Вікно-вилаз Fakro DRF DU6 90x120

Отримати продукцію можна в м.:
Київ
Львів
Одеса
Харків
Дніпро

Відкрийте для себе переваги вікон-вилазів FAKRO DRF DU6 90x120 для плоского дахуТермоізольовані люки DRF – це ще один продукт, який розширює пропозиці..
В наявності
54 500 грн


Додати в обране
Добавити до порівняння
  • Переглядів:   1430
  • Модель:   DRF/DU6_90x120

Контакти
Доставка
Наша адреса

Відкрийте для себе переваги вікон-вилазів FAKRO DRF DU6 90x120 для плоского даху


Термоізольовані люки DRF – це ще один продукт, який розширює пропозицію рішень для плоских дахів FAKRO.

Крім освітлення, вони мають додаткову корисну функцію, що забезпечує комфортний і безпечний вихід на плоский дах. Спеціальні петлі та функціональна система відкривання, що використовуються у вікні доступу, дозволяють легко відкривати стулки до 80° у вікнах розмірів 90x90 і 100x100, а в розмірах 90x120 і 120x120 вони відкриваються на кут 60°. Газові пружини полегшують роботу стулки і стабільно утримують її у відкритому положенні, захищаючи від випадкового закриття. Крім того, люки доступу мають підвищену експлуатаційну безпеку за рахунок використання протиковзких накладок на профілях люків доступу.

Інноваційні вікна для плоского даху типу F характеризуються дуже хорошими параметрами теплоізоляції та сучасним дизайном.

Склопакет кріпиться із застосуванням сучасних технологій склеювання скла, що забезпечує високу довговічність та естетичний вигляд. Зовнішнє світловідбиваюче скло загартоване, а внутрішнє протизламне, клас P2A. Якщо внутрішнє скло ламається, шматочки скла не становлять небезпеки, оскільки залишаються на фользі.


Віконна конструкція

Каркас плоских дахових вікон виготовляється з багатокамерних ПВХ-профілів, заповнених теплоізоляційним матеріалом. Верхня частина вікна – це інноваційний плоский склопакет. Завдяки спеціально розробленим формам профілів вікна для плоских дахів мають до 16% більшу площу скління порівняно з рішеннями-конкурентами.

Енергозберігаючий, інноваційний плоский склопакет


Вікна з енергозберігаючим пакетом DU6 відкриваються вручну.

Коефіцієнт тепловіддачі для всього вікна становить U = 0,74 Вт / м²К, згідно з EN 14351-1.

Зовнішнє світловідбиваюче скло підсилене.

Внутрішнє скло протизломне, клас Р2А.

Допустимий кут ската даху 0 ° -15 °

Важлива інформація щодо встановлення

Вікна можуть бути встановлені на додаткову XRD базу висотою 15 см, що дозволяє підняти вікно, що дозволяє встановити його, наприклад, на зеленому даху.

Ви можете підключити до двох баз XRD.

Вікно-вилаз Fakro DRF DU6 90x120

Переглянуті товари