Roto Designo R79 H WD

Все про товар
Відгуків
1
Питання
0
В наявності
Код товару: Roto_R79_H
Виробник: Roto
Відгуки: 1
Знайшли дешевше?
    • Ціну розрахує менеджерКупити в 1 клік:
Опис

Roto Designo R7 німецькі мансардні вікна. Roto R79 H двокамерне дерев'яне мансардне вікно в якому комфорт та висока енергоефективність в одній моделі - головна перевага нового вікна Roto R79. Вікна Designo Рото R79 H - це модель дерев'яного двокамерного мансардного вікна без вентиляційної щілини і віссю повороту стулки на 1/3 висоти вікна, що забезпечує необмежений вид через відкрите вікно та вільний безпечний доступ до природнього світла, термоізоляцыйним блоком WD і пароізоляцією. Управління вікна здійснюється багатофункціональною ручкою, яка розміщена в нижній частині вікна.

WD блок на вікні мансардному Roto R79 забезпечує додаткову теплоізоляцію вікна, підвищує енергоефективність вікна до 15%, підвищує температуру в місці стику рами з відкосом приблизно на 5 градусів, виготовлений з твердого і гнучкого поліуритану.

Рото R79 ідеально відповідає поточним потребам будівельного ринку вікон для пасивного будівництва. Мансардне вікно Roto R79 має характерну вісь обертання, розташовану у три чверті вікна, що забезпечує оптимальне провітрювання та освітлення мансарди і забезпечує високий комфорт під час експлуатації.

Елементи потрійного захисту:

● двохкамерний склопакет з криптоном

● термоізоляційний блок WD

● паронепроникна плівка.

Все це гарантує відмінний енергетичний баланс вашого будинку. Сучасний дизайн, а також продуманий колір зовнішніх накладок роблять вікна Designo R7 ідеальним для кожного мансардного приміщення. Вікно Designo R79 також стане відмінним доповненням у комбінаціях по вертикалі до мансардних вікон Designo R7 в місцях з ускладненим доступом для користувача.

Двокамерні вікна Roto Designo R79 доступні:

  • - в дереві (сосна) та з ПВХ-профілю;
  • - з термоізоляційним WD блоком, встановленим на заводі;
  • - з дистанційним управлінням - Designo R7 RotoTronic.

 

Технічні характеристики Roto Designo R79 H:  
Матеріал: Дерево
Вісь обертання: Вікривання по 3/4 висоти вікна
Вентиляційний клапан: Не має
Склопакет: Двокамерний, (4/10/4/10/2х2), Криптон
Ручка відкривання: Знизу, з 1 мікропровітрюванням
Термоізоляційний блок WD: Має WD+ пароізоляцію
Кут нахилу даху: 15-85º
Термоізоляція вікна Uw 1,0
:  
Відгуки
5 / 5
середній рейтинг товару
1
0
0
0
0
Александр
Александр
13 липня 2021 (08:37)
Купил окно здесь предварительно сравнив цены. Очень доволен, считаю что сэкономил процентов 20-15%. Была бы еще доставка бесплатная, было бы вообще супер. А так, доставили курьером прямо на стройку. Зачет
Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Roto Designo R79 H WD
0 грн