Roto Designo R75 H WD

Отримати продукцію можна в м.:
Київ
Львів
Одеса
Харків
Дніпро

Вікно Designo R7 WD ROTO з припіднятою віссю обертанняЯкісне дахове вікно Roto. Високоосне вікно Roto Designo R75 у порівнянні з традиційним поворотни..
В наявності
0 грн


Додати в обране
Добавити до порівняння
 • Переглядів:   25631
 • Модель:   Roto_R75_H_WD

Контакти
Доставка
Наша адреса

Вікно Designo R7 WD ROTO з припіднятою віссю обертання

Якісне дахове вікно Roto. Високоосне вікно Roto Designo R75 у порівнянні з традиційним поворотним вікном відрізняється кращою функціональністю та більшою простотою використання. Вузькі каркасні профілі дозволяють ідеально освітлити горище. Це цікава пропозиція для офісу, де ми можемо зручно відкрити вікно за допомогою нижньої ручки, і завдяки осі обертання вікна, розташованій на висоті, відкрита стулка "не потрапляє в кімнату". Це забезпечує вільний та безпечний доступ до відкритого вікна у вертикальному положенні. Вікно характеризується сучасним дизайном зовнішньої обшивки в унікальних антрацитових металевих кольорах. Це ідеальне доповнення до дахових вікон Designo R4 у декількох з'єднаннях.

Ці вікна встановлюють стандарт якості. Вони є ідеальним рішенням для клієнтів, які покладаються на німецьке інженерне мистецтво і не приймають жодних компромісів. Навіть основні моделі вікон цього еталонного класу містять усе, що виділяє Roto: преміум якість за розумною ціною Roto відомий своєю німецькою якістю. Як технологічний лідер у своїй галузі, вона зосереджена на використанні високоякісних матеріалів, міцній обробці, сучасному склінні, простоті у використанні, ергономіці, позачасовому та модному дизайні, а також гарантує позитивний прийом продукції також з точки зору ціни. Рото - це гарантія найвищої якості, яка стосується всіх продуктів, незалежно від локації в світі.

Термоблок WD - це унікальна, встановлена ​​на заводі система теплоізоляції для дахових вікон, представлена ​​Roto у відповідь на постійно зростаючі витрати на енергію. Виготовлений з естетичного поліпропілену або поліетилену *, стійкий до ультрафіолетового випромінювання та процесу окислення, це відповідь на все вищі стандарти пасивних та енергоефективних будинків, а також на індивідуальні потреби споживачів. У вікнах Designo R4 / R7 термоблок WD виготовлений з поліпропілену, у вікнах Designo R6 / R8 та Q-4 - з поліетилену.

ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ ТЕРМОБЛОКОВОЇ СИСТЕМИ WD:

 • забезпечує належну ізоляцію - сама температура місця, де рама з'єднується з внутрішніми поглибленнями вікна, приблизно на 5 °C вище
 • гарантує герметичність з'єднання зі схилом даху
 • зменшує ризик теплового мосту
 • обмежує явище конденсації водяної пари на склі
 • гарантує на 15% вищі параметри ізоляції вікон, таким чином помітно зменшуючи витрати на енергію та опалення
 • це ідеальне доповнення до дахових вікон Roto

ПЕРЕВАГИ:

 • вільний доступ до відкритого вікна у вертикальному положенні завдяки високій осі обертання, розташованій на 3/4 висоти стулки
 • безпечний та зручніший доступ до зовнішньої панелі зсередини завдяки самопозиційному замку стулки в положенні прання (120°)
 • вікно, оснащене термоізоляцією WD теплоізоляцією віконної рами
 • 15-річна гарантія та найвища якість продукту забезпечують безпроблемне використання роками
 • система регулювання вікон - зменшує ефекти роботи ферми на даху
 • 3 точки блокування вікна - герметичність і підвищений захист від злому

РОЗМІРИ ВІКН R75:

 

Roto Designo R75 H WD

Переглянуті товари

Roto Designo R75 H WD

Roto Designo R75 H WD