Нове покоління мансардних вікон VELUX


Дорогі покупці !

Цього року компанія VELUX святкує своє 75-річчя. Привітання з першими 15 роками на українському ринку приймає і ВЕЛЮКС Україна. За цей час компанія виросла з невеликого офісу з 4-х осіб до повноцінної компанії, з найбільшим покриттям України власними торговими і технічними консультантами, сервісною службою та мережею сервісних центрів. Тисячі продавців, архітекторів та встановлювачів отримали знання, як підбирати, встановлювати і використовувати продукцію Велюкс. Набутий досвід і розуміння українського ринку перетворилися на запуск вікон нового покоління, які складатимуться з двох ліній – практичного рішення OPTIMA та розкішної лінії PREMIUM для любителів дизайну та передових технологій. Кожна лінія містить багато новинок, інновацій та унікальних пропозицій. Розвиваючи і вдосконалюючи  продукти  компанія Велюкс  ставила за мету зробити мансарди більш світлими, комфортними та теплими.

Нове покоління мансардних вікон VELUX

Більше світла Площа засклення тепер на 10% більша. Тому при тих же розмірах мансардні вікна нового покоління пропускають більше денного світла, яке надзвичайно важливе для здоров'я.

Кращий захист Безпечний склопакет, вдосконалені технології утеплення гарантують надійний захист від негоди протягом усього року.

Більше комфорту Зручна система відкривання, продумана до дрібниць, вбудована вентиляції. Все для максимального комфорту в домі.

Сучасний дизайн Рішення від відомих дизайнерів, м’які лінії і якісні матеріали. Нові мансардні вікна стануть гармонійним доповненням інтер’єру

Вагома причина обрати мансардне вікно VELUX

75 років досліджень і розвитку на світовому ринку мансардних вікон зробили нас провідним експертом у денному освітленні та природній вентиляції. Будучи світовим лідером ринку мансардних вікон, ми вкладаємо значну частину наших ресурсів в подальшу оптимізацію комфорту проживання. З новим поколінням мансардних вікон VELUX Ви отримаєте ще кращий енергобаланс в приміщенні. Різниця між показниками отриманого тепла та тепловтрат і є енергобалансом. Збільшення поверхні скла на 10% приносить не тільки більше денного світла, а й сприяє проникненню більшої кількості пасивного тепла, що надходить в кімнату з сонячними променями. Нова технологія ThermoTechnology зменшує тепловтрати та сприяє економії ресурсів на опаленні. Застосовується у всіх моделях лінії PREMIUM.

Лінія VELUX OPTIMA

Для практичних людей. Перевірена надійність VELUX тепер в лінії OPTIMA нового покоління мансардних вікон. Недорогі та функціональні мансардні вікна, які чудово захистять від негоди. Завдяки збільшеній площі засклення вони пропускають ще більше світла.

Зручна верхня ручка-планка Це оптимальний варіант мансардного вікна, винахід VELUX. По-перше, вікно розташовується на оптимальній висоті від підлоги і забезпечує прекрасний вид. По-друге, вікно зручно відкривати, навіть якщо під ним стоять меблі.

У якому випадку зручна ручка знизу? Якщо мансардне вікно розташоване високо і до верху вікна не дотягнутися, зручніше використовувати вікна з ручкою в нижній частині. Крім зручності відкривання, вона дозволяє зафіксувати вікно в одному з двох положень.

У кімнаті завжди свіже повітря Вбудована вентиляція в обох моделях дозволяє провітрювати кімнату навіть при закритому вікні.

Більше світла За рахунок більш вузької рами в нових мансардних вікнах VELUX OPTIMA збільшилася площа засклення. В результаті вікно дає більше денного світла (до 10% у порівнянні з вікнами VELUX попереднього покоління)

Надійний захист від негоди Мансардні вікна VELUX проходять ретельні випробування на стійкість до злив, граду, низьких температур, сильного снігопаду. Тому, насолоджуючись денним світлом, можна бути впевненим, що в екстремальній ситуації вікно вас захистить.

Гумові ущільнювачі герметизують нерухому частину вікна знизу. Додаткові ущільнювачі встановлюються під бічні накладки на поворотній рамі.

Прихильники сучасного дизайну високо оцінять зовнішній вигляд вікон OPTIMA Комфорт: бездоганно гладку поверхню дерева і конструкцію з елегантною тонкою рамою. Вентиляційний клапан має два положення для провітрювання, виконаний в лаконічному стилі з м’якими лініями і заокругленими краями. Завдяки внутрішньому склу «триплекс» під вікном можна спати, працювати або гратися. Навіть якщо вікно при сильному ударі розіб'ється, уламки залишаться на плівці і не розлетяться.  На вікна нового покоління лінії OPTIMA можна встановити дистанційне керуванням.

Виберіть тип відкривання після установки вікна. Якщо Ви не впевнені, на якій висоті буде встановлено мансардне вікно і яке розташування ручки (знизу або зверху) буде зручнішим, обирайте модель з двома ручками. Якою з них користуватися, Ви зможете вирішити вже після установки вікна. Адаптуйте вікно до змін у Вашій родині. Ручка знизу може бути спочатку зручною, але цей варіант стає небезпечним, коли в сім'ї підростають маленькі дослідники — вони можуть відкрити вікно. У цьому випадку систему нижнього відкривання можна поміняти на верхню або одночасно використовувати обидві ручки.

