Вікно-вилаз Fakro DRC-C P2 90x90

Отримати продукцію можна в м.:
Київ
Львів
Одеса
Харків
Дніпро

Вікно-вилаз для пласких дахів Fakro DRC-C P2 90x90Ізольовані люкові вікна Fakro DRC-C P2 90x90 є ще одним продуктом, який розширює пропозицію рішень д..
В наявності
61 100 грн


Додати в обране
Добавити до порівняння
  • Переглядів:   1449
  • Модель:   DRCC/P2_90x90

Контакти
Доставка
Наша адреса

Вікно-вилаз для пласких дахів Fakro DRC-C P2 90x90

Ізольовані люкові вікна Fakro DRC-C P2 90x90 є ще одним продуктом, який розширює пропозицію рішень для плоского даху FAKRO. Крім освітлення, вони мають додаткову корисну функцію, що забезпечує комфортний і безпечний вихід на плоский дах. Використання спеціальних петель і функціональна система відкривання в люку дозволяють легко відкривати стулки до 80°. Газові пружини полегшують роботу стулки та стабільно утримують її у відкритому положенні, захищаючи від випадкового закриття. Крім того, люки доступу підвищили безпеку експлуатації завдяки використанню протиковзких накладок на профілях люків доступу.


Fakro DRC-C P2 - це люк для плоского даху з куполом, оснащений протизламним склопакетом P2, який характеризується дуже хорошими параметрами теплоізоляції, коефіцієнтом тепловіддачі для всього вікна Uw = 0,93 Вт / м2К згідно EN 1873 : 2014.

Купол може бути прозорим D_C-C або матовим D_C-M (за додаткову плату).

Вікно для плоского даху типу С призначене для ухилу даху від 0 до 15 градусів.

Люк доступу до плоского даху Fakro DRC-C P2


Каркас вікна типу С виготовлений з багатокамерних ПВХ профілів, заповнених теплоізоляційним матеріалом. Віконна рама і склопакет закриті зверху куполом. Завдяки спеціально розробленим формам профілів вікна для плоских дахів мають до 16% більшу площу скління порівняно з рішеннями-конкурентами.

Вікно оснащено інноваційним склопакетом P2, змонтованим із застосуванням сучасних технологій склеювання скла, що забезпечує високу довговічність та естетичний вигляд. Зовнішнє світловідбиваюче скло посилене, а внутрішнє заламіновано. Якщо внутрішнє скло ламається, шматочки скла не становлять небезпеки, оскільки залишаються на фользі.

Склопакет Fakro P2


Скління Р2 з коефіцієнтом теплопередачі Uw = 1,1 Вт/м2к згідно EN 14351-1.

Вікна D_C-C мають дуже високий клас B реакції на вогонь відповідно до стандарту PN-EN 13501-1. Цей клас свідчить про низьке поширення вогню цим виробом. Він також характеризується найвищим класом ударостійкості SB1200 відповідно до EN 1873.

Вікна можуть бути встановлені на додатковій основі XRD або XRD / W висотою 15 см, що дозволяє підняти вікно, що дозволяє встановити його, наприклад, на зеленому даху. Ви можете комбінувати дві бази XRD і три бази XRD / W.


Перевірена конструкція люків з плоским дахом гарантує найвищі механічні параметри. Завдяки сучасному дизайну вони не відрізняються від типових плоских дахових вікон і можуть використовуватися із зовнішніми та внутрішніми аксесуарами, подібними до тих, що й для вікон з плоским дахом, наприклад, зовнішній тент AMZ / C Z-Wave, який захищає приміщення від яскраве світло та опалення. Запатентована профільна система забезпечує монтаж тента під куполом мансардного вікна, що захищає його від пошкоджень, спричинених, наприклад, сильним вітром.

У вікно DRC-C P2 можна встановити додатковий замок ZRB, що захищає від ненавмисного закривання стулки.

Вікно-вилаз Fakro DRC-C P2 90x90

Переглянуті товари