Вологостійкі вікна PTP (пластик)

Вологостійкі вікна PTP (пластик)

Вологостійкі мансардні пластикові вікна з завісами посередині висоти вікна, призначені для приміщень з підвищеною вологістю, ручка відкривання, типу "Елегант біла", розміщена в нижній частині рами і має два положення для мікровентиляції. Пластикове вікно PTP не поглинає вологи і є стійким до дії корозії. Призначене для приміщень, в яких підвищена вологість утримується довший час (ванна кімната, басейн).Однокамерний енергозберігаючий склопакет U3 (R=0.91 мС/Вт) з зовнішнім гартованим склом, заповнений аргоном. Багатокамерні профілі ПВХ білого кольру, зміцнені з середини стальним стержнем. Доступні також кольори "золотий дуб" (PTP/GO) чи "сосна" (PTP/PI). Легкий спосіб миття зовнішнього скла чи користування маркізою завдяки фіксатору, який блокує обернену раму в позиції 180о. Широкий асортимент аксесуарів, можливість встановлення електроуправління. Діапазон монтажу 15-90о.

Вологостійке вікно Fakro PTP
stars rating
Вологостійкі дахові пластикові вікна з завісами посередині висоти вікна, призначені для приміщень з підвищеною вологістю, ручка відкривання, типу "Елегант біла", розміщена в нижній частині рами і м..
Вологостійке вікно Fakro PTP/GO
Вологостійкі дахові пластикові вікна Fakro PTP з відкриванням посередині висоти вікна, призначені для приміщень, в яких підвищена вологість утримується довший час (ванна кімната, басейн, кухня). Ру..
Вологостійке вікно Fakro PTP/PI
Вологостійкі дахові пластикові вікна Fakro PTP з завісами посередині висоти вікна, призначені для приміщень з підвищеною вологістю, ручка відкривання, типу "Елегант біла", розміщена в ниж..
Вологостійкі вікна PTP (пластик)
/ 10 основано на коментарях
використовуйте інтернет магазин Dahovi-Vikna: Вологостійкі вікна PTP (пластик)