Новітні технології, необмежені можливості в експериментах і сучасних засобах допомагають перевтілювати житлові будинки у справжні райські куточки. Погодьтеся: в помешканні, де все продумано для максимально комфортного проживання, хочеться перебувати протягом тривалого часу, відпочивати, творити, жити у своє задоволення.
Один із елементів, що майстерно вміє дарувати затишок і надійний мікроклімат всій оселі, є світловий тунель. Назва у нього досить символічна. Адже саме ця структура здатна насичувати денними світлом ті частини житлового приміщення, де з певних причини не можна встановити звичайні або мансардні вікна. Насамперед, маються на увазі такі кімнати, як коридори, ванни, приміщення під офіс тощо.
Чудово, що професіонали сучасної будівельної галузі спромоглися винайти, до прикладу, світлові тунелі на покрівлю: там, де колись було можливим лише штучне освітлення, відтепер сміливо можна «вмикати» природне світло.
Отож, що являє собою світловий тунель, ціна якого повідомляється на нашому сайті, та якими характеристиками він наділений? Рекомендуємо ознайомитися нижче…
Світлові тунелі можуть бути:
- жорсткими – їх монтують в тому випадку, якщо стеля розташовується безпосередньо під зовнішнім вікном. Жорсткі світлові тунелі є досить якісними та надійними: вони гарантують чітке потрапляння прямого сонячного світла до кімнати. Зовнішня частина жорсткого світлового тунелю являє собою міцне вікно, що має загартоване скло (якісне, чисте і надміру прозоре) та знімальну обертальну раму. Світловий тунель цієї категорії найкраще встановлювати, коли відстань між дахом і стелею коливається в діапазоні від 0,9 до 6 м. Діаметр жорсткого світлового тунелю буває 25 або 35 см. У разі потреби, його можна розтягувати до 6 м. Комплектація такого різновиду тунелю передбачає два повороти на 45°. Цікаво, що прийнятна площа покриття, яка відбиває світло, і внутрішній бік світлового тунелю гарантують суттєвий коефіцієнт внутрішнього відбивання світла, що становить аж 98%! Поза тим, до складу жорсткого світлового тунелю входить розсіювальний плафон, що швидко й легко складається та комплектується з теплоізоляційною рамою, яка насичена матовим полікарбонатом;
- гнучкими – їх монтують тоді, коли проміжок між дахом і стелею виявляється дуже малим для монтажу жорсткого світлового тунелю. Світловий тунель цього типу найкраще встановлювати, коли відстань між дахом і стелею коливається в діапазоні від 0,4 до 2 м. Має високий показник відбивання світла, діаметр 35 см, довжина 2 м. До складу гнучкого світлового тунелю також входить розсіювальний плафон, що швидко й легко складається та комплектується з теплоізоляційною рамою, наповненою матовим полікарбонатом. Крім того, зовнішній елемент гнучкого світлового тунелю являє собою міцне вікно, яке має загартоване скло (якісне, чисте і надміру прозоре) та знімальну обертальну раму.
Незалежно від різновиду, світлові тунелі мають ряд переваг:
- гарантія постійного постачання здорового природного світла;
- значні заощадження електроенергії;
- швидкий і легкий монтаж;
- довготривала гарантія експлуатації (більше 5 років);
- передбачений універсальний оклад;
- аксесуари для дахових вікон – з допомогою оригінальних аксесуарів світловий тунель може майстерно перевтілюватися у засіб для провітрювання, а також в нічний час функціонувати як світильник.
Загалом встановити світловий тунель своїми руками не становить проблеми. Щоправда, є декілька нюансів, які залежать від типу покрівлі. Наприклад, світлові тунелі на плоскій покрівлі монтуються з метою насиченості природним світлом приміщень, які знаходяться під плоским дахом (ванни, гардеробні, коридори, сходові клітки тощо) та в яких з певних причин неможливо встановити мансардні вікна. Якщо мова йде про кімнати під плоскою покрівлею, то світловий тунель монтується з кутовим нахилом в межах від 0° до 15°.
Світлові тунелі на похилі покрівлі рекомендують встановлювати у випадку, якщо необхідно наповнити природним світлом кімнати, розташовані під похилим дахом (ванни, гардеробні, офісні, коридори, сходові клітки тощо), в яких з конкретних причин не можна поставити звичайні чи мансардні вікна. Світловий тунель на похилі покрівлі монтують, приміром, у черепичну чи сланцеву покрівлю з кутовим нахилом в межах від 15° до 60°.
Будь-який світловий тунель встановлюють на дах за технологією, подібною до монтажу мансардного вікна. Тобто у стелю поміщають плафон діаметром 35 чи 25 см. Далі всі необхідні елементи прикріплюються один до одного завдяки гофрованій чи фіксованій трубі (залежно від моделі світлового тунелю) з покриттям, що здатне максимально влучно відбивати світло.
Важливий момент: якщо Ваша оселя має профільовану покрівлю, краще вибирати набір світлового тунелю з чорною поліуретановою рамою та екологічно чистим нижнім елементом окладу, який не містить свинцю.
Екологічний, комфортний та раціональний побут може гарантувати світловий тунель: інтернет магазин наповнений широким асортиментом високоякісного товару. Тож рекомендуємо світловий тунель купити на нашому сайті. По всій Україні, зокрема у великих містах (Харків, Київ, Одеса, Львів) представлений великий вибір найкращих світлових тунелів. Звертайтеся!