Аксесуари для дахових вікон

Аксесуари для дахових вікон

Сучасні мансардні вікна вирізняються не лише високим рівнем якості та надійним функціонуванням. Дахові вікна нового покоління вигідні ще й через те, що містять у комплектації безліч різноманітних аксесуарів. Широкий асортимент допоміжних елементів є настільки багатогранним, що цей факт має беззаперечний плюс: кожен споживач може задовольнити свої унікальні потреби.

До основних видів аксесуарів для дахових вікон належать:

  • маркіза для дахових вікон – відмінний варіант для збереження комфорту в приміщенні. Ці аксесуари для вікон Fakro надійно захищають кімнату від потрапляння великої кількості сонячних променів, одночасно гарантуючи можливість перегляду панорами за вікном. Маркіза функціонує за принципом поглинання сонячних променів попереду склопакета, відштовхуючи тепло назовні. Цей прийом допомагає зберегти мансардну кімнату від надмірного перегрівання у дуже спекотні дні. Поза тим, маркіза для мансардних вікон дає можливість зорового комфорту для очей, оскільки гарантує їхній захист у процесі роботи за комп’ютером. Маркізу виробляють із міцної, сильної сітки, що є витривалою до різноманітних впливів зовнішнього середовища (дощ, сніг, сильний вітер, град тощо). Якщо маркізу згорнути, вона матиме вигляд компактної конструкції, що складена на валик з пружиною та поміщена в алюмінієвий касетон, який спеціально встановлюють над вікном. Така комплектація дозволяє легко доглядати за маркізою. Також до складу цього виду мансардних аксесуарів входить стержень завдовжки 80 см. Важливо знати, що завдяки маркізі відбувається результативний ліміт сонячного тепла, який діє навіть ззовні самого вікна (справа в тому, що маркіза ефективніше береже кімнату від перегріву, ніж штори чи жалюзі). Також завдяки комплектації (прозора структура) маркіза захищає приміщення від сонця, одночасно даючи можливість насолоджуватися пейзажами за вікном. Крім того, маркіза надійно оберігає приміщення та його мешканців від впливу ультрафіолету, зовнішнього середовища (сніг, град, дощ, сильний вітер тошо) та шуму ззовні. Унікальність маркізи полягає ще й у створенні захисту від зайвого світла на комп’ютерному моніторі під час роботи;    
  • зовнішні ролети для мансарди – гарантують комфортабельне перебування у горищному приміщенні. Саме зовнішні ролети забезпечують потрібний температурний режим у мансардній кімнаті, незважаючи на зміни сезонів за вікном, а також береже оселю від зайвого шуму та формує затишну атмосферу особистого простору. Ці аксесуари для вікон VELUX виробляють переважно з алюмінієвих профілів, які покривають двома кольорами поліестеру. Цікаво, що до алюмінієвої планки ролета із внутрішнього боку приклеюють спеціальну тканину, завдяки якій значно зменшується потрапляння сонячних променів до кімнати. Згідно зі своїми властивостями, зовнішніми ролетами можна управляти трьома різними способами: вручну з допомогою стержня, завдяки електричній напрузі або з допомогою пульта дистанційного керування. Підкреслимо, що застосовувати цей різновид мансардних аксесуарів вигідно, тому що ролети надійно захищають мансарду від сонця, спеки, шуму, ультрафіолетових променів, а також від збільшення теплових втрат у зимовий період. Поза тим, зовнішні ролети чудово затемняють мансардну кімнату, створюючи унікальну атмосферу приватності та затишку;    
  • шторки на мансардні вікна – допоміжний і досить надійний елемент аксесуарів для мансардних вікон. Шторки для вікон Fakro відмінно захищають мансардну кімнату від допитливих поглядів перехожих, надмірної кількості сонячних променів. Шторки виготовляють з різнотипних матеріалів (вони є стійкими до впливів світла, їх легко доглядати) у широкому візерунковому та кольоровому спектрах, що дозволяє задовольнити клієнтів з будь-якими смаковими вподобаннями. Шторки чудово доповнюють загальний інтер’єр мансардної кімнати та ефективно виконують свої функції;    
  • жалюзі на вікно Fakro – виробляють із високоякісного матеріалу, який чудово функціонує у горищних приміщеннях різного типу: як у звичайних, так і в кімнатах з посиленим рівнем вологості повітря (приміром, кухні, ванни, басейни тощо). Жалюзі ефективно захищають мансарду від надмірного впливу сонячних променів і при цьому не затемнюють приміщення; 
  • москітна сітка на мансардне вікно – незамінна частина мансардних аксесуарів, особливо у літній період. Коли за вікном спека, навіть вночі, з допомогою москітної сітки можна сміливо залишати вікно відчиненим протягом всієї доби. Сітка легко монтується та не потребує особливого догляду. У її функціональності передбачений багаторазовий монтаж і демонтаж (тобто за потреби її можна знімати у зимовий період). Москітна сітка відмінно береже горищне приміщення від різних комах;  
  • укіс для мансардних вікон – виробляють із цільних плит термопластичного полімер вінілхлориду. Цей гнучкий елемент надійно прикріплюється до похилої площини мансардних вікон. Укіс монтується легко та зручно, незважаючи на різновиди мансардних вікон;
  • сходинка на дах – гарантує легкий, надійний та безпечний вихід на дах з метою проведення необхідних робіт (приміром, чистка димаря тощо). Універсальність сходинки на дах дозволяє застосовувати її для різнотипних покрівельних матеріалів, незважаючи на їхню форму, вид та структурне походження. Сходинку виробляють зі сталі, а її верхній шар передбачає захист від ковзання. Таким чином сходинка на дах гарантує міцність, надійність та безпечну експлуатацію. Також цей елемент дахових аксесуарів вирізняється довготривалим терміном користування та витривалістю до впливу зовнішнього середовища (вітер, град, сніг, дощ, корозія тощо). Стандартна довжина сходинки – 45 см. Її прийнято монтувати на дах з кутом нахилу від 15° до 60°.

