Вологостійкі вікна

Вологостійкі вікна
Все, про що може мріяти любитель практичності, естетики та сучасних технологій, вміщується у такій унікальній продукції, як вологостійкі мансардні вікна. Насамперед їхня особливість полягає у потужній витривалості до вологи, стійкості до механічних впливів. А для тих, хто надміру цінує свій час, з радістю повідомимо, що вологостійкі мансардні вікна не потребують спеціального догляду! 
 
Ця категорія мансардних вікон характеризується наступними показниками:
 
 • відмінна сировина – вологостійкі мансардні вікна роблять із високоякісної соснової деревини, яку спеціально намочують антисептиком у вакуумній камері та покривають чотиришаровим захисником у вигляді поліуретанової фарби білого відтінку;
 • вмонтований спеціальний вентиляційний клапан;
 • фільтр, який попереджає попадання пилу та комах;
 • наявність додаткового ущільнювача – відмінна ізоляція та захист від зайвої вологи;
 • зручне розміщення ручки – знаходиться в нижній частині віконної рами. Завдяки такому розташуванню можна міцно зачинити вікно чи розставити раму у двох позиціях для доступу свіжого повітря у кімнату;
 • однокамерний морозостійкий пакет, що зберігає енергію, – зовнішнє скло є загартованим, а внутрішнє наповнене спеціальним покриттям з низьким рівнем емісії;
 • наявність оцинкованих сталевих профілів – знаходяться всередині пластикового профілю. Їх вироблять способом пресування з метою підвищення віконної стабільності та покращення стійкості вікна до різноманітних механічних ушкоджень;
 • широкий вибір аксесуарів – у комплект до вологостійких мансардних вікон входять різнотипні додаткові аксесуари та пристосування, які підвищують рівень комфорту під час користування вікнами. Крім того, до набору також належать монтажні куточки, необхідні для встановлення вікна на решетування;
 • зручність у користуванні – вологостійкі вікна легко миються та не потребують зайвого догляду. 
 
Дерев’яна конструкція вікна надійно захищена від проникнення вологи завдяки товстому шару поліуретану та вмонтованим додатковим кутовим з’єднанням. Вологостійкі мансардні вікна найкраще підходять для приміщень із надмірною вологістю (кухні, ванни, басейни тощо). Поза тим, вологостійкі вікна часто замовляють у випадку особливих смакових уподобань і для встановлення у звичайних мансардних кімнатах.      
 
Встановлення вологостійких вікон
 
Перед тим, як монтувати вологостійкі мансардні вікна, потрібно мати на увазі такий факт: іноді встановлення декількох невеликих вікон можуть краще освітлювати приміщення, ніж одне масивне. Тому важливо порадитися зі спеціалістами та обміркувати ряд наступних питань:
 
 • особливості розташування горищного приміщення – площа, призначення кімнати, об’єми тощо;
 • тонкощі, пов’язані з конструкцією покрівлі;
 • особливості архітектурних рішень оселі – саме від них залежить стиль та пропорційні варіації встановлених вологостійких вікон. Приміром, не дуже гармонійно доповнювати надто сучасний будинок з бетону і скла мансардними елементами у раритетному стилі;
 • розташування вікон з точки зору проникнення світла;
 • розташування вікон з точки зору приватності – важливо розрізняти, для яких кімнат варто більше відкривати простір, а для яких – ні. Погодьтеся: якщо вологостійкі мансардні вікна призначені для ванної кімнати, потрібно врахувати всі кути, нахили для збереження особистісного простору, щоб перебування у ванній кімнаті не перетворилося на пікантний перегляд для сторонніх очей;
 • розташування вікон з точки зору безпеки – рівень безпеки регулюється недоступністю для внутрішніх і зовнішніх дій. До прикладу, мансардні вікна дитячої краще робити не вертикальними, а похилими, з розрахунком висоти, недосяжної для дітей.  
 
