velux GLU 0061 - це біле дерев'яно-поліуретанове вікно, ідеально підходить для кухні та ванної кімнати, а також для місць із підвищеною вологістю. Рішення, яке використовується у вікні у вигляді елегантної верхньої ручки, дозволяє легко відкривати і закривати вікно однією рукою. Під час купання або приготування їжі досить відкрити вентиляційну заслінку, і свіже повітря буде надходити в приміщення. Більше того, використовуваний у цій моделі повітряний фільтр забезпечує постійний захист від пилу та комах.


Velux GLU 0061 - технологія та комфорт
Дахове вікно Velux GLU 0061 означає не тільки естетику та сучасні форми - це також інноваційний дизайн. Застосування системи ThermoTechnology™ забезпечує підвищену енергоефективність - менші теплові втрати та стійкість до перепадів температури та вологи.Вікна Velux GLU 0061 - пакет скління для економічність
Вікно GLU 0061 має 2-камерний склопакет - 0061, який є надзвичайно енергоефективним, що гарантує кращу енергоефективність та комфорт використання. Ця модель також має загартоване скло з низькоемісійним покриттям. Коефіцієнт тепловіддачі для вікна становить 1,1 Вт/м.кв, а для скла 0,6 Вт/м.кв, а звукоізоляція знаходиться на рівні Rw-32 дБ.
Velux GLU 0061 двокамерний склопакет, вологостійке

Переглянуті товари