Вологостійке вікно Velux GGU

Отримати продукцію можна в м.:
Київ
Львів
Одеса
Харків
Дніпро

Дахове мансардне вологостійке вікно Velux GGU з відкриванням по центральній осі і ручкою відкривання, що розташована в верхній частині рами вікна. ..
В наявності
0 грн


Додати в обране
Добавити до порівняння
  • Переглядів:   27901
  • Модель:   GGU_0070

Контакти
Доставка
Наша адреса

Дахове мансардне вологостійке вікно Velux GGU з відкриванням по центральній осі і ручкою відкривання, що розташована в верхній частині рами вікна. Модель вікна Velux в комплектації GGU і склопакетом 3070 (безпечний склопакет "триплекс" з подвійною ламінацією і функцією самоочищення "Easy clean" заповнений аргоном). Вікно Velux GGU рекомендовано використовувати для кімнат з підвищеною вологістю (ванна кімната, кухня), а також для світлих інтер'єрів. Каркас рами і коробки виготовляється із термічно обробленої деревини з екологічним поліуретановим покриттям. Термообробка надає конструкції міцність, а монолітне покриття з поліуретану (товщиною 5 мм) надійно захищає від вологи. Покриття немає стиків чи зазорів, не жовтіє, не вигорає з часом.

Середньоповоротне мансардне вікноКонструкція мансардного вікна з завісами посередині висоти вікна;
Ручка відкривання розміщена у верхній частині рами і має положення для мікровентиляції при закритому вікні;
Легкий спосіб миття зовнішнього скла чи користування маркізою завдяки фіксатору, який блокує обернену раму в позиції 180º;

 

Вологостійке вікно Velux GGU

Переглянуті товари