Пропонуємо замовити у нас аксесуари для мансардних вікон: інтернет магазин наповнений широким видовим діапазоном продукції на будь-який смак, потреби та фінансові можливості. Крім того, можлива доставка товару до великих міст України (Харків, Київ, Одеса, Львів).       

 Fakro ARF шторка рулонна з боковими напрямляючими
stars rating
Рулонні штори ARF для мансардних вікон FAKRO в сонячний день дозволять створити в кімнаті практично повне затемнення. Бокові направляючі, спеціальне ущільнення в нижній частині алюмінієвої планки і..
Fakro ARS шторка з трьома позиціями фіксації
stars rating
Штора Fakro ARS захищає від світла і доповнює інтер'єр мансардного приміщення. Три пари кріплень дозволяють зафіксувати штору в різних положеннях. Алюмінієва планка закриває валик штори, надаю..
Жалюзі Fakro AJP
Конструкція жалюзі для мансардних вікон FAKRO дозволяє як часткового затемнити вікно, так і створити цікаву гру світла в приміщенні. Наявність бічних направляючих виключає провисання планок при мал..
Маркіза Fakro AMZ
Маркіза Fakro AMZ є оптимальним рішенням для захисту від надмірного сонячного тепла, ультрафіолетових променів. Маркіза поглинає сонячні промені ще перед склопакетом дахового вікна, розсіює їх, зав..
Маркізет Velux MHL
Маркізет Velux MHL є оптимальним рішенням для захисту від надмірного сонячного тепла, ультрафіолетових променів, шуму капель дощу. Маркіза поглинає сонячні промені ще перед склопакетом мансард..
Москітні сітки Fakro AMS
Москітна сітка Fakro AMS монтується по відкосу дахового вікна, її рух відбувається по спеціальних бічних напрямляючих. Подібна конструктивна особливість дозволяє надійно утримувати москітну сітку н..
Fakro APS шторка складчаста
stars rating
Складчасті штори APS для мансардних вікон FAKRO захищають від надмірного сонячного світла. Штори Fakro APS за кольром поділяються на 2 групи: I група - 9 кольорів; II група - 12 кольорі..
Сходинка технічна Fakro RSB.
Завдяки універсальній конструкції, і широкому діапазону регулювань сходинка Fakro RSB може використовуватись для різних покрівельних матеріалів, незалежно від їх форми і виду. Сходинка виготовлена ..
Velux RFL рулонна шторка на напрямляючих
Velux RFL рулонна шторка, для мансардного вікна, яка при відкриванні рухається по алюмінієвих напрямляючих, може фіксуватись в будь-якому положенні. Рулонні штори Velux є стильним та ефективним мет..
Velux RHL рулонна штора на гачках
Velux RHL рулонна шторка, для мансардного вікна, яка фіксуватися в трьох положеннях, на різний висоті, за допомогою гачків, які розташовані на створці мансардного вікна. Рулонні штори Velux є стиль..
Velux DKL штора затемнююча "Сієста"
stars rating
Velux DKL шторка затемнююча "Сієста"   Кольори затемнюючих штор Velux DKL.   ..
Відкос Fakro XLW.
Віконний короб Fakro XLW дозволяє швидко і правильно обробити відкоси мансардних вікон, при цьому він дає додаткову можливість для ізоляції конструкції без обмеження кута падіння світла. Завдяки на..
Настінний контролер Fakro ZWK
Настінний блок-контролер Z-wave  Fakro ZWK для керування декількома пристроями окремо. ..
Пульт Fakro ZWP 10
Пульт Z-Wave для дахового вікна Fakro ZWP 10 дає можливість керування декількома пристроями або ж групами. ..
Стержень Fakro ZST
Універсальний телескопічний стержень для відчинення вікон та аксесуарів Fakro. Стержень Fakro ZST розтягується на довжину 240 см. ..
Аксесуари для дахових вікон
9.8 / 10 основано на 355 коментарях
використовуйте інтернет магазин Dahovi-Vikna: Аксесуари для дахових вікон