Енергозберігаючі вікна

Енергозберігаючі вікна

Енергозберігаючі мансардні вікна Roto R79, Fakro FTS-V U4 одне з важливих і ключових моментів при плануванні комфортної, сучасної мансарди для постійного проживаня, або плануванні будинку що відповідає сучасним вимогам енергоефективності і тенденціям до максимальної економії тепла на обігрів в зимку, або кондиціювання в літку. При виборі енергоефективного мансардного вікна потрібно звертати увагу не лише на характеристики склопакету на мансардному вікні, двокамерний склопакет чи трьохкамерний, але і на заповнення склопакетів мансардих енергозберігаючих вікон, тобто типу газу, що знаходиться в середині. Найбільш ефективним і популярним інертним газом, що застосовують в виробництві склопакетів для мансардних вікон є криптон. Мансардні вікна з двокамерним склопакетом наповнювачем яких є криптон, відносяться до сигменту Преміум, тобто, вікно що мають в комплексі з багатокамерним склопакетом і ефективні технічні рішення по утеплення загального периметру мансардного вікна. Показник опору теплопередачі вікна- це та характеристика яка визначає і сумує усі рішення які були використані виробниками мансардних вікон для того аби зробити конструкцію мансардного вікна максимально теплою і енергоефективною з мінімальними втратами в місцях які найбільше піддаються впливу негативних атмосферних чинників.

Вікно Fakro FTS-V U4, двокамерний склопакет
Конструкція енергозберігаючих дерев'яних мансардних вікон Fakro з завісами посередині висоти вікна двокамерним склопакетом і ручкою відкривання, типу "Стандарт", яка розміщена в нижній частині рами..
Roto Designo R79 H WD
Roto Designo R7 німецькі мансардні вікна. Roto R79 H двокамерне дерев'яне мансардне вікно в якому комфорт та висока енергоефективність в одній моделі - головна перевага нового вікна Roto R79. Вікна..
Roto Designo R79 K WD
Roto Designo R7 німецькі мансардні вікна. Roto R79 K двокамерне пластикове мансардне вікно в якому комфорт та висока енергоефективність в одній моделі - головна перевага нового вікна Roto R79. Вікн..
Мансардне вікно, двокамерний склопакет, Fakro FTS-V U4 78*118+EZV=8820,0
Вигідна пропозиція на дерев'яне мансардне вікно з двокамерним склопакетом Fakro FTS-V U4 в розмірі 78х118 і гідроізоляційним коміром для профільованого покрівельного матеріалу. Конструкція енер..
Вологостійке вікно Fakro PTP-V U4 (двокамерний склопакет)
Вологостійкі двокамерні дахові пластикові вікна Fakro PTP-V U4 з завісами посередині висоти вікна, призначені для приміщень з підвищеною вологістю, ручка відкривання, типу "Елегант біла", розміщена..
Енергозберігаюче вікно Fakro FTT U6
Енергозберігаюче вікно Fakro FTT U6 призначене для енергозберігаючого і пасивного будівництва. Двокамерний склопакет розміщений в спеціально запроектованій рамі, профілі якої значно ширші впорівнян..
Вікно-балкон Fakro FGH-V P2 Galeria
Вікно-балкон Galeria FGH-V це велике дахове вікно, виготовлене із соснової деоевини, у якому відкриті рами утворюють балкон. Верхня рама відчиняється відхильним способом вверх, а нижня- відхильно в..
Енергозберігаюче вікно Fakro FTT U8 Thermo
Енергозберігаюче вікно Fakro FTT U8 призначене для енергозберігаючого і пасивного будівництва. В комплектацію дахового вікна Fakro FTT U8 входить ущільнюючий гідроізоляційний комір EHV-AT Thermo, с..
Roto Q-4 H 2C Al S1
Roto Q-4 німецькі мансардні вікна. Вікна Roto Q-4 H зі склопакетом 2C Comfort (однокамерний енергозберігаючий склопакет Uw=1,2 Вт/м2K) це базова класична модель дерев'яного мансардного вікна з..
Roto Q-4 H 2S Al S1
Roto Q-4 німецькі мансардні вікна. Вікна Roto Q-4 H зі склопакетом 2S Standart (однокамерний енергозберігаючий склопакет Uw=1,2 Вт/м2K) це базова класична модель дерев'яного мансардного вікна ..
Roto Q-4 H 3C Al S0
Roto Q-4 німецькі мансардні вікна. Вікна Roto Q-4 H зі склопакетом 3C Comfort (двокамерний енергозберігаючий склопакет Uw=1,0 Вт/м2K) це базова класична модель дерев'яного мансардного вікна бе..
Roto Q-4 H 3P Al P5
Roto Q-4 німецькі мансардні вікна. Вікна Roto Q-4 H зі склопакетом Р5 Premium (двокамерний енергозберігаючий склопакет Uw=0,5 Вт/м2K) це базова класична модель дерев'яного мансардного вікна бе..
Velux GLL 1061 двокамерний склопакет
stars rating
Вікно Velux GLL з енергозберігаючим двокамерним склопакетом – рішення спеціально для тих, хто прагне покращити енергоефективність мансардного поверху. Двокамерні мансардні вікна Velux GLL з верхньо..
Velux GLL 1061B двокамерний склопакет
Вікно Velux GLL B з енергозберігаючим двокамерним склопакетом – рішення спеціально для тих, хто прагне покращити енергоефективність мансардного поверху. Двокамерні мансардні вікна Velux GLL B з ниж..
Енергозберігаючі вікна
/ 10 основано на коментарях
використовуйте інтернет магазин Dahovi-Vikna: Енергозберігаючі вікна