Річ у тому, що параметри площі, об’ємів, призначення горищної кімнати формують потребу в освітленні кожної чітко встановленої точки простору, що знаходиться під покрівлею. Відповідно до українських норм у сфері будівельної галузі, загальна засклена площа повинна співвідноситися до площі самої кімнати у параметрах 1:10. Цікаво, що виробники сучасних вологостійких мансардних вікон розраховують на пропорції, які дарують більше освітленості горищним приміщенням. Відтак їхні співвідношення площі світла до площі кімнати становлять 1:8.
 
Необхідність рівня освітлення залежить від типажу приміщення. Приміром, якщо вологостійкі мансардні вікна встановлюють у ванній кімнаті, освітлення можна дещо зменшити. У випадку монтажу вікон для вітальної кімнати варто додати більше світла. 
 
Загалом вологостійкі мансардні вікна монтуються за таким самим принципом, як і дерев’яні вікна для даху.
 
Вологостійкі вікна купити рекомендуємо у нашому інтернет-магазині. У нас є широкий асортимент продукції високої якості. Поза тим, вологостійкі вікна, ціна яких є помірною у нашого виробника, можна замовити з доставкою. Служба доставки привезе товар до найбільших міст України (Харків, Київ, Одеса, Львів).  
 
Roto Designo R79 K WD
Roto Designo R7 німецькі мансардні вікна. Roto R79 K двокамерне пластикове мансардне вікно в якому комфорт та висока енергоефективність в одній моделі - головна перевага нового вікна Roto R79. Вікн..
Вологостійке вікно Fakro PTP
stars rating
Вологостійкі дахові пластикові вікна з завісами посередині висоти вікна, призначені для приміщень з підвищеною вологістю, ручка відкривання, типу "Елегант біла", розміщена в нижній частині рами і м..
Вологостійке вікно Fakro PTP-V U4 (двокамерний склопакет)
Вологостійкі двокамерні дахові пластикові вікна Fakro PTP-V U4 з завісами посередині висоти вікна, призначені для приміщень з підвищеною вологістю, ручка відкривання, типу "Елегант біла", розміщена..
Roto Designo R45 K
Вікна Designo R45 K - це базова класична модель пластикового мансардного вікна з віссю повороту стулки на ½ висоти вікна. Управління вікна здійснюється багатофункціональною ручкою, яка розміщена в ..
Roto Designo R4 K Tronic WD
Вікна Designo R4 - це модель мансардного вікна з дистанційним управлінням і віссю повороту стулки на ½ висоти вікна. Управління вікна здійснюється багатофункціональною ручкою, яка розміщена в ..
Roto Designo R75 K
  ..
Вологостійке вікно Fakro PPP-V
Дахове вікно Fakro PPP-Vз двома функціями відкривання: відхильна- відчинення мансардного вікна по верхній осі, та обертальна- відчинення по середній осі. ..
Вологостійке вікно Fakro PTP/GO
Вологостійкі дахові пластикові вікна Fakro PTP з відкриванням посередині висоти вікна, призначені для приміщень, в яких підвищена вологість утримується довший час (ванна кімната, басейн, кухня). Ру..
Вологостійке вікно Fakro PTP/PI
Вологостійкі дахові пластикові вікна Fakro PTP з завісами посередині висоти вікна, призначені для приміщень з підвищеною вологістю, ручка відкривання, типу "Елегант біла", розміщена в ниж..
Вікно Velux GLP 0073 B, пластикове, нижня ручка.
Мансардні вікна Velux GLP, пластикові з нижньою ручкою відкривання і обертанням по центральній осі. Якщо мансардне вікно розташовано високо і до верху вікна не дотягнутися, зручніше використовувати..
Вологостійке вікно Velux GGU
stars rating
Дахове мансардне вологостійке вікно Velux GGU з відкриванням по центральній осі і ручкою відкривання, що розташована в верхній частині рами вікна. Модель вікна Velux в комплектації GGU і склопакето..
Вологостійке вікно Velux GPU
stars rating
Біле мансардне вікно Velux GPU "Панорама"- дерев'яне вологостійке дахове вікно, що має дві ручки і два типи відкривання. Відкривання по центральній і по верхній осі . Модель дахового вікна Velux GP..
Вологостійкі вікна
/ 10 основано на коментарях
використовуйте інтернет магазин Dahovi-Vikna: Вологостійкі вікна