Рішення для вологих приміщень і білих інтер'єрів. Білі пластикові вікна підійдуть для приміщень з високою вологістю, наприклад, ванної або кухні, і кімнат зі світлим інтер'єром. Вбудований вентиляційний клапан з двома положеннями для провітрювання допоможе швидко позбутися надмірної вологості і неприємних запахів. Для додаткової вентиляції передбачені два положення фіксації нижньої ручки. Покращений ПВХ, адаптований для мансардних вікон. У пластиковому вікні VELUX використовує профіль з ПВХ, спеціально розроблений для мансардних вікон, встановлених в похилу площину. За рахунок додаткової ізоляції зменшуються тепловтрати. Крім того, застосовується спеціальна технологія, що перешкоджає утворенню конденсату.

Лінія VELUX PREMIUM

Для прихильників дизайну і комфорту. Сучасні технології і стильний дизайн зроблять Вашу кімнату неповторною. Управляйте мансардними вікнами з пульта – просто торкніться іконки на сенсорному пульті. Втім, це можна зробити і без торкання – запрограмуйте вікно, наприклад, на провітрювання кімнати перед сном. А чудове і стильне рішення – вікно-балкон CABRIO ® – подарує більше простору і відкриє вихід на природу прямо з мансарди.

Класичне вікно Визнаний стандарт функціональності і якості – вдосконалена версія найпопулярнішої моделі вікон VELUX. Оновлена ручка-планка в верхній частині вікна забезпечує зручність відкривання і має вбудований вентиляційний клапан. Крім того, при такому відкриванні під вікном зручно розташувати меблі.

Економте енергію ThermoTechnology™ – нова вдосконалена система ізоляції для ще кращої енергоефективності. Завдяки спеціальному герметичному ущільненню вікно буде зберігати тепло в будинку, зменшуючи енерговитрати.

Простий перехід до дистанційного управління Класичне вікно PREMIUM легко модернізувати вже після встановлення. Підключіть електропривод і сенсорний пульт, і Ви зможете відкривати і закривати мансардне вікно одним дотиком. Це зручно особливо для вікон, розташованих поза досяжністю

Унікальна конструкція Нова вдосконалена система ізоляції ThermoTechnology ™ і рама, виготовлена з термічно обробленої деревини, ефективно захистять кімнату від холоду. Завдяки спеціальному герметичному ущільненню вікно зберігає тепло в будинку, зменшуючи енерговитрати.

Адаптовано і перевірено в суворих умовах скандинавської зими Якщо мансардне вікно встановлене в дах з малим кутом нахилу і нерегулярно очищається від снігу і льоду, то конструкція вікна піддається додатковому навантаженню в період, коли тане сніг і є перепад температур. Для таких випадків ми передбачили додатковий контур ущільнення. Це гарантує найкращий захист вікон від талого снігу.

Завжди чисте вікно Спеціальне покриття «антироса» зменшує утворення конденсату на зовнішньому склі. Завдяки цьому супертеплі вікна не запотівають і залишаються прозорими навіть при великій різниці температур всередині і зовні.

Панорамні вікна Вбудована вентиляція, що обслуговується Панорамний вид Два варіанти відкривання Подаруйте своїй кімнаті в мансарді чудовий вигляд! Панорамні мансардні вікна відкриваються назовні по верхній осі і особливо актуальні, якщо з вікна відкривається панорамний вид. Вони стануть хорошим вибором для тих, кому важливо відчуття єднання з навколиш - нім світом. Серед інших переваг вікна – безпечний склопакет з триплексом і технологія збереження тепла ThermoTechnology ™. Завжди свіже повітря Завдяки вентиляційному клапану можна провітрювати кімнату при закритому вікні, навіть коли вас немає вдома. Достатньо злегка нахилити ручку-планку, щоб відкрити доступ для свіжого повітря. А вбудований фільтр очистить повітря від пилу і комах.

Вікно-балкон VELUX CABRIO® зробить мансарду просторішою і наповнить її денним світлом. VELUX CABRIO® – це геніальне і економічне рішення для тих, хто хоче мати вихід на природу прямо з мансарди. Вікно перетворюється на балкон за лічені секунди, відкриваючи прекрасний вид. Підніміть верхню секцію, відсуньте нижню – і можна вийти на балкон, подихати свіжим повітрям і насолодитися видом. Двокамерний склопакет у поєднанні з технологією утеплення ThermoTechnology™ забезпечує підвищену теплоізоляцію. Вікно-балкон нового покоління стає надійним захисником від будь-якого холоду. А значить, у вашому будинку цілий рік буде тепло і затишно.

Тераса Приємні теплі дні ви можете проводити на свіжому повітрі і при цьому насолоджуватися домашнім комфортом. У вашому розпорядженні простора сонячна тераса VELUX. Тераса вбудовується в нижню частину даху, дозволяючи використовувати її максимально ефективно і створюючи місце для комфортного відпочинку. Відкрийте нижню і верхню секції – і перед вами чудове місце, здатне змінити Ваші уявлення про затишок. Тераса VELUX – більше часу на свіжому повітрі Система включає мансардні вікна з відкриванням по верхній осі, карнизне вікно на бічних шарнірах і три глухі вертикальні елементи. Похилі мансардні вікна відкривають вид на околиці, а карнизне вікно – вихід на терасу.