VELUX Оптіма

В категорії немає товарів

Продовжити
VELUX Оптіма

Лінія мансардних вікон VELUX Оптіма розрахована на клієнтів, для яких важлива ціна. Мансардні вікна VELUX Оптіма є базовим набором характеристик, необхідних для практичного викоритстання.

VELUX Оптіма включає в себе три моделі мансардних вікон: серія вікон Velux GZR 3050- дерев'яні мансардні вікна з центральною віссю відкривання, ручкою відкривання яка може бути розташована в верхній або нижній частині вікна; серія вікон Velux GLP 0073 B білі пластикові мансардні вікна з центральною віссю відкривання, ручкою відкривання в нижній частині вікна;

Верхня ручка дозволяє встановити вікно на оптимальній висоті (90-120 см від рівня підлоги). За необхідності модель GZR 3050 можна обрати і з нижньою ручкою- Velux GZR 3050 B (вікно монтується на висоті 130-160 см). Модель мансардного вікна Велюкс GZR виконана з клеєної сосни, вкритої подвійним шаром прозорого лаку і двома контурами ущільнення завдяки чому не потребує косметичного ремонту протягом багатьох років. Вікно обладнане вентиляційним пристроєм, розташованим у верхній його частині. Мансардне вікно Velux GLP 0073 B для вологих приміщень з нижньою ручкою відкривання.